Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1468 odpovědí na toto téma

#521 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1857 příspěvků(y)

Publikováno 05 October 2013 - 22:58

:P:o:o:p:D Kulíšku, to se teda fakt povedlo! Nejdřív jsem nechtěla ani věřit vlastním očím - víš, že ses trefil do mé 1.verze CWG ??? Kde jsi to nechal vyrábět, že tě neupozornili, že máš stejný obrázek jako zvedavka ? Schválně se podívej na cwg.gcm.cz - mám tam všechny 4 verze, ať nemáme stejné i další. Už vidím, jak se nás kdekdo bude ptát, jestli náhodou nejsem tvoje crazy despotická matka:D:D a nedonutila jsem tě nechat si vyrobit stejné dřevíčko! No, teď jsem se nasmála tak, že jsem si zase pěkně prodloužila život! A že ses trefil, když jsme tu s Mufou před ME tak plánovali - jó chlapče, tuhle náhodu nám asi nikdo neuvěří.:P Samozřejmě bych ho ráda měla ve sbírce a pár pro své známé - pošleš mi přes SZ nebo mail adresu, já bych ti poslala různá zvědavčí CWG a ty mně následně svá? Minimálně 5 koleček bych vyměnila - my se asi jinak těžko potkáme a tohle prostě MUSÍM ve sbírce mít!:D
  • 0

#522 mirdis1

mirdis1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2013 - 6:24

zvedavkanocni napsal/a:
Když já bych si chtěla udělat radost skládací koloběžkou - počítám s tím, že se o ni budeme střídat s dcerou. A žádné extra výkony už vzhledem k "pokročilému střednímu věku" neplánuji, jen pohodové svezení.;)

to říkaj všichni čerství majitelé... Kupříkladu já od doby koupě na kolo prakticky nesedl, protože pokud tě brnda chytne, tak je to nářez :-) Každopádně volba je dobrá, je třeba podporovat české firmy
  • 0
Jdu na sever.... a už jdu na jih

#523 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3564 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2013 - 6:55

mirdis1 napsal/a:
Kupříkladu já od doby koupě na kolo prakticky nesedl, protože pokud tě brnda chytne, tak je to nářez

Nechceš to kolo náhodou věnovat na dobročinné účely? :D :D :D
  • 0

#524 mirdis1

mirdis1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2013 - 7:04

chci dát pár biciklů na kolo pro afriku, jen nevím jak na to, asi se stavím do Ostravy si o tom trochu pohovořit
  • 0
Jdu na sever.... a už jdu na jih

#525 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1038 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2013 - 8:24

Toniczech napsal/a:
To jo, slušivý kulíšek; povedly se ti. Tak ať hřejou - lidem srdíčka - celou zimu!

Díky, snad zahřejou :)

zvedavkanocni napsal/a:
:P:o:o:p:D Kulíšku, to se teda fakt povedlo!
Nejdřív jsem nechtěla ani věřit vlastním očím - víš, že ses trefil do mé 1.verze CWG ??? Kde jsi to nechal vyrábět, že tě neupozornili, že máš stejný obrázek jako zvedavka ?

No tohle je tedy fakt náhoda! :D Sovička byla vlastně můj prvotní návrh pro CWG z loňského podzimu, ale pak jsem našel lepší pokrývku hlavy a ta šla do výroby. Nechávám si je vyrábět u slováků a poslední objednávku mi omylem namísto kulíšku vypálili kulíška (na vzoru je myslím Kulíšek nejmenší). :)
Ty první, já druhá verze. :P:D Příští verzi budu mít zas s kulichem, ale tohle je teda dobrá nahoda! :D
  • 0

#526 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1857 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2013 - 17:13

Mno, pobavili jsme se, domluvili na výměně a mě napadlo, jestli jen tak čistě náááhodou nemá na CWG stejnou sovičku i někdo třetí?:)
  • 0

#527 geobublina

geobublina

    Bublina

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 06 October 2013 - 21:19

Dneska jsem koukala kam se dostaly TB, která jsme přivezli z Rhodosu. Rozházeli jsme je po kamarádech, keškách, eventech. Jedno z nich putuje znovu po Řecku, ani ne měsíc od chvíle, kdy nás "opustilo". Není to úplná georadost, ale pobavilo to:-)
  • 0

#528 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 07 October 2013 - 10:17

zvedavkanocni napsal/a:
... a mě napadlo, jestli jen tak čistě náááhodou nemá na CWG stejnou sovičku i někdo třetí?:)

Posílám taky jednu sovu a ještě jednu další.
  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#529 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1857 příspěvků(y)

Publikováno 07 October 2013 - 10:31

Láďo díky - zejména druhá sovička potěšila. :) Už toho i hodně nacestovala. Geodepresivnímu koutku je lepší se dneska vyhnout, tam to obrátit pozitivnějším směrem žádnou legráckou jen tak nepůjde.;)
  • 0

#530 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3564 příspěvků(y)

Publikováno 07 October 2013 - 10:37

zvedavkanocni napsal/a:
Geodepresivnímu koutku je lepší se dneska vyhnout, tam to obrátit pozitivnějším směrem žádnou legráckou jen tak nepůjde.;)

Co vyhlásit georadostnou soutěž o nejlepší vtip nebo bonmot v geodepresivním koutku? :D Pudem tam trošku poprudit všechny ty plačky a kverulanty a tady uděláme hlasování o vítěze :D.
  • 0

#531 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 07 October 2013 - 14:47

Jacka_dominikanka napsal/a:

zvedavkanocni napsal/a:
Geodepresivnímu koutku je lepší se dneska vyhnout, tam to obrátit pozitivnějším směrem žádnou legráckou jen tak nepůjde.;)

Co vyhlásit georadostnou soutěž o nejlepší vtip nebo bonmot v geodepresivním koutku? :D Pudem tam trošku poprudit všechny ty plačky a kverulanty a tady uděláme hlasování o vítěze :D.


Ja ti nevim. Jistou dobu byval geodepresivni koutek mym nejoblibenejsim, fakt jsem se tam nasmala. Ale od ty doby, co je to one man show z nej mam nejakou depku.
  • 0

#532 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4547 příspěvků(y)

Publikováno 07 October 2013 - 15:12

Slanecek napsal/a:
...
Ja ti nevim. Jistou dobu byval geodepresivni koutek mym nejoblibenejsim, fakt jsem se tam nasmala. Ale od ty doby, co je to one man show z nej mam nejakou depku.


Tak z toho zkus udělat one woman show :-)
  • 0

#533 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3564 příspěvků(y)

Publikováno 07 October 2013 - 15:43

V soutěži hlasuji jednoznačně pro Jindřiš!
  • 0

#534 Jindris

Jindris

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 07 October 2013 - 15:59

Jacka_dominikanka napsal/a:
V soutěži hlasuji jednoznačně pro Jindřiš!


Dík, ale myslím, že jsi lepší :D. Docela ráda bych tě poznala.
  • 0

#535 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1857 příspěvků(y)

Publikováno 07 October 2013 - 16:26

Docela GEOradost, jak jste krásně depresivní koutek přehodili na jinou kolej - i když Jindris lituji, tak se bavím, co se vám povedlo. ;) Jen aby za chvíli admini nesepsali, kdo tu má stále plno humoru a nezatrhli nám to.;) Všimli jste si, že tu v dobrém "zlobí" stále stejná sestava?:D Mrzoutům asi občas musíme způsobovat (ne)pěknou depku!
  • 0

#536 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1038 příspěvků(y)

Publikováno 08 October 2013 - 15:03

Zase se jdu podělit o nějaký ten kladný dojem. :) Dnes nám se zvědavkou dorazila CWG, která jsme si vyměňovali poštou. Na tom by nebylo nic extra, ale ČP to zvládla mezi Pískem a Žatcem za jeden den! (a nic se neztratilo) :):)
  • 0

#537 MK1977

MK1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 10 October 2013 - 11:24

Právě jsem se vrátil z FTF lovu, kde na mě FTF od pozdního večera počkalo až se vrátím po noční domů, nasnídám se a všimnu si ho :) A nakonec jsem ho ještě prakticky z větší části brutnul (teď jen čekám jestli díky vlastní blbosti, nebo jestli se vloudila chybička u autora). Jestli to bude z vlastní blbosti, tak mě autor asi nebude mít rád. Jedno FTF jsem mu u stejné serie už jednou brutnul. ;)
  • 0

Navigace: Garmin Oregon 450 Používaná přibližovadla (nejčastější): nohy / Merida Matts Sport 500 černostříbrná / Daewoo Matiz (červený nebo modrý) Doplňky: batoh US Assault II. pískový + fotoaparát Canon EOS 600D + osobní GC Beruška pro štestí (teď už jen kód)


#538 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 10 October 2013 - 13:04

MK1977 napsal/a:
nebo jestli se vloudila chybička u autora

Zrovna jsem dopsal listing a jelikož zas bude výpočet složitější, tak mě napadla věta:
Pokud vám to pořád nebude vycházet a v Geochecku bude u zeleného smajlíka stále nula, tak může být i chyba v mém zadání. Netrapte se proto zbytečně dlouho s luštěním a pošlete mi na můj profil kolik vám vyšlo X a Y a kolik .... Pak to nějak dáme dohromady.
Třeba to v případě ownerovy chyby někomu ušetří čas a pocity deprese.
  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#539 MK1977

MK1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 10 October 2013 - 13:16

Tak chybička se vloudila u autora, takže jedním vrzem FTF, BF a betatest :D
  • 0

Navigace: Garmin Oregon 450 Používaná přibližovadla (nejčastější): nohy / Merida Matts Sport 500 černostříbrná / Daewoo Matiz (červený nebo modrý) Doplňky: batoh US Assault II. pískový + fotoaparát Canon EOS 600D + osobní GC Beruška pro štestí (teď už jen kód)


#540 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 11 October 2013 - 20:22

Tak konečně komix, který mě ze srdce pobavil, vzhledem k tomu, že se prý šíří na Facebooku, byla by škoda, abyste o něj byli zde ochuzeni :).

Vložený obrázek

Děkuji neznámému autorovi ;) :) :) :).
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama