Přejít na obsah


Fotka

Exkurze do ÚJV Řež


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
33 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2006 - 10:21

Tak tomu konečně dáme štábní kulturu vytvořením samostatného vlákna.
S Pitrem chystáme Geoevent spojený s exkurzí na reaktor LR-0 a případně další pamětihodnosti ústavu (reaktor LVR15, cyklotron). Bude se konat v sobotu 21.10 od 10:00 (Jízdní řád). Prosím závazné zájemce o exkurzi, aby mi (nejlépe geomailem) poslali jména a čísla občanek, u dětí datum narození. Zároveň sem do fóra upřesněte i objekt zájmu (prohlídka LR-0 bude v každém případě, další objekty pouze bez dětí a v případě dostatečného zájmu - zatím je nemám potvrzené). Uzávěrka účastníků exkurze bude 22.9., potom podle počtů zájemců zpřesníme program.
Event sám se bude konat v jedné z řežských putyk (tam je samozřejmě povolen vstup i po uzávěrce :-) ), chystáme i tématickou multi. Jenom doufejme, že na finálce nebudeme muset rozdávat jódové tablety :-)
Vlastní exkurze na LR-0 trvá tak hodinu, pro hodně zvědavé i dvě. Další objekty jsou na tom řádově podobně, takže zvažte síly, jestli vydržíte 5-6 hodin cupitat po budovách (to není jako sbírat kešky po lese :-)) Po LR-0 budu provázet já, takže není problém mě umlčet, že už vás to nebaví. Ale na vedlejším reaktoru, tam jsou jinačí sekáči, ti se jen tak nedají a nepřestanou dokud vám to všechno do hlavy nenalejou :-)
Takže doufám, že jsem vás dostatečně odradil a fčil se přihlašujte...
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2006 - 10:46

Ja nas tedy upisuji: 2+2 zajem mame o vse, kam to pujde s detmi i bez (holt pockaj v hospode ;-)). Geomail poslu jakmile kouknu na nase obcanky a rodne listy deti ;-)
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2006 - 11:16

prihlaska

Hlasim se v poctu 4ks na maximalni mozny program.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2006 - 22:47

Tak ja predbezne hlasim zajem v poctu 3 lidi, mail poslu po navratu z dovolene, snad to bude stacit
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2006 - 23:24

Předběžně přihlašuji 2+1+1 (velké dítě a méně velké dítě)
Do kdy je potřeba dodat ty čísla občanek?

  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2006 - 2:23

Fajn, hlasim se taktez. Mail posilam zahy.
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2006 - 9:51

ahoj, hlasim dva zajemce, tedy sebe a SQhM.. obcdata posilam
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2006 - 22:37

Taky hlasim predbezne 2 lidi. Do 14 dnu to budu vedet jiste.
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2006 - 22:35

Taky se hlasim na lekci z jaderne fyziky v poctu 1 ks.
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2006 - 14:56

Taktéž přihláška


Předpokládám účast 2 až 3 osob, brzo upřesním abys to stihl, nemám jejich čísla OP :-)
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2006 - 16:38

Ahoj, prihlasuji 2+2 geocachery ruzneho veku (e-mail nasleduje). Zatim LR-0 s detmi, dalsi pripadne podle situace a stavu dozimetru. Diky
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2006 - 0:16

Hlasim se v poctu 1 ks, mail nasleduje
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2006 - 15:26

Tak jsem asi po mesici prinutil nohy (tedy nasel cas), hlavu(chut) i zaludek (no comment), abych se podival do foru. Hlavne proto, ze jsem si vzpomel, ze se chystalo nejake obcovani ze silnou i slabou silou. No a koukam, ze vsechno je jako obvykle jinak. Ale uzaverku jsem stihl a pokud neni tramvaj uz zcela preplnena, take bych si jedno mistecko objednal. Rad vlezu vsude, kam budu pusten. A predpokladam, ze jako protijed bude stacit ten tekuty B vitamin.
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2006 - 22:41

.......
Zároveň sem do fóra upřesněte i objekt zájmu (prohlídka LR-0 bude v každém případě, další objekty pouze bez dětí a v případě dostatečného zájmu - zatím je nemám potvrzené).
.....

A řeší se nějak co uděláme s dětmi v době zbytku exkurze?

  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2006 - 13:24

Taky se hlasim na exkurzi, nutne udaje jsem uz poslala, dik
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2006 - 9:25

[quote]
Prihlaska na exkurzi.
Ciko Team se hlasi v poctu peti ucastniku.
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2006 - 20:04

Hlásím se k exkurzi v počtu 1 geokačer.

Tak tomu konečně dáme štábní kulturu vytvořením samostatného vlákna.
S Pitrem chystáme Geoevent spojený s exkurzí na reaktor LR-0 a případně další pamětihodnosti ústavu (reaktor LVR15, cyklotron). Bude se konat v sobotu 21.10 od 10:00 (Jízdní řád). Prosím závazné zájemce o exkurzi, aby mi (nejlépe geomailem) poslali jména a čísla občanek, u dětí datum narození. Zároveň sem do fóra upřesněte i objekt zájmu (prohlídka LR-0 bude v každém případě, další objekty pouze bez dětí a v případě dostatečného zájmu - zatím je nemám potvrzené). Uzávěrka účastníků exkurze bude 22.9., potom podle počtů zájemců zpřesníme program.
Event sám se bude konat v jedné z řežských putyk (tam je samozřejmě povolen vstup i po uzávěrce :-) ), chystáme i tématickou multi. Jenom doufejme, že na finálce nebudeme muset rozdávat jódové tablety :-)
Vlastní exkurze na LR-0 trvá tak hodinu, pro hodně zvědavé i dvě. Další objekty jsou na tom řádově podobně, takže zvažte síly, jestli vydržíte 5-6 hodin cupitat po budovách (to není jako sbírat kešky po lese :-)) Po LR-0 budu provázet já, takže není problém mě umlčet, že už vás to nebaví. Ale na vedlejším reaktoru, tam jsou jinačí sekáči, ti se jen tak nedají a nepřestanou dokud vám to všechno do hlavy nenalejou :-)
Takže doufám, že jsem vás dostatečně odradil a fčil se přihlašujte...


  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2006 - 12:37

Rekapitulace po uzávěrce
Tak se nám přihlásilo skoro 90 lidí, což mě uvádí do transu jednak proto, že má tolik lidí zájem o jádro a reaktory, jednak že se tenhle počet absolutně nemá šanci vejít ve stejném čase na exkurzi. Pročež se budeme muset rozdělit na více skupin, jedna skupina s dětmi a dvě bezdětné. Dopělácké skupiny nechť přijedou podle původního scénáře v 10 hodin a simultánně se prostřídají na všech třech atrakcích. Děti s doprovodem by musely dorazit až na odpoledne, řekněme 14 hodin a vzal bych si je najednou (vychází mi to na 27 lidí, pokud se nebudou rodiny dělit).
Omlouvám se za tuto improvizaci, ale skutečně se mi vzhledem k původním počtům přihlášek na Temelín ani nesnilo o takovém zájmu. Pokud mi za to někdo bude chtít vynadat, učiňte tak nejlépe formou demonstrativního odhlášení z exkurze, přijmu to s hlubokým zármutkem :-)
Pro zájemce, kteří se nestihli dodnes přihlásit, tímto oznamuji, že díky výše uvedenému fakt už mají smůlu. Dobrá zpráva je, že ve dnech 10. a 11. 11. bude ještě oficiální den otevřených dveří, kdy také bude možnost navštívit ústav a viděl některé z pamětihodností. Takže nezoufejte, jenom holt za to nebude bod do statistik :-)
Díky za trpělivost, VlaJu
  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2006 - 23:15

Tak kdyz nevysel Temelin toto se mi zda snad i o kus zajimavejsi a hlasim 1+1 tudiz dva lidi a to na 100% Jo a drobnej dodatek myslim ze bych zvladl i vic nez 6 hodek po budovach, a obzvlast otec ktery pojede se mnou a dela mi prekladatele mych cache a se hlasi se mnou. Uz se tesim. :-)
  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2006 - 9:43

Předběžně přihlašuji 2+1+1 (velké dítě a méně velké dítě)
Do kdy je potřeba dodat ty čísla občanek?

Čísla OP potřebuju do uzávěrky, ať se to tu stihne zúřadovat.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama