Přejít na obsah


Fotka

chybne zobrazeni filtru&chybne pridani bodu do seznamu


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
10 odpovědí na toto téma

#1 BlackReider

BlackReider

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2012 - 12:31

Mam nasledujici drobne problemy: 1) Ve filtrech si necham zobrazit "found" kese.. v nacitani se mi zobrazi cislo, kolik jich mam opravdu odloveno (420), ale nacte se mi jich pouze 418 V cem je chyba ? 2) Pres menu "Body"->"Novy bod" si pridam odlovenou PM kes, ktera se mi uspesne prida obdobne jako ostatni, ktere jsem jiz drive pridaval. Po zmene filtru mi ale tato kes zmizi ze seznamu kesi a nezobrazi se ani, kdyz vratim filtr na puvodni, pod kterym jsem kes pridaval. Proc? Predem dekuji za rad
  • 0

#2 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2012 - 12:39

Oboje bude zrejme stejnej problem - kese nemaj souradnice. Filtry jsou povetsinou nastaveny tak, aby zobrazily jen kese, ktery souradnice maj. Takze bud prenastavit filtr nebo doplnit souradnice u PM kesi :) Ty pridavany kese v DB zustanou, jen neodpovidaj kriteriim, ktery zadavas filtrem, tudiz se ti pri pouziti filtru nezobrazej :)
  • 0

#3 BlackReider

BlackReider

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2012 - 12:40

veskere mnou pridane body maji SOURADNICE
  • 0

#4 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2012 - 12:44

A jake? ;)
  • 0

#5 BlackReider

BlackReider

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2012 - 12:49

uvodni souradnice PM kese po prokazani odlovu mi je poskytne jeden nejmenovany PM kacer ciste pro info do statistik
  • 0

#6 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2012 - 12:50

BlackReider napsal/a:
Ve filtrech si necham zobrazit "found" kese.. v nacitani se mi zobrazi cislo, kolik jich mam opravdu odloveno (420), ale nacte se mi jich pouze 418

A máš odloveno 420 keší s jedinečným GC kodem? Nemáš někde u nějaké keše dvakrát found it (resp. attended)?
Ikdyž jestli si to dobře pamatuju, tak v GG myslím platí pro jeden GG jen jeden nález, takže by ti o 420 nálezech vůbec nepsal...
  • 0

#7 BlackReider

BlackReider

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2012 - 12:51

LudaL Ano.. veskere kese maji jedinecny GC kod..
  • 0

#8 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2012 - 12:57

BlackReider napsal/a:
2)
Pres menu "Body"->"Novy bod" si pridam odlovenou PM kes, ktera se mi uspesne prida obdobne jako ostatni, ktere jsem jiz drive pridaval. Po zmene filtru mi ale tato kes zmizi ze seznamu kesi a nezobrazi se ani, kdyz vratim filtr na puvodni, pod kterym jsem kes pridaval.
Predem dekuji za rad

A když ji dáš vyhledat (Ctrl+F nebo Ctrl+G) tak se najde?
  • 0

#9 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2012 - 12:57

U ručně přidaného bodu může být taky chyba záměna tečky za čárku v obtížnostech. Patří tam tečka. Dál by měly být označeny jako aktivní. Ale známá věc, co mě hodně vytrestala, je stažení archivované keše přes API. Např. stažení vlastních nálezů přes menu->import. Buď archeocaching, nebo jen jakýkoli log do archivované, i write note. API stahuje archivované keše bez souřadnic. Buď si je aktualizuj přes geojarry, nebo doplň souřadnice ručně. Smazání z databáze nepomůže, při příštím importu nálezů je tam máš znova. Pokud nevidíš keš přes filtr, dej ji vyhledat CtrlF nebo CtrlH. To by ji mělo ukázat.
  • 0

#10 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2012 - 13:03

Proc jen si porad myslim, ze mas spatne nastavenej ten filtr? :)Zkontroluj mu vsechny zalozky a zatrzitka, treba je tam fakt nekde zakopanej pes
  • 0

#11 BlackReider

BlackReider

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2012 - 13:06

LudaL

pres vyhledavani je nenaleznu

mpik

dekuji moc za tvou radu.. prosel jsem kompletne vse co si popsal a chyba byla v O/T, kde jsem mel "," misto "."

po oprave uz zustalo vse v seznamu :)


JESTE JEDNOU DEKUJI VSEM ZA RADY

lock
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama