Přejít na obsah


Fotka

Vypinající se Oregon 450


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 OakFamily

OakFamily

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2012 - 11:05

Měl bych prosbu - když jsem jednou takhle připojil můj Oregon k napájení v cizím autě, tak se vypnul a vypínal se dál. Tak jsem v klidu udělal hard reset, znova tam nahrál keše a vypínání pokračovalo. Vyndal jsem kartu, mapy nahrál jen do navigace a stejně to nepomohlo. Updatnul jsem na nejnovější firmware a problém stále přetrvává. Vypadá to tak, že Oregon funguje, několikrát jsem znova udělal hard reset a pořád nic. Můžu se hrabat v keších, waypointech, navigovat se, ale jakmile přiblížím mapu na bližší měřítko než 20-100km, vypne se celý Oregon. Zkoušel jsem měnit nastavení mapy, nahrát jinou mapu, ale nic, dělá to u Topo Czech 2011 PRO i u mapy Ruska nebo Německa. Neřešil někdy někdo podobný problém? Měl by někdo nějaký nápad? Díky.
  • 0

#2 cufik_team

cufik_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2012 - 16:46

Zeptám se možná hloupě - dělá ti to i přepnutí GPSky na angličtinu?
  • 0

#3 OakFamily

OakFamily

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2012 - 2:47

Ty jo v angličtině to fakt funguje, to je mazec! Díky za tip!!!
  • 0

#4 cufik_team

cufik_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2012 - 8:38

Není zač, léta dřiny a nevyjasněných záhad s Garminem .... Možná zlobí nějaká nahraná kešule / waypoint / atd.... Zkusil bych všechna "přídavná data" vymazat, nechat jen mapu a originální neupravovanou češtinu. Přepnul bych to zpět na CZ a vyzkoušel jen ty mapy. Pak bych podle výsledku řešil postupné nahrávání ostatních dat (pokud si s tím budeš chtít hrát)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama