Přejít na obsah


Fotka

T-Mobile web mimo provoz


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#1 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2012 - 9:23

Vypadá to, že Web T-Mobile je mimo provoz. A tedy i T-Zones a posílání SMS :(
  • 0

#2 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 553 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2012 - 9:48

nezbyva nez doufat, ze na novem webu bude sms brana stale pouzitelna... jak to tak byva, tak kazda zmena je k horsimu, takze bych se mozna zacal pomalu psychicky pripravovat na alternativu, ze o SMS prijdeme.
  • 0
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#3 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2012 - 10:15

Ja vedela, ze tech 62 nepovedenejch pokusu o odeslani neni jen tak :( Jestli to takle bude pokracovat dal, tak za chvili snad prejdu jinam :(
  • 0

#4 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2012 - 13:23

je to planovana odstavka az do pondeli. coz se holt stava kdyz delas novy stranky:-) muzes prejit k vodafonu jde nefungovali stranky pul roku;-)nebo k O2 kde je ani nemeli:-)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#5 besinka

besinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 16:32

Tak T-mobile web už je v provozu ..... v gcm.cz asi bude třeba změnit nastavení :( ..... poradíte, prosím, někdo ;)?
  • 0

#6 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 17:12

ja bych nejdriv pockala, az co s tim provede niximor, pak teprve bych resila nastaveni :) krome toho jim odesilani SMS z webu jeste porad nejde (stejne jako spousta jinejch veci), takze je treba pockat :)
  • 0

#7 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 17:14

Příhlášení funguje, taky bych uvítal radu, jestli to poběží.
  • 0

#8 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 17:19

ale SMS po prihlaseni proste nenapises - zkus to. takze ani gcm nemuze poslat notifikaci ;) PROSTE POCKEJTE az to bude fungovat a pripadne udela nixmor upravy na gcm.
  • 0

#9 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 17:26

Ja to myslel, až se to rozhybe samozřejmě. Napadlo mě, jestli třeba nebudeme muset dělat nový účet s novými stránkami. To že to nejede vidím :).
  • 0

#10 balda88

balda88

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 17:30

petulinka1 asi děláš něco špatně, protože po přihlášení jde v klidu poslat SMS a šlo to i dnes odpoledne
  • 0
Hra teprve zacina....

#11 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 17:35

Tezko, kdyz mi to vyhazuje hlasku "Služba je dočasně nedostupná, prosíme opakujte akci později." a muzu ji opakovat kdy chci, stejne to nejde :DOcividne to jeste nejede vsude...
  • 0

#12 balda88

balda88

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 17:40

Tak asi jen těžko, ale u mě to funguje a geba to dnes taky zkoušel, takže chyba bude někdě u tebe.
  • 0
Hra teprve zacina....

#13 balda88

balda88

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 17:44

důkaz místo slibů

Vložený obrázek
  • 0
Hra teprve zacina....

#14 geba & marcana

geba & marcana

    geba:)

  • Members
  • PipPipPip
  • 342 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 17:45

baldo, potvrzuju tvá slova. Zkoušel jsem to dopoledne a teď a SMS z Tmobile jdou odesílat jako před odstávkou. Jestli to funguje na odesílání přez GCM, jsem ještě nezkoušel.
  • 0

#15 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 18:06

Verim tomu, ze vam to funguje, ale mi se tam proste nende dostat. Prihlasim se, tuknu na Poslat SMS a bum - cervena chyba, ze je to nedostupny :( Ani jeden prohlizec mi to proste nezere :D Jinak notifikaci jsem zkousela - a gcm to neodesle - 62 marnejch pokusu, pak to vzda :D
  • 0

#16 geba & marcana

geba & marcana

    geba:)

  • Members
  • PipPipPip
  • 342 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 18:10

petulinka1 napsal/a:
Verim tomu, ze vam to funguje, ale mi se tam proste nende dostat. Prihlasim se, tuknu na Poslat SMS a bum - cervena chyba, ze je to nedostupny :( Ani jeden prohlizec mi to proste nezere :D
Jinak notifikaci jsem zkousela - a gcm to neodesle - 62 marnejch pokusu, pak to vzda :D


SMS jdou odesílat pořád v pohodě, ale když se chci podívat na něco na stránkách (podrobný výpis,nebo FUP) tak to je na půl hodiny.
  • 0

#17 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 18:23

Je to totálně přetížený. Buď to všichni zkoušejí, nebo si špatně spočítali železo na kterým to má běžet. Nic nového pod sluncem.
  • 0

#18 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 18:34

Arne1 napsal/a:
Je to totálně přetížený. Buď to všichni zkoušejí, nebo si špatně spočítali železo na kterým to má běžet. Nic nového pod sluncem.

no jo no, co k tomu dodat...spadlo ti to, Máchale - asi vítr :@B)
  • 0

#19 piposek

piposek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 18:46

Chvilku to jde, chvilku to nejde - problémy jsou u t-mob. Ale už teď je vidět, že nové stránky samozřejmě absolutně nejsou optimalizovány (chudáčci CPU na jejich serverech) a že ještě všechno nefunguje. Taky je dobrý, že tak jak si čísla ukládal starý adresář - ve formátu 00420 xxx xxx - tak nový portál to považuje za neplatná čísla :-)
  • 0

#20 balda88

balda88

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 19:12

Já už snad radši nebudu nic tvrdit, ale dneska mi to nabízelo číslo ve formátu 00420 xxx xxx xxx tak jsem to odklikl a sms přišla. Možná jak je to přetížené tak to zlobí nebo jsou vyjímky pro VIP zákazníky, které jsem zaznamenal i před lety když zmizela na začátku čísla 0
  • 0
Hra teprve zacina....




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka