Přejít na obsah


Fotka

Nový článek : Bajkal - STF sedm let po publikaci


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
19 odpovědí na toto téma

#1 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2012 - 13:40

Předchozí geočlánek měl poměrně velký ohlas a tak si dovoluji velectěnému publiku nabídnout ještě jednu švestičku z své zahrádky :

http://www.michalkup...blikaci-36.html
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#2 mmatuli

mmatuli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2012 - 15:58

Pěkné. STF tohoto druhu musel hodně potěšit.
  • 0

#3 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2012 - 16:30

Tohoto STF po dlouhých letech jsem si všimnul hned jak Kapsa zalogoval ten kanadský coin, který jsem měl ve watchlistu. Nesl jsem mu ho do práce, protože se ozval na mou výzvu, kdo odveze coin do Ruska. Tak mi ve stručnosti převyprávěl, kam se chystá a dost jsem mu záviděl. A pak jen čekal na log a fotky :-) Mimochodem Kapsa bude mít výstavu fotek z Ázejbájdžánu, tak se tam půjdeme s manželkou podívat.
  • 0

#4 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2012 - 17:14

Smrk napsal/a: Tohoto STF po dlouhých letech jsem si všimnul hned jak Kapsa zalogoval ten kanadský coin, který jsem měl ve watchlistu. Nesl jsem mu ho do práce, protože se ozval na mou výzvu, kdo odveze coin do Ruska. Tak mi ve stručnosti převyprávěl, kam se chystá a dost jsem mu záviděl. A pak jen čekal na log a fotky :-) Mimochodem Kapsa bude mít výstavu fotek z Ázejbájdžánu, tak se tam půjdeme s manželkou podívat.

Super, prijdte se mrknout, rad te zase uvidim.

Jinak s tim coinem to bylo trosku zamotanejsi - pet dnu po me tam sice prijel TTF-kar ale vzal si jen ten legionarskej GC a tenhle kanadskej tam nechal (jen ho discovernul), takze tam lezel skoro presne na den dalsi rok. Jeho owner ale mezitim zmenil ukol na navrat zpatky do Kanady. Neveril jsem, ze se to povede ale kupodivu fakt jo a ted aktualne je zase v Severni Americe. :)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#5 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2012 - 10:14

Nenasel by se prosim nejakej dobrak, kterej by mi ten clanek prelozil do anglictiny ?
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#6 mesa_pita

mesa_pita

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2012 - 16:39

STF 7 let po publikaci, to je moc pekny! Kdyby to bylo FTF, tak by to bylo jeste hezci. Kazdopadne moc pekny clanek!!!
  • 0
Provozovatel serveru www.geozabava.cz.

#7 ZuzP

ZuzP

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2012 - 18:14

kapsa napsal/a:
Nenasel by se prosim nejakej dobrak, kterej by mi ten clanek prelozil do anglictiny ?

Dej vědět po SZ, do kdy bys to potřeboval.
  • 0
<hr>Web<br> <a rel="nofollow" href='http://www.dzm.com/~zuzana/' target='_blank'>http://www.dzm.com/~...~zuzana/</a><hr >

#8 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2012 - 21:07

mesa_pita napsal/a:
STF 7 let po publikaci, to je moc pekny! Kdyby to bylo FTF, tak by to bylo jeste hezci.


"Nedaleko" odtud čeká na FTF keš už 4,5 roku: GC15553.
Je to v Republice Altaj jediná keš v americkém systému (v ruském jich tam je několik desítek) a založil ji Čech. Je to přitom poměrně dost turisticky navštěvované místo.
  • 0

#9 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2012 - 21:17

To muselo mrzet - tak těsně nestihnout FTF :D Jinak článek a fotky zase stojí za to a upřímně, ale v dobrém závidím. Jen ti endemičtí omulové - to nebylo hezké je sníst. To je, jako by si někdo v Tatrách pochutnával na hrabošíkovi tatranském :D
  • 0

#10 krovicko

krovicko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2012 - 21:53

Když nikdo nebude chtít tak víš že na mě se můžeš obrátit vždycky ;) Jestlis tedy ještě nezanevřel =)
  • 0

#11 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2012 - 7:41

ZuzP napsal/a: Dej vědět po SZ, do kdy bys to potřeboval.

Uz neni potreba, jeden dobrak se nabidnul pres SZ. Ale i tak moc diky.

krovicko napsal/a: Když nikdo nebude chtít tak víš že na mě se můžeš obrátit vždycky ;) Jestlis tedy ještě nezanevřel =)

Moc diky ale uz mam. Jinak jsem nezanevrel a ani nevim rpoc bych mel .... ;)

hrabosata napsal/a: Jen ti endemičtí omulové - to nebylo hezké je sníst. To je, jako by si někdo v Tatrách pochutnával na hrabošíkovi tatranském :D

He, he - Bajkal ma na delku pres 600km, takze omulu je tam porad dost. Navic je tak moc dobrej .... ;)

zmijovkar napsal/a: "Nedaleko" odtud čeká na FTF keš už 4,5 roku: GC15553.
Je to v Republice Altaj jediná keš v americkém systému (v ruském jich tam je několik desítek) a založil ji Čech. Je to přitom poměrně dost turisticky navštěvované místo.

O te mi ani nemluv, ta je taky hooooooooodne zajimava a laka me. Nicmene neco planuju ted na duben a bude to (snad, teda pokud to vyjde) jeste zajimavejsi, uz mam i letenku .... ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#12 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2012 - 7:55

Skoda ze to neni kacer, mohl nam tam polozit multinu :)
Skoda, ze prave svoji cestu musel ukoncit. Byt sam, tahnout takovou zatez, proste smekam...!
http://www.nevergiveup.cz/cs/bajkal-ii
  • 0
VSA

#13 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2012 - 8:27

vsa napsal/a: Skoda ze to neni kacer, mohl nam tam polozit multinu :)
Skoda, ze prave svoji cestu musel ukoncit. Byt sam, tahnout takovou zatez, proste smekam...!
http://www.nevergiveup.cz/cs/bajkal-ii

Dooooooost dobry, diky za odkaz !
Jinak ja tam jednu multinu pohodil ale je jen kratoucka : GC2BC0N
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#14 Kozelteam

Kozelteam

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2012 - 23:01

Opet pekny clanek...diky Mmch nemel si problem tam behat v takovych hadrech??? Vim, ze zkusenosti z Ruska v teto oblasti u mych pratel nejsou nejlepsi natoz mit tam jeste fotak.
  • 0

#15 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2012 - 9:32

GC2DZE6 Tadý taky jedna libová zaležitost která čeká na FTF. Sice není tak stará ale zato je to pětka do statistik a je o cca 200 kilometru blíž
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#16 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2012 - 9:38

vsa napsal/a:
Skoda ze to neni kacer, mohl nam tam polozit multinu :)
Skoda, ze prave svoji cestu musel ukoncit. Byt sam, tahnout takovou zatez, proste smekam...!
http://www.nevergiveup.cz/cs/bajkal-ii

A víš Vitku že se Pavel chystá na Antarktidu pěšo?
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#17 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2012 - 10:10

Kozelteam napsal/a: Opet pekny clanek...diky
Mmch nemel si problem tam behat v takovych hadrech??? Vim, ze zkusenosti z Ruska v teto oblasti u mych pratel nejsou nejlepsi natoz mit tam jeste fotak.

No, ja teda zadne spatne zkusenosti nemam, naopak "tyhle oblasti" jsem navstivil uz mnohokrat a zkusenosti jsou jen maximalne pozitivni - na Bajkalu jsem dokonce zazil neco na zpusob "Sverazu narodniho rybolovu" na vlastni kuzi ale to by bylo na dlouhy lokte, pripadne o tom zase nekdy neco napisu. Jinak mi pomahaji prave i ty hadry, protoze v tom je tam clovek opravdu za exota a i mistni funkcionari si radeji davaji pozor, protoze nemaji tuseni, co jsem vlastne zac. :D

W&W napsal/a: GC2DZE6 Tadý taky jedna libová zaležitost která čeká na FTF. Sice není tak stará ale zato je to pětka do statistik a je o cca 200 kilometru blíž

Tak to je opravdu taky pekna lahudka, nicmene na duben chystame neco podobneho, drz nam palec! ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#18 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2012 - 10:29

To: W&W - četl jsem to. Ale koukám jak je na tom jezírku rušno...jsou tam další dva:
http://liborbenes.we...zpravy-z-cesty/
  • 0
VSA

#19 dygestor

dygestor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2012 - 11:42

Bajkal máme v plánu tak za 4 roky, třeba ještě stihnu TTF :-D
  • 0

#20 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2012 - 16:20

dygestor napsal/a: Bajkal máme v plánu tak za 4 roky, třeba ještě stihnu TTF :-D

To bohuzel padlo uz pet dnu po me .... ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama