Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1468 odpovědí na toto téma

#501 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 01 říjen 2013 - 12:46

hanska napsal/a:
takový Smrk v Jizerkách nemá chybu, zvláště když to člověk chce zkrátit (takový Nebeský žebřík s kolem, tak hned je minimálně kilo dole).

...Von teda Smrk nemá chybu ani tady v Praze...
http://www.geocachin...hp?lookup=39526
  • 0

#502 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2013 - 12:55

hanska napsal/a:

phrkt napsal/a:
Taky koukám, že co jsem tady nebyl jste se rozepsali o tomhle tématu. Já těm hubeným docela závidím protože nosit ten záložní padák do kopců není nic moc... ...asi zkusím ty Alpy... ... je tam co lovit ?

Doporučuji odlehlé slovenské hory, taky max. 2-3 kešky za den, k hubnutí přispěje i blízké setkání s medvědem (když jej medvěd nenapadne, to pak naopak v nemocnici asi přibere). Anebo si vyjet na kole někam na kopec v ČR - např. takový Smrk v Jizerkách nemá chybu, zvláště když to člověk chce zkrátit (takový Nebeský žebřík s kolem, tak hned je minimálně kilo dole).

No, na Slovenských horách jsem zvládl i 10 kešek za den a z toho půlku nad 2000 metrů :-). Je pravda, že těch 23 km s převýšením 1800 metrů a řetězy bylo docela náročných ;-).

Jinak jsem se už celkem radoval, že konečně nebude kde klábosit a že udělám i něco jiného, když zavřely sousední fórum ;-).
  • 0

#503 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2013 - 13:05

Roman_Jaromer napsal/a:
No, na Slovenských horách jsem zvládl i 10 kešek za den a z toho půlku nad 2000 metrů :-). Je pravda, že těch 23 km s převýšením 1800 metrů a řetězy bylo docela náročných ;-).
.

Tak to vím, kde to bylo, ale je to jen jedna oblast, stačí jít o pár kilometrů na východ a když člověk udělá za den 3-4 horské kešky mimo vesnice, tak si může gratulovat. Nebo takové Královoholské Tatry, tam jsou na celém hřebeni (přechod na 2 dny) celé 3 kešky...
  • 0

#504 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2013 - 16:56

Jestlipak jste si všimli, že dnes má sice svátek Olivie/Oliver (alias Pažout), ale podle církevního kalendáře dnes slaví svátek svatí andělé strážní. Takže kdo na ně věří, tak se může pomodlit a kdo ne, tak jim aspoň může připít na zdraví a ať nám stále dobře slouží! Zrovna před pár dny se protijedoucímu autu v pravé zatáčce vyvlékla tyč řízení z čepu, kolo se mu zašprajcovalo do podběhu a auto se nekontrolovaně řítilo do protisměru :o. Ještě že jsem šel nepředpisově vpravo a ne vlevo...
  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#505 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2013 - 16:59

ladislavappl napsal/a:
Jestlipak jste si všimli, že dnes má sice svátek Olivie/Oliver (alias Pažout), ale podle církevního kalendáře dnes slaví svátek svatí andělé strážní. Takže kdo na ně věří, tak se může pomodlit a kdo ne, tak jim aspoň může připít na zdraví a ať nám stále dobře slouží!

Tak tak, je potřeba toto činit a ono nezanedbávat, právě tu dopíjím skleničku růžového vína, které jsme si před půl hodinou se sestrama při té příležitosti nalily, a odcházím na večerní modlitbu!
  • 0

#506 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2013 - 18:27

Když to říkáš Láďo ty, coby autorita přes zdraví, tak jsem si na to Tvé nalila něco, co obvykle moc nepiju ( že by mysterka speciálně pro tebe?). Měl jsi z pekla štěstí a to se sluší zapít. Nějak pití zanedbávám, na zahřátí v současném počasí dávám přednost zázvorovému čaji s medem a limetkou. PS: Jedna GEOradost - CWG už by bylo na tři vitríny;) Asi o ni napíšu Ježíškovi a předám mu tvoje pokyny.:)
  • 0

#507 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2013 - 22:05

Tak si říkám, že ti strážní andělé, co mají na starosti nás kačery, to asi při tom, co v jednom kuse vyvádíme a kam se cpeme, nebudou jen tak obyčejná jednotka, spíš něco jako štráfbatalion. :D :D Tak přidávám sklenici mlíčka na jejich počest (zdraví by doufám bytostem toho druhu starosti dělat nemělo) a s přáním méně "pohotovostí". Zrovínka před pár dny jsme na wiki doplňovali pár obrázků k čl. Anděl strážný (jeden má na svědomí kolega Roman_Jaromer), tak se schválně zkuste podívat, kde mj. se lze s jejich kamenným vypodobněním v naší krajině potkat.
  • 0

#508 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2013 - 6:19

Toniczech napsal/a:
Tak si říkám, že ti strážní andělé, co mají na starosti nás kačery, to asi při tom, co v jednom kuse vyvádíme a kam se cpeme, nebudou jen tak obyčejná jednotka, spíš něco jako štráfbatalion. :D :D Tak přidávám sklenici mlíčka na jejich počest (zdraví by doufám bytostem toho druhu starosti dělat nemělo) a s přáním méně "pohotovostí". Zrovínka před pár dny jsme na wiki doplňovali pár obrázků k čl. Anděl strážný (jeden má na svědomí kolega Roman_Jaromer), tak se schválně zkuste podívat, kde mj. se lze s jejich kamenným vypodobněním v naší krajině potkat.

Já myslím, že většina z nás by ty výkonný ochránce potřebovala i v případě, že bysme se nestali zrovna náhodou kačerama, obávám se, že v tom případě bysme si našli nějakou jinou bláznivinu. (přesněji, ta bláznivina by si našla nás :D) Když "to" v sobě máš, tak to tam je, a ani to nejdůstojnější a nejváženější povolání nebo prostředí, kde se pohybuješ, tě neochrání, jak hezky ukazuje to vlákno o povoláních kačerů.

Jinak v tom článku mi chybí odkaz na tohle:http://cs.wikipedia....ážných_(Sušice) (Místo má i svou keš, ale je to mysterka, takže to není úplně jasný ani z jejího názvu, vyčteš to až z listingu.)
  • 0

#509 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2013 - 10:13

Ještě fotohint. Připomíná vám to třeba Tomašovský výhĺad ve Slov. Ráji? Nebo Rudolfův kámen u Jetřichovic? (Autorská práva k obrázku už vypršela)

Přiložené miniatury

  • fridolin_leiber_-_schutzengel-a.jpg

  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#510 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2013 - 15:14

Mně se při pohledu na ten "fotohint" vybavila GC1WCP0. Tedy, ona ta keš na dohledání reálně tak drsná není, ale v onu chvíli mi to tak připadalo, jak je člověk ve střehu a fantazie pracuje na plné obrátky. Ale vřele doporučuju, ne úplně snadno dosažitelné, a přitom krásné místo. Kupodivu asi nejblíž jsem plachtění z výšky na šutry byl - asi právě proto, že zrovna ne ve střehu - při úplně nevinně vypadajícím spirálovitém stoupání celkem pohodlnou pěšinou na GCPCN5 (zmínka v logu).

Sušický Andělíček a další podobné souvislosti (schválně číhněte na Commons na Category:Holy Guardian Angels chapels in th, e Czech Republic, a nejspíš jich bude ještě víc) se trochu důkladněji provázalo, takže už je z Anděl strážný i ze Seznam kulturnách památek v Sušici dosažitelný. Dík za připomínku, Jacko.
  • 0

#511 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2013 - 20:41

Ahoj Zvědavko, děkuji za přípitek, také připíjím, ale tenhle Veltlín z Interspaaru, který jsem právě načal, už ležel v našem sklepě nějak dlouho a to mu moc na chuti nepřidalo. Další důvod, proč pití nezanedbávat. Jinak hlásám odjakživa teorii, že 90 % nemocí je ze sexuálního nedostatku ;), 5 % ze zanedbaného pití :(a ten zbytek je z průvanu...:@
  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#512 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2013 - 20:45

ladislavappl napsal/a:
Ahoj Zvědavko,
děkuji za přípitek, také připíjím, ale tenhle Veltlín z Interspaaru, který jsem právě načal, už ležel v našem sklepě nějak dlouho a to mu moc na chuti nepřidalo. Další důvod, proč pití nezanedbávat.
Jinak hlásám odjakživa teorii, že 90 % nemocí je ze sexuálního nedostatku ;), 5 % ze zanedbaného pití :(a ten zbytek je z průvanu...:@


Tak to je v pytli, to jsem zombie. :(
  • 0

#513 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2013 - 6:41

ladislavappl napsal/a:
Ještě fotohint.
Připomíná vám to třeba Tomašovský výhĺad ve Slov. Ráji? Nebo Rudolfův kámen u Jetřichovic?
(Autorská práva k obrázku už vypršela)

Fotohint mi připomněl jistou cache co jsem také odlovil. Když jsem ležel na okraji srázu na břiše a sahal pod sebe pro krabici, tak jsem zjistil, že jsem nad pěkným převisem. Owner cache o pár dní později z bezpečnostních důvodů archivoval, už bylo jenom otázkou času, kdy ten převis s někým spadne.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#514 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2013 - 11:55

Slanecek napsal/a:

ladislavappl napsal/a:
Ahoj Zvědavko,
děkuji za přípitek, také připíjím, ale tenhle Veltlín z Interspaaru, který jsem právě načal, už ležel v našem sklepě nějak dlouho a to mu moc na chuti nepřidalo. Další důvod, proč pití nezanedbávat.
Jinak hlásám odjakživa teorii, že 90 % nemocí je ze sexuálního nedostatku ;), 5 % ze zanedbaného pití :(a ten zbytek je z průvanu...:@


Tak to je v pytli, to jsem zombie. :(


Tak dobrá, já se z toho poučím;), ale nějak ti vypadla obávaná klíšťata.:o:p Jen za den na Šumavě jsem opět ulovila hned čtyři - a ostatní nic! To by bylo skoro na depresi, kdybych neměla radost z vylepšení výbavy na noční keše - právě mi přišla pěkná svítilna s držákem na kolo nebo možná i koloběžku ( Už jsem na jaro rozhodutá pro Master ).
  • 0

#515 mirdis1

mirdis1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2013 - 15:27

zvedavkanocni napsal/a:

Slanecek napsal/a:

ladislavappl napsal/a:
Ahoj Zvědavko,
děkuji za přípitek, také připíjím, ale tenhle Veltlín z Interspaaru, který jsem právě načal, už ležel v našem sklepě nějak dlouho a to mu moc na chuti nepřidalo. Další důvod, proč pití nezanedbávat.
Jinak hlásám odjakživa teorii, že 90 % nemocí je ze sexuálního nedostatku ;), 5 % ze zanedbaného pití :(a ten zbytek je z průvanu...:@


Tak to je v pytli, to jsem zombie. :(


Tak dobrá, já se z toho poučím;), ale nějak ti vypadla obávaná klíšťata.:o:p Jen za den na Šumavě jsem opět ulovila hned čtyři - a ostatní nic! To by bylo skoro na depresi, kdybych neměla radost z vylepšení výbavy na noční keše - právě mi přišla pěkná svítilna s držákem na kolo nebo možná i koloběžku ( Už jsem na jaro rozhodutá pro Master ).

dobrá volba, já bych sice volil expres, ten má obě kola dvacítkové, ale Master není špatný
  • 0
Jdu na sever.... a už jdu na jih

#516 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2013 - 18:03

Když já bych si chtěla udělat radost skládací koloběžkou - počítám s tím, že se o ni budeme střídat s dcerou. A žádné extra výkony už vzhledem k "pokročilému střednímu věku" neplánuji, jen pohodové svezení.;)
  • 0

#517 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2013 - 18:11

Tak já dnes nemám nejmenší důvod ke geodepresi. :) Přišla mi má nová CWG a ještě mám FTF, které na mě počkalo skoro celý den od publikace. B)
  • 0

#518 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2013 - 19:57

KulisekW napsal/a:
Tak já dnes nemám nejmenší důvod ke geodepresi. :) Přišla mi má nová CWG a ještě mám FTF, které na mě počkalo skoro celý den od publikace. B)

Hezká storka, hned jsi tim zvednul náladu i mně. Když tak se rovnou pochlub s obrázkem toho "topiva". A ještě pobavilo, jaks prakticky nezanedbal výšeproblírané téma (GC496ME :) :) ).
  • 0

#519 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2013 - 20:27

Toniczech napsal/a:
Hezká storka, hned jsi tim zvednul náladu i mně. Když tak se rovnou pochlub s obrázkem toho "topiva". A ještě pobavilo, jaks prakticky nezanedbal výšeproblírané téma (GC496ME :) :) ).

Tady je to "topivo". A vidíš, spojitost s mým dnešním odlovem a tématem výše mne ani nenapadla. :)

Přiložené miniatury

  • dsc_5516.jpg

  • 0

#520 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2013 - 21:54

To jo, slušivý kulíšek; povedly se ti. Tak ať hřejou - lidem srdíčka - celou zimu!
  • 0




6 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 6 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka