Přejít na obsah


Fotka

offline geocaching android


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Pinnoccio

Pinnoccio

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2012 - 13:02

Ahoj, nevíte někdo o dobrém, ideálně mapovém prográmku pro android, na offline kešování? Mám internet v mobilu, ale často se mi stane, že ho mám omezený, protože mám přečerpaná data a pak mi neběhá C:geo :( Díky
  • 0

#2 Danstahr

Danstahr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2012 - 13:03

Locus + offline mapa (MOBAC poslouží) + addon na GeoGet/GSAK databázi.
  • 0

#3 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2012 - 13:07

Presne jak napsal Danstahr:-) A pokud budes online tak jeste Addon - Geocaching...
  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK

#4 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2012 - 13:24

Locuc Pro + Geocacing for Locus + addon Vector Maps + pripadne vlastni mapy udelane pres MOBAC.
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#5 xxpetkaxx

xxpetkaxx

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2012 - 14:31

Já používám GeOrg. Stáhnu si vždy Pocket Queries a mapy jsem si vytvořila vlastní v map atlas creator. Pěkně scelé Brno s přiblížením 17. Na offline parádní kombinace, navíc GeOrg umí vygenerovat Field Notes, takže ho pak jen načtu a zaloguji :D
  • 0

#6 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2012 - 21:58

a nebo pro komplet databazi geogetu GEOQUACK (+ mapy pres MOBAC) ---- Ale i tak se k tomu vyplati mit Locus (uz jen kvuli mapam ) + addon Geocaching4locus + VectorMaps. Ten addon funguje celkem slusne i kdyz diky FUP spadnes na GPRS - kdaz teda nedas stahnout 100 kesi, ale jen treba 20. Bohuzel C:geo je opravdu hure pouzitelne a diyk Bohu a Menionu za Locus
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#7 RuinerCZ

RuinerCZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2012 - 0:42

Ja pouzivam ono cgeo a zatim sem s nim nemel problem, kesky se daji ulozit predem doma na wifine a osmarender mapa se da jistym pochybnym zpusobem stahnout a pak pouzivat offline.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama