Přejít na obsah


Fotka

Dual USB adapter do auta


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 15:28

Zdravím. chvíli jsem koukal po nečem čím bych v autě zároveň nabíjel přes USB mobil a nabíjel nebo napájel nějaké další zařízení nejčastěji GPS. Nakonec jsem objevil takový šikovný adaptér, který se téměčř celý schová do zapalovačové zásuvky. Koupil jsem si hned pro jistotu 3, aby se mi trochu rozložilo poštovné. Jeden už téměř 3 měsíce spokojeně používám a zbylé 2 se chystám postupně prodat. Nabízím jej tady na aukru. Další nabídnu případně později, podle výsledku této aukce. Je možné mi také napsat SZ, třeba se dohodneme i mimo aukro.
  • 0

#2 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 17:08

Zajimave, jako bych inzerat stejneho zneni uz cetl, ale je to tak pul roku az rok zpatky.

Jinak za 3,70 USD i s postovnym muze byt kazdeho (tedy 70 Kc):
http://www.dealextre...r-charger-72932

EDIT: osobne jsem si radeji priplatil a mam neco podobneho, ale co umi v jednom portu davat 2A, coz se hodi treba pri dobijeni iPadu nebo jinych "narocnejsich" zarizeni.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#3 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 19:33

Ano byl tu. :) Myslím v loni v květnu, to jsem měl ještě jinou větší s LEDkou, která mi přestala vyhovovat protože příliš svítila a zvolil jsem proto jinou tu co teď nabízím.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama