Přejít na obsah


Fotka

eTrex 20/30 (Webupdater) firmware 2.60


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2012 - 20:54

Changes made from version 2.50 to 2.60: [GCD]

Added Geocaching with Photos (http://garmin.blogs....ith-photos.html)
Fixed potential naming issues with imported routes from BaseCamp
Fixed issue with reviewing BlueChart® g2 depth points from the map page
Fixed issue with magnetic north offset when projecting a waypoint

Info zde
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2012 - 21:24

Koukam, hromadna aktualizace vsech novych GPSek pro podporu obrazku v listingu kesi... Jeste by mohli podobnym principem udelat vice obrazku pro POI a byl bych spokojeny.
  • 0

#3 ZZ

ZZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2012 - 19:48

Opět "podařená" verze... Staré chyby beze změny, co už jakž takž fungovalo, zase dodrbané... Se zapnutým GLONASSem mi dnes navigace vyváděla takové věci, že jsem něco takového ještě neviděl... Odskok o 200m bokem, vystoupání do výšky 1600m, nepomohl ani restart, až vypnutí GLONASS. Nebo že by to byly ty erupce na Slunci?
http://www.tyden.cz/...005_223430.html

Každopádně dnešní gpx posílám Garminům a vracím se k 2.50.
  • 0

#4 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2012 - 20:37

Proc si myslis, ze by ta hodne silna erupce, co dneska je, neovlivnila navigaci?
  • 0

#5 ZZ

ZZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2012 - 21:25

Nevím, já tuhle možnost úplně nevylučuju. Ale je zajímavý, že to udělalo jen se zapnutým GLONASSem, asi jsou ty ruské družice nějaké "labilnější". ;-)
  • 0

#6 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2012 - 21:54

... a co treba filtrace? Navigacni pristroje musi preci pocitat s tim, ze signal z nejake druzice muze byt najednou hodne ujety. Stava se to bezne, kdyz clovek chytne nejaky silny odraz, nebo tak neco. Takze si dovedu predstavit, ze kdyz najednou nejaky signal hodne vybocuje z rady, dokaze jej pristroj ignorovat. Jenze jak identifikovat, ze je to opravdu ulitnuty signal a ne skutecnost? Ja bych to bral podle vetsiny... kdyz vetsina rika neco, a najednou mensina zacne tvrdit neco diametralne jineho, ignoroval bych ji. Ale kdyz uz to ujeti zacne tvrdit nejaka dostatecne mnozstvi druzic, asi by se melo brat v uvahu, ne? Takze kdyz mas jen GPS, a mas nejakych par znepresnenych signalu, treba je jen ignoroval. Kdyz k tomu prihodis druzice Glonass, tak tech uletnutych signalu uz mohlo byt tolik, ze si to firmware netroufl uplne ignorovat a zacal blaznit. Je to ale ciste jen takova teoreticka spekulace. Chci tim jen rict, ze si klidne dokazu predstavit, ze tebou popisovane chovani muze byt vysledek te erupce. A tak bych, po jednodenni zkusenosti s novym FW, pod palbou slunecni erupce, rozhodne nebezel davat starsi verzi. Tomu ja rikam zbrklost. ;)
  • 0

#7 ZZ

ZZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2012 - 20:49

Říkej si tomu, jak chceš... Ještě v pondělí, když firmware vyšel, jsem otestoval, že všechny chyby, co jsem zatím objevil, jsou "na svých místech", takže pro mě vůbec nemá smysl se touhle verzí zatěžovat a testovat, kde zase nasekali další nové chyby. Druhý den jsem tomu dal víceméně šanci jen tak ze zvědavosti, výsledek byl tristní. Mimochodem, ty erupce začaly už někdy v neděli, tak nevím...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama