Přejít na obsah


Fotka

Ammo boxy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2006 - 23:05

Dnes jsem zahlédl několik kusů v prodejně zbraní BVS v Praze, Slezská 73.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2006 - 11:56

Dnes jsem zahlédl několik kusů v prodejně zbraní BVS v Praze, Slezská 73.

A cena je rozumna, nebo je nakupuji za 190.- za rohem v M1 Army Shopu v Ripske a prodavaji s prirazkou?
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2006 - 13:45

A cena je rozumna, nebo je nakupuji za 190.- za rohem v M1 Army Shopu v Ripske a prodavaji s prirazkou?

Za ty samé peníze koupíš opravdu velkou Klip-Lock krabici, rozhodně větší, než je Ammo Box.
Jediná nevýhoda je plast, ale zase nerezne a je opravdu vodotěsná.

  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2006 - 14:00

Za ty samé peníze koupíš opravdu velkou Klip-Lock krabici, rozhodně větší, než je Ammo Box.
Jediná nevýhoda je plast, ale zase nerezne a je opravdu vodotěsná.

Na druhou stranu se da rozslapnout, rozkrapnout o kamen... ammobox muze nepozorny drive-in cacher prejet autem a nemelo by to na nem zanechat vazne stopy :]
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2006 - 14:13

Za ty samé peníze koupíš opravdu velkou Klip-Lock krabici, rozhodně větší, než je Ammo Box.
Jediná nevýhoda je plast, ale zase nerezne a je opravdu vodotěsná.

A sběratelé militárií tě jí nevymění za krabičku od buráků... což je asi ta největší výhoda plastu :-)
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2006 - 16:00

... ammobox muze nepozorny drive-in cacher prejet autem ...

:o)))))

Na drive-in kesky, ktere se daji prejet autem, je skoda snad i krabicky od filmu >:((

Jestli neni nejaky opravdu vazny duvod, proc by nekde mela byt plechova bedna namisto klip-boxu z mekkeho plastu (ktery v zime nepraska) tak bych je radeji ani nikam nedaval. Je potom smutne, kdyz se clovek trmaci, aby dosel ke vzdalene kesce, ktera tam ale neni, protoze se nekomu ammobox tuze libil.

  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2006 - 15:05

A sběratelé militárií tě jí nevymění za krabičku od buráků... což je asi ta největší výhoda plastu :-)

Ufuf. Mate konkretni zkusenost? Tak si rikam, Poniku, clovek co ma doma pet vojenskych radii v tom trosku prehled mit bude: mam doma stary ammobox, co mi zustal ze sbirky kramu meho otce. Neni to celkem obvykly U.S. army, ale jakysi prastary, nevim jestli cesky, spis vypada jako sebrany nekde na poli tesne po konci druhe svetove :] Po takovem pujdou sberatele militarii vic, nebo min? :]] Taky mam kovove valcove pouzdro na masku, co by se dalo na cache taky pouzit, ktere ma na vnitrni strane vicka krome ruznych cisilek taky risskou orlici, takze sebrane na poli nebo jinak 'podedene' po wehrmachtu bude temer jiste. Odhadne tu nekdo (samozrejme jen obecne) jakou maji takove veci cenu pro ruzne nadsence, je to kus plechu jakych je spousta, nebo nekomu muze stat za ukradeni? Vim ze podobne veci vykupuji ruzne armyshopy, ale nezkousel jsem nikdy, jakemu kusu plechu uz pripisuji nejakou cenu a co jsou fakt jen kramy... Zkouset to podle toho, jak dlouho by vydrzel jako schranka na cache nez ji nekdo ukradne, to asi neni to prave...
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2006 - 15:15

Zkouset to podle toho, jak dlouho by vydrzel jako schranka na cache nez ji nekdo ukradne, to asi neni to prave...

asi bych to nezkousel :(. vzdycky mi prijde, ze pro armynadsence ma cenu cokoliv autenticke.
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2006 - 18:59

Ufuf. Mate konkretni zkusenost? Tak si rikam, Poniku, clovek co ma doma pet vojenskych radii v tom trosku prehled mit bude: mam doma stary ammobox, co mi zustal ze sbirky kramu meho otce. Neni to celkem obvykly U.S. army, ale jakysi prastary, nevim jestli cesky, spis vypada jako sebrany nekde na poli tesne po konci druhe svetove :] Po takovem pujdou sberatele militarii vic, nebo min? :]] Taky mam kovove valcove pouzdro na masku, co by se dalo na cache taky pouzit, ktere ma na vnitrni strane vicka krome ruznych cisilek taky risskou orlici, takze sebrane na poli nebo jinak 'podedene' po wehrmachtu bude temer jiste. Odhadne tu nekdo (samozrejme jen obecne) jakou maji takove veci cenu pro ruzne nadsence, je to kus plechu jakych je spousta, nebo nekomu muze stat za ukradeni? Vim ze podobne veci vykupuji ruzne armyshopy, ale nezkousel jsem nikdy, jakemu kusu plechu uz pripisuji nejakou cenu a co jsou fakt jen kramy... Zkouset to podle toho, jak dlouho by vydrzel jako schranka na cache nez ji nekdo ukradne, to asi neni to prave...

No, zkušenost? Příklad GCKQ6D - Pekárna 2 ....Tom Klíčník to tu probíral.
Mám tady několik zajímavejch zelenejch krabic, včetně ammoboxů, ale asi je na cache nedám, protože to, co by mělo být jakási záruka trvanlivosti, vlastně zárukou není...
IN:krabička OUT: krabička je velice reálný problém.
V army shopu ti to samo vykoupí a pokud máš něco z orlicí a autentické, tak je to hodit do lesa jako cache, čiré bláznovství... první mudla kterej cache objeví ti jí sebere a bez pardónu. Protože co je zelené, je zajímavé... nehledě na to, že už jsem viděl najít cache detektorem... pravda může jí, i když je plastová, prozradit TB, nebo geocoin, ale detektorkáři jsou na zelené věci jako bejk na rudej hadr...
No, musel bys ten ammobox nějak znehodnotit... nevím sice jak až moc....přestříkat.....poškrábat....omlátit..... já jsem třeba z pixly od protichemického balíčku odbrousil všechny nápisy... to je možnost, když už to máš doma, ale jak tu někdo psal ta cena ...tady v Plzni je mají za cca 160kč (novodobé)... výkup je za cca 100korun (novodobé)... origo jsem viděl takovej orezlej US za 350kč.
No, ať tak nebo tak, za to už máš solidní Locklock nebo Biokips krabici...
a na to přejetí nevěř.....rozhodně všechno nevydrží...akorát snad ty myši, pokud ti do cache někdo hodí lízátka nebo tatranky
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2006 - 20:59

No, zkušenost? Příklad GCKQ6D - Pekárna 2 ....Tom Klíčník to tu probíral.

Mam zkusenost opacnou, muj Mariastock (US ammo box prestrikany na cerno) stal po nahodnem objeveni a rozstipani puvodniho ukrytu par tydnu na louce u stromu a nahodni nalezci do nej vesele logovali "nevime o co jde, ale taky nalezeno bez problemu". Bud jsem mel stesti, nebo se jim nechtelo tahat s tezkou krabici.
Jako nevyhodu bych videl snad jen to dokonale tesneni, zvlast v zime tam vznika podtlak a box jde otevtrit ztuha. Taky bych asi nedaval ammobox do mestskeho parku, zvlast v puvodni barve a s napisy "Danger! Explosives!". Jinak jsou ammoboxy me nejoblibenejsi nadoby, odolnost proti zivlum jako voda a hlodavci je skvela a nehrozi, ze nekdo nasadi vicko obracene (uz jsem takovou Clip&Close nasel).
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2006 - 22:15

Taky bych asi nedaval ammobox do mestskeho parku, zvlast v puvodni barve a s napisy "Danger! Explosives!".

Jo jo, to by asi byla ve večerních zprávách na Nově hlavní reportáž.
Jinak si ale myslím, že to že někdo vymění ammobox za jinou krabici je spíš problém v tom, že byla keš špatně ukrytá.
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2006 - 0:18

Jo jo, to by asi byla ve večerních zprávách na Nově hlavní reportáž.
Jinak si ale myslím, že to že někdo vymění ammobox za jinou krabici je spíš problém v tom, že byla keš špatně ukrytá.

To ale jako majitel bohuzel neovlivnis. Z 'temer dokonale' skryse se behem dvou tri mesicu, nekde mozna i drive, muze stat rozhrabana oblast, uprostred niz hrde 'sviti' cache na prvni pohled viditelna. Musel bys tam asi po kazdem nalezci projistotu zajit a prekontrolovat si uroven zamaskovani.. . uf.
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama