Přejít na obsah


Fotka

Výrazná změna keše


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 Jabar Team

Jabar Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2012 - 16:30

Ahoj, zajímalo by mě nakolik je možné měnit existující keš - respektive chápu že teoreticky jakkoliv, jde mi o to co je ještě "košér". Jedná se o GC3H1ZC - původně to byla klasická díky za bodovka věnovaná strašnicím, včera došlo k změně umístění a kompletní změně tématu keše a dnes, protože se přetrhl provázek který drží keš v koruně stromu :-D, ke změně na terén 4,5. Že mi to dělá bordel v nálezech, je mi celkem jedno, i když bych víc ocenila novou krabku, než takhle šachovat již s odlovenou. Co mi ale hlava nebere, že autor sám upozrňuje, že strom má slabší větve, které se můžou snadno zlomit - což hrozí jak úrazem, tak mě teda ani nijak netěší, že v parku bude kvůli keši polámaný strom...
  • 0

#2 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2012 - 16:41

no jakakoliv vyraznejsi zmena listingu( podle me i zvyseni terenu o vic jak dve hvezdicky, zvlast jedna li se o stromovku) by mela byt po konzultaci s reviewrem, coz tady myslim chybi. a to nemluvim o bezostysnem upozorneni ze se budou lamat vetve na zivem stromu:/ bohuzel ne kazdy ma v sobe elementarni zasady pristupu k prirode. mistni lovci by meli ownera upozornit a doporucit mu.premisteni, a kdyz to nepomuze, klidne i s logem need archive at to vidi i reviewer. takze moje doporuceni: upozornit ownera, pockat na napravu, jinak NA.priroda predevsim.
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#3 Jabar Team

Jabar Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2012 - 16:53

Ok, díky za radu. Prozatím jsem upozornila ownera pomocí write note - uvidíme, jak se k tomu postaví. Ohledně toho umístění - asi to nebude klasická stromovka an kterou je nutno jít s lanem - pokud odpovídá zaměření na fotomapě a můj odhad, tak je to strom, na který lze vylézt normálně po větvích - což je pro ten strom asi ještě horší. Ale nechce se mi teď zbytečně do toho nečasu venku, okouknu to zítra cestou na zkoušku.
  • 0

#4 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2012 - 16:54

Změny mi nevadí, keše tohohle stylu ano.
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#5 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2012 - 17:19

ok, dulezite je to nenechat byt a kdyz je potreba, aktivne se ozvat a pozadat o napravu. uz to ze jsi se ozvala je supr. hodne stesti ke zkouskam;-) jinak mne stromovky nevadi, vyhodou tech bez lana je ze jedna vetev nikdy nenese celou vahu, ale jasny je ze owner pri umiatovani musi pouzivat rozum. zmeny mi vadi, predevcirem jsem se sam setkal se znenou 1,5 na 4,5 a ani sem.si ji tudiz neuzil, protoze kdyz bych o zmene vedel, nenechali by jsme si ji jako posledni cache naseho tridenniho trampovani:-)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#6 see.bee

see.bee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2012 - 7:46

zdravim,... na tuhle zmenu jsem narazil hned na zacatku a docela mne to nastvalo. 4* lezecku pochopim nekde v lese na poradnem strome, ale takhle v parku, kde je velky mudloprovoz?
  • 0

#7 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 377 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2012 - 8:14

statistiky na GC.com, ktere representuji stavajici atributy kese jsou dle meho zavadejici. Daleko lepsi je nechat si stat. generovat z neceho, co fixuje parametry v dobe odlovu (napr na GC.com mam o T5 kes vice - zmena z T2 na T5). Jinak mi zmeny atributu krabicky vadi (zmena umisteni v ramci metru uz ne). Obcas se stava, ze owner u sve prvni nezvoli nejlepsi misto.
  • 0

#8 see.bee

see.bee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2012 - 8:19

trocha odbehnu od teto kesky, ale tematicky podobne. jednu kesku owner posunul cca 100m a udelal z ni PM se stejnym oznacenim atd.... Da se v takovem pripade dan nove FI. Posun o cca +-5 metru beru
  • 0

#9 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2012 - 8:30

see.bee napsal/a:
trocha odbehnu od teto kesky, ale tematicky podobne. jednu kesku owner posunul cca 100m a udelal z ni PM se stejnym oznacenim atd.... Da se v takovem pripade dan nove FI. Posun o cca +-5 metru beru

pokud změna spočívá jen v tom že je nyní PMO a posunutá o 100m tak určitě ne, to je běžný postup kdž je třeba krabička několikrát poškozena nebo ukradena
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#10 see.bee

see.bee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2012 - 8:34

Lanc napsal/a:

see.bee napsal/a:
trocha odbehnu od teto kesky, ale tematicky podobne. jednu kesku owner posunul cca 100m a udelal z ni PM se stejnym oznacenim atd.... Da se v takovem pripade dan nove FI. Posun o cca +-5 metru beru

pokud změna spočívá jen v tom že je nyní PMO a posunutá o 100m tak určitě ne, to je běžný postup kdž je třeba krabička několikrát poškozena nebo ukradena


diky za info....
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama