Přejít na obsah


Fotka

Vzdálenost od Earth cache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Chlapina

Chlapina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2012 - 18:04

Zdravím, vím že fyzické stage nebo kešky mají být od sebe vzdálený něco málo přes 160 metrů, ale co vzdálenost od Earthky? Mám v plánu založit jednu kešku, ale asi by měla kolizi s Earthkou, která by byla pár metrů od ní. Můžu jí tam dát, nebo ne?
  • 0

#2 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2012 - 18:11

můžeš, tam limit není... zvaž ale umístění keše, pokud by měla stejné téma jako ta EC...
  • 0

#3 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2012 - 19:11

V kolizi nesmí být krabičky, tj. finálky nebo jednotlivá zastavení, takže pokud je tam earth nebo se jen zjišťuje indicie, nemůže kolize nastat.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#4 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2012 - 21:58

No, po mě chtěl jednou bohemian posunout výchozí souřadnice multiny, aby se ikona na mapě nekryla s blízkou tradičkou. I když jsem tam měl jen QtA. Měl jsem důvod kde ty výchozí souřadnice mít, ale stejně to volalo po mysterce, tak jsem to vyřešil waypointem a souřadnice posunul. Myslím, že i u EC by bylo vhodné dodržet toto asi nepsané pravidlo. Ale stává se, že např. keš na hvězdárně je překryta ikonou eventu, který se pořádá tamtéž.
  • 0

#5 Angrod66-64130

Angrod66-64130

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2012 - 22:02

Snažím se, abychom neměli ikonky v zákrytu, čili obvykle tradička je v kinosále a event na kopuli hvězdárny či před ní.
  • 0
Víc opravdu nestíhám....

#6 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2012 - 22:19

Ta hvězdárna byla jen příklad, totéž se stává na náměstí. Jen si vzpomínám na povzdech jednoho BM bez notifikací, že se mu ikonka nové keše schovávala za eventem. Ono při menším měřítku by musely být tak 50 metrů od sebe, jinak dokud nepřizoomuješ, nevidíš je. Já místo mapy sleduji radši seznam nejnovějších v našem kraji, ale to zase naráží na starý dobrý zvyk některých ownerů mít listingy rozdělané dlouho a publikovat třeba po půl roce. Pokud si nezmění datum, v seznamu se jim propadne na pátou stránku, nebo i dále.
  • 0

#7 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2012 - 0:14

Limit je, před založením svoji earthky jsem to našel v pravidlech. Teď už si však nevzpomenu, zda se jednalo o 40 nebo o 60 metrů, a zda se jednalo o vzdálenost pouze od jiné ikony na mapě, nebo od jakékoliv fyzické krabky.
  • 0

#8 geoawareCZ

geoawareCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2012 - 17:17

Zdravím. Kolize v tom smyslu, kdy jde o 161m u EC neexistuje. Těch 50m vzdálenosti WP je opravdu kvůli překryvu na mapě. Ostatní doporučení a stručný výklad pravidel pro založení EC je na mém profilu.
  • 0
geoawareCZ




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama