Přejít na obsah


Fotka

Ikonka u TB (Česká republika)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#1 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2012 - 10:51

nedavno jsem logoval jeden TB, ktery mel dokonce i svou vlastni ikonku, ale uplne jsem se zhrozil pri pohledu nani .....

Vložený obrázek

zajimalo by me, jestli to navrhoval nejaky kacer, nebo to uz tak vytvorilo GS.. TB je sam o sobe hrozne moc pekne udelany ale ta vlajka v ikonce??!!!! Ktereho statu je to vlajka?? nikde jsem ji nenasel...

tak to dopada, kdyz si nekdo nezjisti zakladni informaci a praci s vlajkou ČR :(
  • 0

#2 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2012 - 11:01

uáááá. to je normálně hanobení státního symbolu tohleto.
  • 0

#3 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2012 - 11:04

No jednak hanobeni (modry klin) ale co ta cervena a bila barva????? to TBcko ma byt z ČR .. ty dva jakesi barevne pruhy a neco modreho nahore? co to je? :D :D :D proto se ptam, jestli to udelalo GS, nebo nejaky kacer (podle toho jak se asi zacal TB vyrabet) a jestli by to slo zmenit, protoze tohle je hruza :)
  • 0

#4 Novinha

Novinha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2012 - 11:18

Děkuji za krásné společné foto obou TB ;) Moc nás potěšilo. No a k tomu výrobci - podle mě to vyrábí Groundspeak, mají je v obchodě a nejen s českým motivem...

http://shop.geocachi...-items-2?cat=72
  • 0

#5 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2012 - 18:32

no, koukam na ten web... tam co maji fotky, nevim jak u jinych statu, ale primo na stitku bych to vzal dobre. ale zase...

jestli ma byt vlajka uzpusobena znaku TB tak by take mela byt obracene, ale da se to vzit i tak, ze ma byt vodorovne a znak TB lezi... ale na ikonce TB by to melo byt kazdopadne obracene.

ale pokud to obracel nekdo primo v groundspeaku, tak se da rict jen, ze asi ne kazdej se podiva jak ma spravne veset vlajku a da se to omluvit kdyz ani v Cechach na konferencich, v divadlech v primych prenosech, mezinarodnim utkani ve fotbale atd nevi jak ji povesit.....

pro neznale:
Vložený obrázek

stejne pravidlo plati i pro nasi trikoloru

  • 0

#6 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 615 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2012 - 18:42

No hlavně se takto věší každá vlajka, ne jenom ta česká!!! Takže by ji asi měl GC blbě i kdyby tam dal américkou. :o
  • 0
www.povetrnik.cz

#7 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2012 - 19:02

Zeptejte se průměrného američana, kolik maj hvězd na vlajce. Nebudou vědět, stejně tak, kde leží Česká republika. Takže zmršená Česká vlajka americkou firmou mě vůbec nepřekvapuje. Tohle se stává i u nás, že to někdo zmrší. Mě to rozhodně nepřipadne jako konec světa.
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#8 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2012 - 19:47

Napíšu jim a slušně je požádám, aby to předělali.
  • 0

Hoblíkovo geocoiny a nevelký geocaching blog


#9 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2012 - 21:00

weselka: ja jsem si to myslel, ale nebyl jsem si moc jisty... vim jen ze kdyz je vlajce i znak, tak i pri otoceni vlajky, musi vzdy smerovat dolu. teda alespon myslim ze vzdy.. znamenalo by to pak, ze by museli mit jednu vlajku na veseni vodorovne a jednu na veseni svisle :)
  • 0

#10 HanzsCZ

HanzsCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)
  • LocationChlumec, Ústecký kraj

Publikováno 09 březen 2012 - 21:52

Do-bby napsal/a:
weselka: ja jsem si to myslel, ale nebyl jsem si moc jisty... vim jen ze kdyz je vlajce i znak, tak i pri otoceni vlajky, musi vzdy smerovat dolu. teda alespon myslim ze vzdy.. znamenalo by to pak, ze by museli mit jednu vlajku na veseni vodorovne a jednu na veseni svisle :)


..a přesně takhle to funguje. Viz německý příklad:
Vložený obrázek a Vložený obrázek
  • 0
Není Ústí jako Ústí. Ale to naše Ústí je nejlepší...

#11 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2012 - 22:45

No vida :) tak nejsem asi az tak hloupy :)
  • 0

#12 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2012 - 6:57

Tenhle TB jsem taky pustil do světa, ale že je ta vlajka obráceně, to jsem si nevšimnul.
  • 0

#13 torfi

torfi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2012 - 9:34

Jednoduše, prostě něco takového:
  • 0

#14 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2012 - 10:01

uplne luxus :) za sebe bych nechal ten prvni. znak TB je vzdy na stojaka, tak bych to tak i nechal :) snad to GS bude chtit zmenit :) pekna prace :)
  • 0

#15 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2012 - 12:10

Jen trochu info o ikonce :) Puvodni ikonka u Czech TB byla holandska trikolora. Vsiml si toho nas zakaznik, okamzite jsme to urgovali na GS, ti po nas chteli ceskou trikoloru, kterou dostali. Zmenili ji a chvili tam i byla. Pak se ukazalo, ze problem nebyl s ikonkou, jelikoz ta byla spravne, ale na GS nekdo prehodil kody z ceskych TB na holandske TB. Takze to nejak zase upravovali zpet a pri te prilezitosti tam hodili tuhle hruzu :) Uz jsme jim psali, ale je to na delsi lokte, protoze grafiku jim k tomu udajne dela nedo jiny a ted jak to vypada, je v tom peknej bordel :)
  • 0

#16 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2012 - 12:23

heh, tak to je take pekne :D :D :D tak treba jeste par uprav a dockame se i toho, ze modry klin bude dole :D :D
  • 0

#17 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2012 - 12:36

Geo Gadget napsal/a:
Jen trochu info o ikonce :) Puvodni ikonka u Czech TB byla holandska trikolora. Vsiml si toho nas zakaznik, okamzite jsme to urgovali na GS, ti po nas chteli ceskou trikoloru, kterou dostali. Zmenili ji a chvili tam i byla. Pak se ukazalo, ze problem nebyl s ikonkou, jelikoz ta byla spravne, ale na GS nekdo prehodil kody z ceskych TB na holandske TB. Takze to nejak zase upravovali zpet a pri te prilezitosti tam hodili tuhle hruzu :) Uz jsme jim psali, ale je to na delsi lokte, protoze grafiku jim k tomu udajne dela nedo jiny a ted jak to vypada, je v tom peknej bordel :)

co k tomu říct..GS je banda amatérů, co všechno rozvrtá a nic nedotáhne pořádně do konce, jak už předvedli mnohokrát. Ach jo.
  • 0

#18 torfi

torfi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2012 - 18:54

Do-bby napsal/a:
heh, tak to je take pekne :D :D :D tak treba jeste par uprav a dockame se i toho, ze modry klin bude dole :D :D


On už tu i takový pokus skoro byl :)
  • 0

#19 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2012 - 19:27

Když už tu máme vlákno na obranu naší vlajky, tak by to chtělo v rámci ochrany názvu našeho státu opravit tu chybu v názvu vlákna.
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#20 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2012 - 6:41

Rufuc: napraven překlep a stydím se :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama