Přejít na obsah


Fotka

Kterou GPS?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2006 - 11:30

Tak jsem se zacal trochu poohlizet po nejake pekne BT GPSce, a prozatim jsem si vyhlidl tyto dve
http://shop.palmpc.c...&fKatCis=btq880
http://www.svetkapes...24260&Level=293
Kterou byste doporucili, pripadne nejakou jinou, ktera ma dobre vlastnosti a neni prehnane draha?
Zatim co jsem zjistil, tak chipy SiRF III maji velmi dobrou povest, ale ta druha ma zas 32 kanalu, tak by me prave zajimalo, od ktere muzu cekat lepsi vysledky.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2006 - 12:52

no nedoporucil bych tak nejak ani jednu. ta HAICOM ma sice SIRF 3 ale malou vydrz baterky, sice to neni uvedyny v tvem odkazu, ale nejaky recenzi na ni jsem to cetl, myslim ze to bylo tak nejakch 8hodin? nebo nejak tak, coz je docela malo pokud pujdete na nejakej vylet, BT GPS se nechava zapnuta a pak se jen kdyz potrebujete podivat pripojite PDAckem, ci mobilem kde jste kam jdete atd. aby PDA ci mobilu vydrzeli baterky. tahle se hodi povetsinou spise do auta, kde ji muzete nabijet. Pouzitelna je, ale ma to casove omezeni pouzivani. Potom ta 32kanalova ma sice dobrou presnost, pri odrazech ma presnejsi polohu, ale proste ma mensi citlivost nez Sirf3 chipset. Co jsem to porovnaval tak zatimco moje GPS se sirfem2 ma fix pri sile satelitu 40(mereno programem cotoGPS, jde spis o ilustrativni hodnoty) tak Sirf3 staci hodnota 20. Takze v lese se bude ta 32kanalova chytat mnohem hur. a navic cena neni nejlepsi, za tuhle cenu se da sehnat lepsi
takze ja bych doporucil BT 339 id I-TECu napriklad tady: http://www.ahmobile.cz/inshop/scripts/detail.asp?itemID=52699 ma vzdrz 15 hodin a ma sirf3
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2006 - 15:48

No, ohledne te Haicom, prave jsem premyslel jak dlouho se tak obvykle venku pohybuju, a rekl bych, ze tech 8 hodin neprekrocim skoro nikdy.
Kazdopadne ten iTec vypada dobre, a kdyz uz, tak je asi lepsi si trochu za tu vydrz priplatit, fakt bych nerad, aby baterka dosla 50m od cache :)
Mate jeste nekdo jiny navrh?
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2006 - 18:07

no ono to nemusi byt 8 hodin v kuse, staci to jeden den nenabit a pak je kolaps pred keskou mnohem pravdepodobnejsi :) jinak je GPS je tu jeste BT 338 od Navilocu ale je to to same jako ten Itec akorat to ma jinou krabicku a plati se vic za znacku
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2006 - 22:01

Tak na znacce nebo krabicce mi fakt nezalezi, to radsi ty penize co bych dal za tu drazsi utratim za neco jinyho :)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama