Přejít na obsah


Fotka

Etrex Legend - stránka družic - Déčka?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2006 - 1:13

Ahoj
občas se mi stává, že na stránce družic v grafu síly signálu, se mi v těch sloupečcích u některých družic zobrazí písmenko "D". Nevíte co to znamená? V manuálu jsem nic nenašel. Díky.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2006 - 1:35

Ahoj
občas se mi stává, že na stránce družic v grafu síly signálu, se mi v těch sloupečcích u některých družic zobrazí písmenko "D". Nevíte co to znamená? V manuálu jsem nic nenašel. Díky.

to znamena ze je dostunpny korekcni signal ..... hledej (treba na netu :) slova jako waas a egnos
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2006 - 9:27

Ahoj
občas se mi stává, že na stránce družic v grafu síly signálu, se mi v těch sloupečcích u některých družic zobrazí písmenko "D". Nevíte co to znamená? V manuálu jsem nic nenašel. Díky.

laicky receno - ze pro ten satelit byla prijata korekcni data z satelitu WAAS/EGNOS a proto dojde k zpresneni vypoctu aktualni pozice a i zmenseni EPE.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2006 - 20:10

V manuálu je to na str. 60 a je tam i odkaz na internet, kde hledat bližší informace. Na stránce 40 tohoto manuálu je jak se dá WAAS/EGNOS vypnout a zapnout.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2006 - 1:14

Díky všem za odpovědi.

O systému WAAS/EGNOS jsem si samozřejmě přečetl a vím k čemu je to dobrý. Ale už nikde nepíšou, že po použití tohoto signálu se zobrazí ono "D" u příslušné družice - to mě trochu mátlo. Ale teď už mi to je naprosto jasný.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama