Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1468 odpovědí na toto téma

#641 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2013 - 18:58

Chystám se na večer a jak tu tak sedím v tom obleku, připadám si jak když jdu pohřbít koťátko - vzpomněl jsem si na tenhle obrázek (nečekaně od keše Koťátko)... :D


  • 0

#642 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2013 - 11:07

V sobotu jsme sice nebyli ve společenském, protože jsme se po eventu, jak se už stalo skoro tradicí, ještě chystali na noční keš, ale musím říct že svatomartinská husička se moooc povedla. Další georadost následovala, protože se našli ochotní kačeři s UV svítilnou a tak jsme pod jejich dohledem odlovili jednu moc pěknou noční multinku u Bechyně - Nevěstu pouštního pavouka. Noční pavouk díky značně pokročilé hodině zůstal bez návštěvy, ale potěšil i takový Pišta Hufnágl a další tradička, v noci mě keše baví víc.

PS: nebylo by špatné se přes zimu vidět na jednom eventu ve společenském místo stále ve sportovním ;)


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 12 listopad 2013 - 11:10

  • 0

#643 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2013 - 11:36

Takový milý okamžik - člověk přijde ke svému autu a za stěračem nebo u otvírání dveří má pozdrav v podobě CWG. Díky všem, kteří tento "zvyk" drží - vždy mne tahle "maličkost" velmi potěší.


  • 4

#644 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2013 - 11:41

Já teda tady z toho mam pocit, že ty stejný lidi si stěžujou střídavě na jaro, léto, podzim i zimu :D

To je taková česká vlastnost. Když je v létě zima a prší, tak si stěžují jak je hnusně. A po dvou dnech, kdy je velké vedro, si stěžují, že už toho hicu bylo dost :-)

Nebo naopak, že je málo sněhu, pak napadne, tak je ho zase moc. Stěžovat na počasí se dá pořád.

Letošní podzim byl super nádherný, ale vody je v potocích a řekách málo.


  • 1

#645 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2013 - 11:52

Já si nestěžuju, já se fakt geo-raduju, zachránil jsem koťátko a jsem teď jedno v plusu !!


  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#646 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2013 - 13:28

Dej si to do podpisu, ať si ušetříš klábosnici.


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#647 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 13 listopad 2013 - 14:11

Já si nestěžuju, já se fakt geo-raduju, zachránil jsem koťátko a jsem teď jedno v plusu !!

sorry, nemůžu si pomoct, ale když si to napsal poprvé, tak to bylo docela i vtipný. Ale jak to furt opakuješ, přijde mi to tak nějak trapný.

Sou lidi, který machrujou ve svejch statistikách svejma odlovama, ale machrovat svejma neodlovama - svým ignore listem - to už je opravdu extra úchylný (bez urážky).


  • 0

#648 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2013 - 14:29

sorry, nemůžu si pomoct, ale když si to napsal poprvé, tak to bylo docela i vtipný. Ale jak to furt opakuješ, přijde mi to tak nějak trapný.

Sou lidi, který machrujou ve svejch statistikách svejma odlovama, ale machrovat svejma neodlovama - svým ignore listem - to už je opravdu extra úchylný (bez urážky).

 

Napsal jsem to podruhý, předtím kdysi, když jsme ještě rozvíjeli věděckou teorii o vraždění a záchraně koťátek.

Ale to jsem ještě nebyl v plusu, to jsem až teď a mám geo-radost.

:D


  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#649 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2013 - 23:25

Právě jsem na profil nahrála statistiky po nedělní spanilé jízdě s Geoprahou na asi 35 dalmatinů. Měla jsem u nich ovšem změněný souřadnice a ke svému údivu jsem zjistila, že do mapy se mi nahrálo to skutečný umístění, tedy finální a nikoliv úvodní souřadnice každý mysterky. Takže na mapce se mi na sever od Prahy udělala nikoliv trapně fádní půlkružnice, alebrž prudce elegantní půlbrambora. Musela jsem se smát, když jsem to viděla :D.


  • 1

#650 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2013 - 9:38

Teda Jacko, ty nemáš kružítko??


  • 0

#651 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2013 - 11:41

Teda Jacko, ty nemáš kružítko??

Já jsem odjakživa byla excentrická :D!


  • 0

#652 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2013 - 12:01

Já jsem odjakživa byla excentrická :D!

Není to něco proti něčemu ?   http://www.volny.cz/jtomsa/excentr.htm


  • 0

#653 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2013 - 12:32

Mno, mě dneska potěšila zpráva ze stratocachingu - dočkala jsem se svého kódu. Ale formulace, že mobilní aplikace bude ke stažení během příštích dnů, se mi zrovna šťastná nezdá - dneska máme 14. a do 16. zbývá jeden den. :o  V sobotu ráno už nebudu u počítače, jen občas někde s wifi. Nerada bych o tenhle pokus přišla, i když třeba jen budeme sledovat a držet palce lovcům na Moravě.


  • 2

#654 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2013 - 19:57

Dnes dvojnásobná radost: Dopoledne nečekané TTF na velhartickém židovském hřbitově, počkalo na mne skoro celých 24 hodin, přitom včera byl v Klatovech event s třicítkou kačerů. A k večeru visel na klice od bytu, kde se vzal tu se vzal, sáček se zvědavčími součky ! Díky jí i neznámému sousedovi, který je tam přendal ze společné schránky na domu. A nic na tom nezměnila ani ta černá kočka, která v mi Javorné přeběhla přes cestu :D !


  • 0

#655 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2013 - 20:14

Dnes dvojnásobná radost: Dopoledne nečekané TTF na velhartickém židovském hřbitově, počkalo na mne skoro celých 24 hodin, přitom včera byl v Klatovech event s třicítkou kačerů. A k večeru visel na klice od bytu, kde se vzal tu se vzal, sáček se zvědavčími součky ! Díky jí i neznámému sousedovi, který je tam přendal ze společné schránky na domu. A nic na tom nezměnila ani ta černá kočka, která v mi Javorné přeběhla přes cestu :D !

Héééééééééééj! Ve Velharticích je nová keš, jo? tak to je georadost zase pro mě!


  • 0

#656 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2013 - 20:29

Héééééééééééj! Ve Velharticích je nová keš, jo? tak to je georadost zase pro mě!

Teď už tak nová není, po mně tam byli alespoň ještě dva kačeři :D


  • 0

#657 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2013 - 20:39

Teď už tak nová není, po mně tam byli alespoň ještě dva kačeři :D

Je nová, protože až o prázdninách pojedu dom, budu mít kešku za barákem a né někde 20km daleko :D. Mrkni na keš Libětice!


  • 0

#658 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2013 - 20:49

Je nová, protože až o prázdninách pojedu dom, budu mít kešku za barákem a né někde 20km daleko :D. Mrkni na keš Libětice!

Dal jsem do hledáni Libetice a našlo to 36060 keší, upřesni prosím.


  • 0

#659 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2013 - 20:58

Dal jsem do hledáni Libetice a našlo to 36060 keší, upřesni prosím.

Radši se rozhlídni po mapě kolem těch Velhartic :D


  • 0

#660 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2013 - 21:24

Radši se rozhlídni po mapě kolem těch Velhartic :D

Aha tak promiň, tahle mi utekla, jinak jsem se tam mohl dneska zastavit, my motorizovaní máme trochu jiné představy o vzdálenostech.

Zvlášť když je to trochu Tvoje dílo... ...i když tedy čtyřka terén.... .... abych tomu stromu neublížil až se na něj budu škrábat :D


  • 0




3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama