Přejít na obsah


Fotka

MapSource 6.11.1 a čeština


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2006 - 0:41

Zdares,
Chtěl jsem se optat po Ubgrade MapSource na verzi 6.11.1 se mě vytratila čeština...Koukal jsem do irunin.lng a irunin.ini a vše vypadá že by to česky chtělo komunikovat,ale bohužel nekomunikuje. Netušíte někdo v čem by mohl býtí problem a jak ho řešiti?!
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2006 - 0:59

Zdares,
Chtěl jsem se optat po Ubgrade MapSource na verzi 6.11.1 se mě vytratila čeština...Koukal jsem do irunin.lng a irunin.ini a vše vypadá že by to česky chtělo komunikovat,ale bohužel nekomunikuje. Netušíte někdo v čem by mohl býtí problem a jak ho řešiti?!

ty dva soubory, ktere zminujes, s tim nemaji nic spolecneho. ty se tykaji pouze instalace , nikoli programu jako takoveho . pro nej nejspis jeste cestina vubec neni vytvorena
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2006 - 19:57

Zdares,
Chtěl jsem se optat po Ubgrade MapSource na verzi 6.11.1 se mě vytratila čeština...Koukal jsem do irunin.lng a irunin.ini a vše vypadá že by to česky chtělo komunikovat,ale bohužel nekomunikuje. Netušíte někdo v čem by mohl býtí problem a jak ho řešiti?!

Čeština, resp. všechny texty jsou uloženy v souboru MapSource_Lang.dll, ale zatím je jen verze English...Programem jako např. ResourceHacker si to můžeš všechno sám přeložit "-)
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama