Přejít na obsah


Fotka

Jak nahrát body do Forerunner 410??


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 packy_gis

packy_gis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 21:33

Ahoj, na tréninky jsem si pořídil Forerunner 410 - říkal jsem si, že když to umí ukládat body, tak si při tréninku budu moct odlovit nějakou cache. Už snad dvě hodiny prolézám net a nedaří se mi přijít na to, jak odeslat seznam bodů do "hodinek". V mapsource dám odeslat - odešle se, ale v seznamu nic není. Při použití Garmin communication plugin se to tváří úplně stejně :( Prosím poraďte, nechce se mi tam točit souřadnice na tom debilnim kolečku. Díky Packy
  • 0
Vložený obrázek

#2 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 21:39

Obávám se, že Forerunner geocaching nepodporuje. Resp umí body uložit, ale ne vyvolávat XY bodů z paměti a pak na ně navigovat. Je to v podstatě GPS logger, nikoli GPS plnohodnotná.
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#3 packy_gis

packy_gis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 21:48

fremen.cz napsal/a:
Obávám se, že Forerunner geocaching nepodporuje.
Resp umí body uložit, ale ne vyvolávat XY bodů z paměti a pak na ně navigovat.

Je to v podstatě GPS logger, nikoli GPS plnohodnotná.


Ahoj,
právě že 410 umí body ukládat (aktuální pozice + její úprava) a na body navigovat (proto jsem ji vybral) - do paměti by se mělo vejít 100 bodů. Nechci ale každý bod ťukat ručně - v GPS to ruční zadávání ještě jde, ale zadávat to na tom kolečku ... to budu dřív z treninku zpátky.
Packy
  • 0
Vložený obrázek

#4 kuliocko

kuliocko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 21:52

Tohle video ukazuje jak ulozit bod a pak na nej navigovat: , to uz asi vis. V komentech ale nekdo pise, ze pro 405 jdou vkladat body jen takhle manualne - asi to bude bohuzel stejne i pro 410.

"you can download, but not upload. Not very useful if you have a waypoints already setup and want to send to the 405"
  • 0

Nokia 5800XM + Handy Geocaching AE -> Samsung Galaxy Nexus + C:Geo


#5 packy_gis

packy_gis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 22:03

Hmm, tak to je vcelku nemilé překvapení. Všude se na webu garmin píše o té skvělé ANT+ technologii ... a on je to takový upravený bluetooth, který je pěkně ořezaný. Odeslat jdou upravené trasy z toho jejich garmin connectu, ale body už ne. Z mých pokusů také plyne, že asi nepůjdou stáhnout ani body, které si počas trasy uložím ... začínám být pěkně naštvaný :( P.
  • 0
Vložený obrázek

#6 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 22:06

packy_gis napsal/a: ... začínám být pěkně naštvaný :(
P.


Pokud jsi koupil přes internet, můžeš využít lhůty pro vrácení zboží bez udání důvodu ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#7 raky11

raky11

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 23:27

Ou to nee!! Mam v planu si v nejblizsi dobe koupit taky FR 410 - na behani a na kolo, myslel jsem, ze tohle by to nejak umet mohlo...Preci jen uz to neni zalezitost za par supu...:-/ Jinak na treninky jses s tim spokojenej?? Ja jediny co mam strach, tak prave z toho "kolecka"..
  • 0
Podpis

#8 packy_gis

packy_gis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2012 - 6:10

Na trenink je to super a to jejich "trenink centrum" taky vypadá dobře. Já občas potřebuju v rámci profese "namáčknout" nějaký GPS bod, tak jsem si říkal, že když budu mít tohle jako hodinky, tak s sebou nebudu muset tahat další GPSku ... buď to tedy budu přepisovat "růčo", nebo přijdu na nějaký fígl. Dnes jedu přes Letňany, tak se tam zeptám přímo v Garminu ...
  • 0
Vložený obrázek

#9 kuliocko

kuliocko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2012 - 7:57

packy_gis napsal/a:
Dnes jedu přes Letňany, tak se tam zeptám přímo v Garminu ...


Tak sem pak napis co ti rekli, docela me to zajima...diky
  • 0

Nokia 5800XM + Handy Geocaching AE -> Samsung Galaxy Nexus + C:Geo


#10 packy_gis

packy_gis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2012 - 22:24

Tak borec si s tim chvíli hrál a řekl, ať se obrátím na technickou podporu, že tam umí věci o kterých si on myslí, že jsou nemožné ... tak zkusím ještě to. P.
  • 0
Vložený obrázek

#11 raky11

raky11

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2012 - 23:44

Tak kdyz se dovis vic budem radi (ja teda urcite:-) ) kdyz das jeste vedet;-) dik!
  • 0
Podpis




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama