Přejít na obsah


Fotka

GC pro Android po sté


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 magic

magic

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2012 - 7:32

Zdarec lidi, (Mám Samsung Galaxy S2) Koukal jsem že o app pro android se tu toho píše tuna, každý má nároky jiné, ja jsem třeba jel na C:geo, ale hrozmě mě tam vadí dlouhá doma hledání kešek v okolí a pak také to, že je neumí zobrazit na mapě! Dále mě tam štve že neumí natáčet mapu podle kompasu, a celkově je funkcí takový divoký přímo Apps Geocaching.com - Vyhledává keš v okolí výborně, ale u toho končíme. Je nějaký kompromis? Něco co umí využít vestavěný magnetický kompas, GPS, a tak nějak vše v jednom? Popř s možností stažení mapy, či nějaká taková vychytávka? Nechci ale spojovat 10aplikací dohromady, prostě jeden funkční nástroj, ideálně zdarma :) Děkuji všem.
  • 0

#2 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 317 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2012 - 7:35

Locus + Arcao addon Geocaching + GeoGet database addon. Edit1: Locus: velmi silný nástroj pro práci s mapami a navigací na nich. Umožní ti postahovat mapy do offline. Arcao addon Geocaching: Arcaův addon pro geocaching do Locusu. Zapíchneš prst do mapy a stáhneš kešky v jeho okolí. Dají se nastavit filtry i počet stahovaných keší. GeoGet database addon: Umožní ti vygenerovat databázi kešek (vč.listingů apod.) a naimportovat ji jako kategorii bodů do Locusu. Obrovská výhoda neboť můžeš jet do zahraničí, mít stažené kešky i mapy a nemusíš mít datový roaming... Edit2: ...ještě jsem zapomněl dodat, že Locus sám o sobě podporuje Geocaching včetně field notes (polní poznámky - dá se logovat přímo u keše nebo uložit do offline a odeslat až budeš mít přístup k netu )
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#3 magic

magic

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2012 - 7:50

určitě vyzkouším, locus jsem stažený měl, ale nějak se mi to nedařilo dát dohromady k mé spokojenosti =) ještě si s tím tedy pohraji. Zatím děkuji za tip.
  • 0

#4 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2012 - 8:10

Ono je asi také potřeba danou aplikaci správně nastavit a umět ovládat. Jinak já používám aDrake
  • 0

#5 magic

magic

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2012 - 8:23

tak s tou jsem nehl skoro vůbec =) přišlo mě to jak nějaká první beta verze
  • 0

#6 magic

magic

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2012 - 10:07

Ještě bych rád podotkl, že bych se chtěl vyhnout jakémukoliv používání PC, ať už na stahování keší, či map, ideálně vše přes android. Díky
  • 0

#7 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2012 - 10:11

A výsledky si budeš ukládat kam ? Vyluštěné mysterky na papír ?
  • 0

#8 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 317 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2012 - 10:13

finále vyluštěných mysterek se dají ukládat jako waypointy jednotlivých keší v Locusu... Jinak kdybys chtěl poradit s Locusem tak neni problém. Můžem to probrat po skype...
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#9 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2012 - 10:18

pokud nechces vyuzivat PC tak je skutecne asi jedinou rozumnou alternativou ten LOCUS -- mapy se daji stahovat do Offline modu primo v nem
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#10 magic

magic

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2012 - 10:31

tak mi hoď do SZ nějaky kontakt, používám teda MSN, ICQ, skype mi tu ještě nevalí ;) Díky
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama