Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Schvalování keší


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#1 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2012 - 13:09

Ahoj, chtěl bych se zeptat na 2 věci: Existuje, nebo víte někdo o "Česká asociace geocachingu"? Se mi nepodařilo ani vygooglit. Je obvyklé, nebo stává se, aby keš schvalovali všichni reviewři? Ani mezi pár známými kačery se mi nepodařilo zjistit něco víc:-( Předem díky.
  • 0

#2 schvab

schvab

    schvabM

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2012 - 13:18

Pokud je mi známo, tak se všichni reteívři radí pokud jde o nejakou T5 kešuli.Moravian to má psáno i v profilu.
  • 0
Garmin Oregon 600-Navigon 2100 max

#3 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2012 - 13:21

vitablondak napsal/a:
Ahoj, chtěl bych se zeptat na 2 věci: Existuje, nebo víte někdo o "Česká asociace geocachingu"? ...

To máš odkud? K čemu by to mělo být?
(Mám podezření, že maximálně tak k dojení nějakých fondů z EU různými vyžírky B)
  • 0

#4 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2012 - 13:28

dr.Vota: Ne,ne, fundovaní členové této asociace budou betatestovat mou keš... A nic jsem o takové "asociaci" nezjistil:-( Tak jsem chtěl vědět o co jde. Aby to teprve "nevznikalo" :-)
  • 0

#5 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2012 - 13:33

vitablondak napsal/a:
dr.Vota: Ne,ne, fundovaní členové této asociace budou betatestovat mou keš... A nic jsem o takové "asociaci" nezjistil:-( Tak jsem chtěl vědět o co jde. Aby to teprve "nevznikalo" :-)

A netahá tě nějakej retrívr za fusekli? :D
  • 0
Užívej života...

#6 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2012 - 13:43

Už se obávám, že ano. Že ji nechce pustit:-( Vše co požadoval, jsem dodal, doplnil, upravil... Včetně betatestů:-)
  • 0

#7 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2012 - 13:45

Neznamená ta asociace náhodou všechny reviewery? Na tvůj popis by mi to sedělo tak, že reviewer chtěl vtipnou poznámkou napsat, že betatest provede sám se svými kolegy ;). Něco takového se už jednou dělo, akorát že až po publikaci, tuším že to bylo někde v Praze, listing kešky se mi už asi nepodaří najít, ale prostě se jednalo o keš, u které se musí reviewer hodně rozmýšlet, zda ji má publikovat nebo ne.
  • 0

#8 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2012 - 13:46

Obecně je rozhodně lepší, když keš testují betatesteří než FTF-kaři.
  • 0

#9 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2012 - 13:53

Jde o mou první keš - kanálovku. Ter4 Obt3. Je to delší kanálovka. Obtížnější, těžší. Ale žádná husťárna, ani plazení, vody maličko. Reviewer nejprve napsal, že ji budou schvalovat všichni revieweři. Což jsem samozřejmě odsouhlasil. Pak jsem doplnil listing, dle jeho požadavku, nechal udělat betatest. Pak mi napsal, že děkuje, ale že jsou logy neobjektivní , protože jsou moc oslavné. A vždy je přeci něco špatně... Takže ji nechá otestovat fundovanými členy České asociace geocachingu... Tak su z tého volaký zmetěný:-((
  • 0

#10 Skupec Reviewer

Skupec Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2012 - 14:06

Ahoj, nebylo by dobré komunikovat s příslušným reviewerem? Ano dal jsi dotaz, já na něj ještě neodpověděl (chodím do práce a podobných kešek mám více, tvoje není jediná, které se věnuji). Včera byl ještě jeden betatest, který dopadl tak, jak jsem předpokládal. A protože se zde nemůžeme bavit o konkrétních věcech, aby nebyla prozrazena tvoje cache a její myšlenka, tak ti odpovím na čast tvého dotazu. Je naprosto běžnou praxí, že podobné cache jako je tvoje, schvalují všichni revieweři nebo jejich podstatná část. Důvody je lehké si domyslet a není je zde třeba popisovat. K České asociaci geocachingu nejsem oprávněn se vyjadřovat. Jen mohu prozradit, že NEBUDE !!!využívat peníze z EU. Petr
  • 0

Skupec Reviewer


#11 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2012 - 14:08

vitablondak napsal/a:
Jde o mou první keš - kanálovku.

Byl bych v klidu, na kanálovky jsou podle mé zkušenosti dost opatrní, tak si to projdou a uvidíš. Testoval jsem 3 a jedna neprošla. Já bych si toho cenil, kdyby se na mou keš rozhodl vypravit reviewer osobně.
  • 0

#12 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2012 - 14:21

Skupec Reviewer: Ano, vždyť víš, že jsem se snažil s tebou vše řešit. A plnil a odsouhlasil všechny tvé požadavky. Jenže ta Asociace mi fakt přišla zvláštní. A ne jen mě. Jak vidíš i jiným kačerům. Tak jsem se chtěl dozvědět víc. Nic víc v tom nehledej. Nic, ani to, že neodpovídáš hned (mezitím jsi ale publikoval a dřív odpovídal) ti nevyčítám. Ale právě proto, že je to má první keš, tak neznám zvyklosti. A chtěl jsem se je dozvědět. Moc rád přesunu debatu do mailu. Víš, že chci publikaci co nejvíce urychlit a doplním vše potřebné. Díky za snahu.
  • 0

#13 Skupec Reviewer

Skupec Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2012 - 14:45

V pohodě. Buď v dobrej:) Jen prostě trpělivost. Čus Petr
  • 0

Skupec Reviewer


#14 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2012 - 14:53

vita: vzhledem ke kanalovce, tak reviewer chce na betatest poslat proste nekoho, koho zna a komu veri - jednoduse nejakou svoji prodlouzenou ruku.
  • 0

#15 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2012 - 15:55

Taky by mě poctilo, kdyby moji keš šel prohlídnout rovnou revírník :-) Naznačuje to nějakou lahůdku vypečenou a jestli je to kanálovka, už se na ni těším :-) Jen trpělivost a případně upravovat podle požadavků :-)
  • 0

#16 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2012 - 17:16

Jo,jo, také by mě potěšilo, kdyby šel mou keš otestovat osobně:-) Revírník si nechal udělat betatest. A to rychle. Jen jsem o tom nevěděl a měl trochu špatný dojem z odkládání. Jsem moc rád, že jsme si vše vyjasnili. A myslím, že se kanálníci mají na co těšit:-)) Ještě jednou, Petře, díky! I tak jsem ale moc rád, že jsem si trochu rozšířil obzory ze zakládání.
  • 0

#17 Arandur9424

Arandur9424

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2012 - 17:56

Jednu kanálovku jsem loni na Mělníku betatestoval, ale nakonec nebyla schválena. Tak jsem zvědav jestli a kde v okolí bude nová. Kanálovky můžu B)
  • 0
Pokud Vás mé mysterky obtěžují, tak je prosím neluštěte...

#18 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2012 - 1:11

Skupec Reviewer napsal/a:

K České asociaci geocachingu nejsem oprávněn se vyjadřovat. Jen mohu prozradit, že NEBUDE !!!využívat peníze z EU.


Mohu se zeptat, kdo oprávněn je? Neboť mě docela děsí vznik nějaké oficiální Gc.cz struktury bez rozšiřování informací mezi samotné kačery...
  • 0
Užívej života...

#19 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2012 - 6:35

Koukám, že už je keš venku. Asi před půl rokem jsem šel okolo a říkal si, že by stálo za to vlézt dovnitř a prozkoumat, jestli by se tam nedala udělat keška. Jenže jsem měl zrovna po odlovu Ozvěny, tak síly na další rouru nebyly :-)
  • 0

#20 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2012 - 9:51

puczmeloun napsal/a:
Mohu se zeptat, kdo oprávněn je? Neboť mě docela děsí vznik nějaké oficiální Gc.cz struktury bez rozšiřování informací mezi samotné kačery...


http://registry.czso...ajed_id=5445416

Na děsení se je podle mě čas - až bude hotovo, určite se dozvíme víc. Může to fungovat docela dobře jako KČT, který podporuje turistiku, pomáhá s pořádáním akcí a může zaštítit zájmy geocacherů při jednání s jinými subjekty. S ohledem na těch pár veřejně dostupných informací je takový model víc než pravděpodobný.
A komu sdružení vadí, může zůstat v klidu - turistiku taky můžeš provozovat i coby nečlen KČT.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama