Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Nalezena keška bez kódu.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#1 Ruuzha

Ruuzha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2012 - 18:04

Ahoj dnes jsme s přítelkyní náhodně našli krabičku. Nevíme o jakou kešku se jedná, protože neměla nikde kód a podle geomapy se tu ani žádná nenachází. Je to poblíž menhiru u města Telce kousek od Slaného.
  • 0

#2 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2012 - 20:06

Měla logbook?
  • 0

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS


#3 plazem

plazem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2012 - 20:10

Ruuzha napsal/a:
Ahoj dnes jsme s přítelkyní náhodně našli krabičku. Nevíme o jakou kešku se jedná, protože neměla nikde kód a podle geomapy se tu ani žádná nenachází. Je to poblíž menhiru u města Telce kousek od Slaného.


Zkus třeba GCJ9BR
náhodou souřadnice se ti zaměřit nepovedlo?

N 50° 18.036 E 013° 59.025
PlaZem
  • 0

Honza - Plačko
Blanka, Gábi - Zemanovi
a spol. - prostě, "koho a co", nám kdo svěří !!!

*"PlaZem"*


#4 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2012 - 20:14

A vazne to nebylo tohle http://www.geocachin....aspx?wp=GCJ9BR ? jinak bonus hery posera to asi nebude a pak tam mas ty dve multy. Ale pokud jsi to nasel nekde u toho menhiru, tak to spis vypada na ty ovce nebo na nejakou jejich starsi verzi (ona se nejak hybala, menila, byla ukradena a tak...)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#5 Ruuzha

Ruuzha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2012 - 21:20

plazem napsal/a:

Ruuzha napsal/a:
Ahoj dnes jsme s přítelkyní náhodně našli krabičku. Nevíme o jakou kešku se jedná, protože neměla nikde kód a podle geomapy se tu ani žádná nenachází. Je to poblíž menhiru u města Telce kousek od Slaného.


Zkus třeba GCJ9BR
náhodou souřadnice se ti zaměřit nepovedlo?

N 50° 18.036 E 013° 59.025
PlaZem

Joo to je ona, jsem asi slepý, ale Mobil mi jí neukázal. Díky kolego :-)
  • 0

#6 geba & marcana

geba & marcana

    geba:)

  • Members
  • PipPipPip
  • 342 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2012 - 21:31

Ruuzho, na to, že jsi jí našel náhodou a založil si kvůli tomu toto vlákno, mi přijde tvůj log u té keše dost odfláknutej.:D Stát se to nám, tak asi napíšu víc než TFTC.
  • 0

#7 Ruuzha

Ruuzha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2012 - 23:11

geba & marcana napsal/a:
Ruuzho,
na to, že jsi jí našel náhodou a založil si kvůli tomu toto vlákno, mi přijde tvůj log u té keše dost odfláknutej.:D
Stát se to nám, tak asi napíšu víc než TFTC.

Já jsem teď na mobilu na dovče, až přijedu domů, tak to samozřejmě rozepíšu, tftc tam mám jen abych nezapomněl, kde jsem byl :-)
  • 0

#8 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 553 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2012 - 23:58

V tom pripade bych te rad informoval, ze owneri kesi v 99% pripadu ctou pouze to, co do logu napises prvne - to je totiz to, co jim prijde mailem. Pokud pak dodatecne log editujes, tak pokud si owner sam neprochazi logy v listingu kese, tak uz se o zadne aktualizaci nedozvi. Takze takovy owner na tebe bude akorat nastvany, ze ke kesi nemas co vic rict, protoze to, ze to za tyden zmenis na neco lepsiho uz si neprecte. Od uchovavani "co jsem nasel" slouzi field notes, doporucuji se s nimi seznamit a zacit pouzivat :)
  • 0
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#9 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2012 - 2:49

niximor napsal/a:
V tom pripade bych te rad informoval, ze owneri kesi v 99% pripadu ctou pouze to, co do logu napises prvne - to je totiz to, co jim prijde mailem. Pokud pak dodatecne log editujes, tak pokud si owner sam neprochazi logy v listingu kese, tak uz se o zadne aktualizaci nedozvi. Takze takovy owner na tebe bude akorat nastvany, ze ke kesi nemas co vic rict, protoze to, ze to za tyden zmenis na neco lepsiho uz si neprecte.
Od uchovavani "co jsem nasel" slouzi field notes, doporucuji se s nimi seznamit a zacit pouzivat :)

To je jasný. Ať stáhne např. HG tam je to prehledne. Ja tak loguji na 80%
  • 0

#10 Ruuzha

Ruuzha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2012 - 15:47

niximor napsal/a:
V tom pripade bych te rad informoval, ze owneri kesi v 99% pripadu ctou pouze to, co do logu napises prvne - to je totiz to, co jim prijde mailem. Pokud pak dodatecne log editujes, tak pokud si owner sam neprochazi logy v listingu kese, tak uz se o zadne aktualizaci nedozvi. Takze takovy owner na tebe bude akorat nastvany, ze ke kesi nemas co vic rict, protoze to, ze to za tyden zmenis na neco lepsiho uz si neprecte.
Od uchovavani "co jsem nasel" slouzi field notes, doporucuji se s nimi seznamit a zacit pouzivat :)

Já třeba vlastní kešku mám a to co mi přijde mailem, to nečtu, prostě jednou za pár dní mrknu na stránku kešky a přečtu si ty logy tam, mám to tak radši :)
  • 0

#11 bender-king

bender-king

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 233 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2012 - 17:23

Ruuzha napsal/a:
Já jsem teď na mobilu na dovče, až přijedu domů, tak to samozřejmě rozepíšu, tftc tam mám jen abych nezapomněl, kde jsem byl :-)

Take se da psat, krome toho TFTC, neco jako "vice pozdeji..." :)
  • 0

#12 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2012 - 18:45

bender-king napsal/a:

Ruuzha napsal/a:
Já jsem teď na mobilu na dovče, až přijedu domů, tak to samozřejmě rozepíšu, tftc tam mám jen abych nezapomněl, kde jsem byl :-)

Take se da psat, krome toho TFTC, neco jako "vice pozdeji..." :)


I s vice pozdeji jdete do prdele. Jediny duvod proc takove logy nemazu je ze nechci prudit reviewera kdyz se dotycny looser rozhodne utikat si stezovat.

Pro TFTC/Vice pozdeji kesky nezakladam.
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#13 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2012 - 20:41

semik75 napsal/a:

bender-king napsal/a:

Ruuzha napsal/a:
Já jsem teď na mobilu na dovče, až přijedu domů, tak to samozřejmě rozepíšu, tftc tam mám jen abych nezapomněl, kde jsem byl :-)

Take se da psat, krome toho TFTC, neco jako "vice pozdeji..." :)


I s vice pozdeji jdete do prdele. Jediny duvod proc takove logy nemazu je ze nechci prudit reviewera kdyz se dotycny looser rozhodne utikat si stezovat.

Pro TFTC/Vice pozdeji kesky nezakladam.

Na TFTC (více později) se odpovídá soukromou zprávou ĎDP (více později) ;)
  • 0

#14 kuliocko

kuliocko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2012 - 20:57

Ruuzha napsal/a:
Já třeba vlastní kešku mám a to co mi přijde mailem, to nečtu, prostě jednou za pár dní mrknu na stránku kešky a přečtu si ty logy tam, mám to tak radši :)


A ja zas treba logy ctu hned z mailu, protoze mi to chodi na mobil...TFTC zrovna moc nepotesi a ze to nekdo zmeni pozdeji, toho si nevsimnu. Kdyz jsem nekde na vic dni jen s netem v mobilu, tak si delam field notes a pak to zaloguju vsechno najednou kdyz prijedu.

..ale loguj si jak ti to vyhovuje nejlip :-)
  • 0

Nokia 5800XM + Handy Geocaching AE -> Samsung Galaxy Nexus + C:Geo


#15 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2012 - 1:39

Ruuzha napsal/a:
Ahoj dnes jsme s přítelkyní náhodně našli krabičku. Nevíme o jakou kešku se jedná, protože neměla nikde kód a podle geomapy se tu ani žádná nenachází. Je to poblíž menhiru u města Telce kousek od Slaného.

Pokud se nepovede identifikace, může se jednat o potracenou kešku (viz vlákno zde http://www.geocachin...852#post_347852
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#16 bender-king

bender-king

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 233 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2012 - 9:53

semik75 napsal/a:
Pro TFTC/Vice pozdeji kesky nezakladam.

Tak snad zalezi na tom, jak dlouho to u toho vice pozdeji zustane... Jestli do doby nez dotycny dorazi z vyletu/nebo koneckoncu i dovolene domu... Proc ne? Vcelku chapu, ze se nekomu nechce psat dlouhy log na mobilu... Podle meho nazoru je to lepsi, nez logovat s mesicnim zpozdenim...
Takhle alespon vis, ze se to nekomu podarilo najit :)
  • 0

#17 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 349 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2012 - 11:13

Neni to spis o tom, ze uzivatel mobilu nevi o vecech jako field notes? :) Vubec nechapu potrebu logovat rovnou z mobilu. Nakliknout field note je rychlejsi a pak v pohodli domova vse zalogovat, pokud apolikace umi field notes poslat rovnou na gc.com tak co vic si prat :) Logovat z mobilu TFTC je fakt na ..... :)
  • 0

#18 teepec

teepec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2012 - 15:53

Já na Oregonu používám field notes a když už náhodou něco odlovím pomocí c:geo, zaloguju z terénu pomocí automatického textu, že je to logováno z terénu a log doplním později. A když pak z domova log doplňuju, původní mažu a píšu nový, právě aby to ownerovi přišlo do mailu znovu. Jinak kvalita logů je delší diskusi, ale nechci to vířit flame..
  • 0

#19 Ruuzha

Ruuzha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2012 - 21:47

A může mi teda někdo poradit, když jedu na výlet, týden nemám k dispozici internet a odlovim X kešek na X místech což nemám šanci si pamatovat, jak si to mám udělat aby majitel byl spokojený? To si mám zavést zápisníček, kam si budu psát čísla kešek, kde jsem byl nebo jak si to představujete? Navigaci nemám všech 250 kešek jsem odlovil s mobilem.
  • 0

#20 cz_bew

cz_bew

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2012 - 21:55

Ruuzha napsal/a:
A může mi teda někdo poradit, když jedu na výlet, týden nemám k dispozici internet a odlovim X kešek na X místech což nemám šanci si pamatovat, jak si to mám udělat aby majitel byl spokojený? To si mám zavést zápisníček, kam si budu psát čísla kešek, kde jsem byl nebo jak si to představujete? Navigaci nemám všech 250 kešek jsem odlovil s mobilem.


No ale na tohle prave fieldnotes pouzit muzes. Ono nejde o to mit tu odlovenou kesku zalogovanou na netu co nejrychleji (chapu to v pripade upozorneni ownera na nejaky zavazny problem). Ja uplne v klidu vyrazim na tydenni dovolenou behem ktere si budu ukladat vsechny odlovene kese do FN, ten pak naimportuju a pekne zaloguju.

Je sice pravda ze dneska kdyz je vsude net, loguju vetsinou 1x denne ale pokud za tu dovolenou jeden nekesuje jako blazen, kdy mu vsechny kese za chvili splyvaji, neni problem si vzpomenout o co u kesky slo a vypotit trochu neco vic nez jenom obligatni "TFTC".

A k tomu notysku - divil by jsi se ale spousta kaceru presne tohle ma - zavedeny kesovaci notysek, do ktereho si ke kazde kesce pisou minimalne datum a cas a nekdy i neco dalsiho navic ...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama