Přejít na obsah


Fotka

Format logu citelny geoetem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 -PaD-

-PaD-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2012 - 14:18

Zdravim, co vsechno se da sdelit geogetu pri importu z logu? Kdyz se napise do logu cas, tak se nastavi i spravny cas nalezu. Jak to je s americkym foramtem casu? Je mi blby psat 14:36, kdyz cely text logu je anglicky., Kdyz jsem napsal 2:36PM, tak se mi do casu logu 14:36 nenastavilo (je tam stale 00:00). Jake dalsi veci geoget v logu hleada? Diky za odpovedi Pavel
  • 0

#2 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 823 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2012 - 14:45

...možná trochu odbočím, ale proč postupuješ obráceně. Dle mě je logické si nejdřív zalogovat v GG a pak si nechat vyexportovat FN s již předvyplněným časem v lugu.
  • 0

#3 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2012 - 20:23

OT: Sally&eL: Nechapu, co je logickeho na tom delat to napred v GG nebo naopak to delat napred na webu. Kazdy ma jine zvyky a na zvycich hledat logiku je dle meho zcestne. Mne by to treba vubec nenapadlo logovat napred v GG, a to ho pouzivam opravdu hodne.

Ale abych se vyjadril k tematu - pokud vim, zatim se nacita jen cas a jen v nasem formatu, a to jeste jen 24H. To jen, abych neco k otazce rekl, protoze urcite bude nejlepsi pockat si na vyjadreni Halumy.

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#4 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2012 - 20:36

Co si ted tak z hlavy pamatuji, tak dvanactihodinovy format by to melo brat taky. Jen si ted nejsem jisty jestli to AM/PM nema byt od casu oddelene mezerou. Ale presne to reknu az zitra, ted jsme prijeli z hor a nechce se mi hrabat ve zdrojacich. ;)
  • 0

#5 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 823 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2012 - 21:53

...omluvám se - špatně jsem se k tomu postavil ...ale řešení by to bylo :D
  • 0

#6 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2012 - 22:16

Já tedy s Geogetem dělám všechno možné, ale logovat z něj jsem ještě nezkoušel, ani nevím, že to jde. Čas do logů dávám občas, málokdy vím přesně kdy jsem tam byl, když mi jde o správné řazení nálezů, nastavím si ho ručně v geogetu.
  • 0

#7 -PaD-

-PaD-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2012 - 9:48

Sally&eL napsal/a:
...možná trochu odbočím, ale proč postupuješ obráceně. Dle mě je logické si nejdřív zalogovat v GG a pak si nechat vyexportovat FN s již předvyplněným časem v lugu.


Protoze loguju vetsinou bez pristupu k geogetu a geoget pouzivam prakticky jen na generovani statistik (vetsinou si na to vygeneruju My Finds PQ) a upravu PQ pred exportem do gps (kvuli lepsimu fotmatovani listingu).

Uznavam, ze geobet toho umi mnohem vice a nevylucuji, ze za nejaky cas zacnu vyuzivat jeho dalsi funkce...

Jinak Ten cas se spravne nacte, pokud je zapsan jako 2:36 PM (s mezerou).

Ale stejne by me zajimalo co vsechno geoget v tom logu hleda...
  • 0

#8 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2012 - 9:56

No mně se logování jinak než přes web nezdá praktické. Vždycky si prohlédnu listing, občas i předešlé logy abych třebas zbytečně neopakoval některé námitky. Jednoduše mohu protáhnout nebo uložit cestovatele. Takže opačně - bral bych logování jako náhražku pro úsporu času když bych měl databázi sebou na cestách a neměl připojení k netu.
  • 0

#9 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2012 - 9:58

-PaD- napsal/a:
Ale stejne by me zajimalo co vsechno geoget v tom logu hleda...


Asi už nic víc. Ale mohl by - četl jsem o nějakém jiném produktu (nebyl to dokonce samotný GS?) která zpracovával FTF - požadoval FTF zapsané mezi hvězdičkama.
  • 0

#10 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2012 - 21:31

V logu se hleda jen cas. Ale nic nebrani treba skriptum, aby si tam hledaly co budou chtit. Jinak s tim AM/PM - podle zdrojaku to musi byt oddelene mezerou od casu.
  • 0

#11 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2012 - 16:28

HaLuMa napsal/a:
AM/PM - podle zdrojaku to musi byt oddelene mezerou od casu.

´pripsano na ararat
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama