Přejít na obsah


Fotka

Kam na Třeboňsku?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2012 - 18:49

O Velikonocích jedeme do Lomnice nad Lužnicí a tipuju, že tam najdu mojí 400. krabičku. Poradíte mi něco, co si zasluhuje být milníkem? Díky P.S. Nejsem moc velký luštitel:D
  • 0

#2 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2012 - 20:24

Já si teď dal výlet ze Staré Hlíny na Stříbřec a pak kolem rybníků zpátky do Třeboně. Žádné extra milníky to nejsou, ale teď na jaře tam je a bude tak krásně, že to vůbec nevadí. Jen to je docela dlouhé putování, doporučuji kolo, to se kolem Třeboně hodí.
  • 0

#3 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2012 - 11:52

Kolo bereme s sebou, proto tam o Velikonocích jezdím... začít sezónu po rovinkách ;) Nejspíš dáme kousek kapra, ale jako 400 bych chtěla něco typickýho :)
  • 0

#4 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2012 - 11:55

Já bych jako milník viděl GC10ZZW
  • 0

#5 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2012 - 12:02

U Lomnice je jasná volba udělat nějakou rybniční krabku v okolí. Je jich tam sposta. Navrhuji ti něco u Klece nebo multinu od romixe co ji máš hned vedle Lomnice, Případně Velký a Malý Tisí (ale ten je zrovna disable), příoadně Rožmberk. Nebo si zajeď k Přesece ;)
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#6 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2012 - 12:13

Z Lomnice to není (zvlášť jestli povezete velocipéd) daleko ani k tomuto cyklistickému letterboxu - GC2XTWH. Hezká krajina a dlouhá cache, kterou hned tak někdo neuloví - to by mohl být ideální milník, na jaký se bude dlouho vzpomínat. Sám jej sice zatím odlovený nemám, ale jméno ownerky je dobrá značka ;)
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#7 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2012 - 13:46

Díky za tipy, ten Opatovický rybník by byl dobrý, T5, ale nevím, nevím, na kole to nepůjde a do vody se mi nebude chtít, ledaže byste tam šel někdo se mnou ;) Letterbox ještě žádný nemám, to stojí taky za úvahu :)
  • 0

#8 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2012 - 13:55

Mufa napsal/a:
Díky za tipy, ten Opatovický rybník by byl dobrý, T5, ale nevím, nevím, na kole to nepůjde a do vody se mi nebude chtít, ledaže byste tam šel někdo se mnou ;)
Letterbox ještě žádný nemám, to stojí taky za úvahu :)

A což si na kole dovézt loď?
A ten Lišov - ono je tam několik keší propletených dohromady. Chce to vytisknout si listingy, protože indicie se dají sbírat minimálně ke dvěma keším současně. A pak je k tomu ještě bonusovka. Nemám to tam daleko, ale do Lišova to mám do velkého kopce, tak čekám na teplejší počasí.
  • 0

#9 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2012 - 15:59

Už to mám vytištěný. A nejspíš si dovezu hezky autem zad...k i s kolem až tam :)
  • 0

#10 599.ltx

599.ltx

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2012 - 18:14

Ve statistice nalezu by se nejlepe vyjimala GC1T0E2. Tak tam bych te poslal B)
  • 0

#11 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 7:20

599.ltx napsal/a:
Ve statistice nalezu by se nejlepe vyjimala GC1T0E2. Tak tam bych te poslal B)


Ano, teď jsem jí taky objevila a zdá se mi to dobrý nápad :D A nebude to tak složitý se trefit. Ještě se mi líbí GC11R9P od Romixe
  • 0

#12 veselacek

veselacek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 12:47

Z těch co jsem v loni odlovil v rámci dovči a je blízko Lomnice není špatná tato GC1HYCZ . Je to taková přijemná procházka po hrázi Rožmberku a jediná mystery část je googlovačka. Jinak nejvíc se mi líbilo tady (podotýkám, že místo ne provedení skrýše) GC2CN7J , ale to už je trochu dál. Jinak se mi ještě líbila Romixova GC1QFN0
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama