Přejít na obsah


Fotka

Podivne discoverovani coinu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
13 odpovědí na toto téma

#1 DaFy

DaFy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 20:51

V posledni dobe mi prisly dve hlasky, ze si nekdo discovernul muj coin, ulozeny doma a virtualne zaparkovany v me archivovane kesi. Mate nekdo podobnou zkusenost, popr. nejake vysvetleni. Diky. DaFy
  • 0

#2 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 20:58

Putoval předtím někde po světě? Pokud ano, mohl si ho někdo vyfotit, fotky dát na rajče, FB, flickr apod. a někdo ho zkrátka podle kódu na fotce discoverdnul. Pokud ho nosíš třeba na eventy, tak si ho také mohl někdo vyfotit a fotku dát na net, případně někomu poslat společně s fotkami z eventu apod.;)
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#3 stiinek

stiinek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 20:59

Klidně může jít o překlep v kódu. Omylem jsem jednou upravil kód jedné keše ve field notes co jsem posílal kamarádům. 2 ze čtyř si, aniž by jim to bylo divný, zalogovali archivovanou keš v Texasu, když jsme kešovali v Dánsku...
  • 0

#4 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 21:05

Zrovna dneska jsem objevil papírek, na který jsem si kdysi na eventu zapsal trackovací kódy. Tak budu mít taky možná "záhadné" logy.
  • 0

Hoblíkovo geocoiny a nevelký geocaching blog


#5 DaFy

DaFy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 21:31

Poridil jsem je zhruba v roce 2007, nechal jsem je discovernout jednomu cloveku, fotka nikde neni a ted behem jednoho dne prisly dva logy. Kazdy na jiny coin a od jineho cachera, ale oba z Nemecka. .
  • 0

#6 aka23

aka23

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 21:37

na zasantrocene papirky z eventu jsem prebornik.loguju vetsinou kdyz jsem doma nemocna, protoze je chci alespon pochvalit- kdyz si to ten coin zaslouzi :) nevim, zda je to spravny postup, ale zatim se nikdo nebouril....
  • 0

#7 barbus61

barbus61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 22:27

Ja mam doma seznam GC jeste z ME v Nebilovech a k logovani jsem se jeste nedostal.
  • 0

#8 DaFy

DaFy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 22:28

Ja jsem presvšedcen, ze se k trackovacimu cislu nikdo nemohl dostat. Nechapu to.
  • 0

#9 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 22:45

Já jsem si jednou opsal číslo z coinu, který přede mnou jeden kačer vložil do keše v Praze. Když jsem ho zkusil discovernout, objevil se mi zcela jiný někde v Německu. Protože mi bylo divné, že by se tam do večera přesunul, napsal jsem tomu, co ho tam dával a pochopitelně, opsal jsem si to blbě. Tohle bude stejný případ.
  • 0

#10 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2012 - 23:47

A dival ses dobre doma pod postel, jestli tam nemas nejaky nemce?
  • 0

#11 washa4

washa4

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2012 - 0:00

Rad si discaveruji coiny a nekolikrat se mi stalo pri mem hrabopisu, ze jsem zamenil Z za 2, O za 0, G za 6, Y za J a tak se mi najednou objevil coin, ktery jsem urcite nemohl videt - v Americe, Asii a tak. Pochopitelne jsem jej cestne nelogoval, ale tohle muze byt klidne stejny pripad!
  • 0

#12 DaFy

DaFy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2012 - 8:10

Pod posteli nemce zasadne netrpim. Jen je mi divne, ze by se spletli dva ruzni nemci u dvou ruznych, jako na potvoru mych, coinu a to v jeden den.
  • 0

#13 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2012 - 8:27

DaFy napsal/a:
Ja jsem presvšedcen, ze se k trackovacimu cislu nikdo nemohl dostat. Nechapu to.

Poslední dobou se mi čím dál častěji děje to samé. Náhodně mi přijde discover log mého geocoinu, který nikdy nebyl v žádné keši ani jsem ho někomu neukazoval. O omyl v zapisu trackovacího čísla jít nemůže.
Některé geocoiny byly prý discoverovány na nějakém Mega eventu v Německu, ale je i pár kde mi přijde jenom discover log se smajlíkem. Párkrát jsem zkusil napsat dotyčným, že jde nejspíš o omyl, ale nikdo mi neodpověděl, tak ty logy mažu.
Jako jedna z možností je to, že si někdo zkouší modifikovat části trackovacích čísel ve vyhledávání a pak je loguje. Můžou na to klidně existovat i nějaké nástroje.
  • 0

#14 DaFy

DaFy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2012 - 8:33

To by mohlo byt ono. Nekdo si hraje a zkousi kam az se dostane, misto aby jako slusny clovek nekde normalne kesoval...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama