Přejít na obsah


Fotka

BadgeGen II - The travelling cacher


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 filda44

filda44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 20:53

Ahoj, mám takový trochu zvláštní dotaz: Týká se pluginu badgeGen II a konkrétně odznáčku The Travelling cacher za počet zemí, ve kterých mám odlovené keše. Já mám tedy tři země, neměl jsem ještě ani bronzovou úroveň. A najednou, při novém stahování nalezených keší a vygenerování pluginu mi naskočil tento odznáček na bronz a objevilo se tam #4. je to dost divné, protože i v odznáčku The Europe cacher mám stále ty 3 a nikde jinde jsem opravdu nebyl. Nevíte, v čem by mohl být problém? Verze BG je stále stejná. Díky za odpověď.
  • 0

#2 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 21:01

není náhodou u nějaké keše země "prázdná"?
  • 0

#3 filda44

filda44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 21:10

dr.vota napsal/a:
není náhodou u nějaké keše země "prázdná"?


U každé z posledních nalezených keší je lokace: Czech republic. Jen se mi vždy stane při stahování keší do GG: nalezeny keše (1), u kterých nemáte naimportovaný vlastní log. Chcete je zobrazit do geogetu? Ale v tom to asi nebude. Navíc ta jedna keš je také z ČR.
  • 0

#4 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 21:56

Keše bez logu jsou ty, kde sis nastavil Nalezeno sám v geogetu. Typicky pokud jsi nalezl nějakou PMO a jsi BM, tak to dřív jinak nešlo. Pokud víš, která to je, stáhni si k ní logy přes API, to teď jde i u BM u PMO keší. A už ti to nebude hlásit. Ale proč ti to bere další zemi, nevím. Což si to zkusit podle zemí seřadit? A dej si filtr ALL, jinak neuvidíš třeba archivované, nebo takové, co jsou bez souřadnic, nebo jinak špatně. Jo, a bez souřadnic jsou ty, co sis stáhl přes API a jsou archivované. To je vlastnost, nebo bug, ale je to tak. Takové můžeš aktualizovat naplno jedině přes geojarry.
  • 0

#5 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2012 - 9:36

filda44 napsal/a:
Ahoj,
mám takový trochu zvláštní dotaz: Týká se pluginu badgeGen II a konkrétně odznáčku The Travelling cacher za počet zemí, ve kterých mám odlovené keše. Já mám tedy tři země, neměl jsem ještě ani bronzovou úroveň. A najednou, při novém stahování nalezených keší a vygenerování pluginu mi naskočil tento odznáček na bronz a objevilo se tam #4. je to dost divné, protože i v odznáčku The Europe cacher mám stále ty 3 a nikde jinde jsem opravdu nebyl.
Nevíte, v čem by mohl být problém? Verze BG je stále stejná.
Díky za odpověď.

Netuším musel bych mít tvoji databázi a pohrabat se v tom abych přišel na to co je špatně... některé doměnky už tu padly je to potřeba zkusit doupdatovat třeba se to hne... B)
p.s. a příště by bylo dobré psát do existujícího vlákna pro BGII ZDE
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#6 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2012 - 9:42

Osobne bych proste Pouzil filtr FOUND IT a pak si seradil nalezy dle statu --a ono by se ukazalo :D
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#7 filda44

filda44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2012 - 15:41

Zkoušel jsem dát filtr - a bylo tam na výběr stát: a po rozkliknutí možností tam stále byly jen ty tři. Ale teď jsem zkoušet takovou věc: Dal jsem BG I. a pak BG II. Nevím, proč jsem to dělal, ale výsledek je takový, že Bg II už mi vyhodil normálně: The travelling cacher #3. tak to nechápu, čím to bylo. Každopádně už to jde, díky všem za odpovědi a omlouvám se, že jsem to nepsal do vlákna BG II, příště to už udělám.
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama