Přejít na obsah


Fotka

Mohu po aktivaci GC zpětně upravovat popis?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Ortyna Team

Ortyna Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2012 - 18:38

Zdravím, mám dotaz ohledně naší první aktivace GC. Chci ji provést (kvůli jednomu historickému výročí) v krátkém čase v určitý den (tedy pokud mi dojde včas), ale nestíhám si teď hrát s jejím popisem. Můžu popis zpětně editovat, tj, před vypuštěníkm mince do světa teprve doladím popis "načisto"? Jinak předpokládám, že datum aktivace je (logicky) datum, kdy to na GC provedu. Pokud mince nedojde včas a termín prošvihnu, tak jej asi nebudu moci antidatovat. Dík, Ortyna Team
  • 0

#2 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2012 - 18:43

Ortyna Team napsal/a:
Zdravím,
mám dotaz ohledně naší první aktivace GC. Chci ji provést (kvůli jednomu historickému výročí) v krátkém čase v určitý den (tedy pokud mi dojde včas), ale nestíhám si teď hrát s jejím popisem. Můžu popis zpětně editovat, tj, před vypuštěníkm mince do světa teprve doladím popis "načisto"? Jinak předpokládám, že datum aktivace je (logicky) datum, kdy to na GC provedu. Pokud mince nedojde včas a termín prošvihnu, tak jej asi nebudu moci antidatovat.
Dík, Ortyna Team


a) popis můžeš měnit podle libosti
b) pokud si dobře pamatuju, tak i datum vypuštění se dá antidatovat
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#3 Ortyna Team

Ortyna Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2012 - 18:51

Dík za potěšující rychlou odpověď, Ortyna Team
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama