Přejít na obsah


Fotka

geokuk - nezobrazuji se kese


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 olda_v

olda_v

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2012 - 17:03

Ahoj, v geokuku se mi prestaly zobrazovat kese. Zajimave je, ze kdyz dam kruhy 161m, tak se objevi (u tech neviditelnych kesi). Prestalo ze dne na den, nejsem si vedom, ze bych se v necem vrtal. GeoGet vyexportuje gpx soubor (kesky20120605....), cesta k souboru je nastavena spravne, Nemate nekdo napad, co jsem pohnojil?
  • 0

#2 Cubikspot

Cubikspot

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2012 - 23:52

Zkus mrknout do nabídky Kešoidy, jestli máš zaškrtnutou druhou položku ("Zobrazit kešoidy")
  • 0

#3 olda_v

olda_v

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2012 - 8:06

Laboroval jsem se vsim moznym, i tady v te nabidce. Mam zaskrtnuto, jak pisu - pokud zaskrtnu na stejne roletce obsazenost 161 m, tak se mi objevi kruhy u neviditelnych ksesek.
  • 0

#4 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2012 - 8:22

Máš správně nastavené filtry? Podívej se, jestli někde nemáš vypnutý nějaký filtr, který ti zobrazí všechny nalezené i nenalezené kešky atp.?
  • 0

#5 olda_v

olda_v

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2012 - 8:45

Filtry zapnute - vsechny. Ale problem se vyresil - pro me trochu divne. Zobrazovaly se mi vylustene mysterky. Filtr nevylustene jsem mel vypnuty. Sice nevzpominam, ze bych ho vypinal, ale ted jsem jej zapnul, objevily se vsechny kesky - od tradicek po earth atd. Tedy vsechnynapr tradicky jsou chapany geokukem jako nevylustene. (?) .
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama