Přejít na obsah


Fotka

Co s tím? Moje GC ležící doma a jsou "zabavené" v kolekci jiného kačera.


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
13 odpovědí na toto téma

#1 karlosici

karlosici

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2012 - 9:47

Ahoj kamarádi, kolegové. Potřebuji pomoci. Nezná někdo kačera s nickem "mentalistik" dříve "hegyjr"??? http://www.geocachin...0f-7038fa5703c5
Je to malej kluk cca 10let a při nedávném eventu Letní piknik GC3JTXQ si opisoval čísla mých TB a GC a doma misto "Discovery it" vybral položku "Retrieve from ..." . Ovšem problém je v tom, že si některé tyto "vzaté" GC vložil k sobě do kolekce a tudíž je nemohu od něj grabnout zpět domu do svého inventáře. Na WN nereaguje a na e-maily přes profil také ne. Pokud na něj nebo na jeho rodiče máte někdo kontakt prosím informujte mě nebo přímo jeho. Nemohu své - takto zabavené - předměty trackovat.

Předem se omlouvám, pokud tu někde je odpověd na mojí otázku, ale prostě jsem to nenašel. Zatím jsem se touto věcí ještě nesetkal a nechci nějakým způsobem porušit pravidla a proto se ptám:
"Existuje-li jiný návod jak tyto předměty výjmout z jeho kolekce, budu rád za informaci. Karlos III."
  • 0

#2 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2012 - 9:52

Základní chyba je, že měl možnost grabnout privátní coin. Ale to je teď pozdě, vím.
  • 0

#3 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2012 - 10:14

Arne1 napsal/a:
Základní chyba je, že měl možnost grabnout privátní coin. Ale to je teď pozdě, vím.


a jak se proti tomuto ochranit?? dat predmet do kolekce? nejake GC take mam a nerad bych resil neco podobneho...diky
  • 0

#4 karlosici

karlosici

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2012 - 10:17

Já své TB aGC mám normálně v inventáři abych je mohl protahovat přes keše a eventy a tudíž měli "něco nalítáno". Pokud je budu mít v kolekci není toto umožněno. Takovýto TB a GC je pouze zaparkovaný. Ten mladej si proste spletl anglické slovíčka a u všech TB a GC ktere byli na eventu logoval misto "Discovery it" vybral položku "Retrieve from ..." Pět kusů ze sedmi jsem od něj grabnul zpět tak jako ostatní stejně poškozený. Bohužel u dvou kousků provedl opičárnu "moved it to their collection" a tam jsem v pr.... Po té co jsem si grabnul své zpět tak u dvou ihned opět !!zabodoval!! a logem "Grab it" si je opět přivlastnil - viz TB3W9QR a TB36V2G. A to už bylo moc i na mě a vše zbylé jsem dal do kolekce.
  • 0

#5 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2012 - 10:26

...chápu sice, že je to nepříjemná situace, ale jestliže toho mladáho kačírka častuješ podobnými jmény které používáš ve WN u těch tvých cestovatelů i v soukromé korespondenci tak bych se ani nedivil, že nespolupracuje.

Každý je omylný a trocha vzájemné úcty by snad neuškodila. Jinak jáí osobně bych to řešil nejspíš cestou GC. Mají takový formulář http://support.groun....php?pg=request
na podobné případy. Takže rada zní - v klidu jim napiš co se stalo a požádej je o zjednání nápravy odblokováním tvých osobních minci.

Hodně štěstí v řešení situace a klidný den ti přeji ;)
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#6 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2012 - 10:29

Pokud máš coiny psané na sebe - nejde jednoduše ty "závadné" logy smáznout? co by se stalo?
  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#7 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2012 - 10:30

To není normální, to snad dělá schválně. Kdyby se splet při prvním logování, OK, dá se to jakž tak pochopit. Ale že si je "uzmul" zpět po tvé intervenci, tak to fakt už není normální...
  • 0
eTrex Vista HCx, Google Nexus S

Pokud znáte problém v OSM mapách (chybí název ulice, celá ulice, jednosměrka apod.) - dejte mi vědět přes SZ, doplním, opravím...

Geocaching je pro nás zábava, pěkný cíl výletu, žádná honička za body...

#8 karlosici

karlosici

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2012 - 10:40

PRESEKA napsal/a:
...chápu sice, že je to nepříjemná situace, ale jestliže toho mladáho kačírka častuješ podobnými jmény které používáš ve WN u těch tvých cestovatelů i v soukromé korespondenci tak bych se ani nedivil, že nespolupracuje.

Každý je omylný a trocha vzájemné úcty by snad neuškodila. Jinak jáí osobně bych to řešil nejspíš cestou GC. Mají takový formulář http://support.groun....php?pg=request
na podobné případy. Takže rada zní - v klidu jim napiš co se stalo a požádej je o zjednání nápravy odblokováním tvých osobních minci.

Hodně štěstí v řešení situace a klidný den ti přeji ;)

Ano je to kruté a asi vulgární, ale pokud napíšu pri grabnutí vlastního železa: "PS: mentalistik ho samozrejme chtel jen "Disovered it"." a v zápětí zelezo opětovně mizí v jeho inventáři tak teda sorry vybouchnul jsem.
Za odkaz na support díky. Pokusím se to nějak popsat. Snad to amíci pochopí.

burg napsal/a:
Pokud máš coiny psané na sebe - nejde jednoduše ty "závadné" logy smáznout? co by se stalo?

Bohužel mazat "cizí" logy jdou jen u cache ne u TB či GC.
  • 0

#9 karlosici

karlosici

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2012 - 10:54

Ty moje co má v kolekci: TB4MRAE a TB38DQB tam to má napsané slušně. Otázka je zda si vůbec uvědomuje co dělá. Další kačeři a jejich TB aGC kde misto "Discovery it" vybral položku "Retrieve from ..." : TB44KRR, TB50572 nebo TB4P1BJ a TB51AZ2
  • 0

#10 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2012 - 11:03

Není trochu problém v tom, že jde zahrnout do kolekce GC, které nejsou jeho ? To je asi hlavně nesprávná vlastnost webu gc.com, ne ?
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#11 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2012 - 11:23

Reseni je jednoduche... ...respektive pred casem, kdyz jsem si s tim hral, tak to fungovalo... Staci u tech geocoinu nastavit, ze nejsou collectible a oni mu z kolekce zase vypadnou. Grabnes je a nasledne je muzes zase udelat collectible.
  • 0

#12 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2012 - 11:25

Bohužel mazat "cizí" logy jdou jen u cache ne u TB či GC.


Nesmysl, viz mazani logu Maxinohou po ME Nebilovy.

Edit: Teda jde smazat log, ale na umisteni to vliv mit nebude.
  • 0

#13 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2012 - 11:29

smazání logu u GC/TB ještě nemusí znamenat anulování akce s ním spojené
  • 0

#14 karlosici

karlosici

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2012 - 11:36

Blexo, ty jsi poklad!!:D To je fakt jednoduché .... Návod: V Editaci trakovatelného předmětu zrušit zatržítko u kolonky "Tento trackovatelný předmět patří do kolekce" - potvrdit změny - a nasledně se při návštěvě stránky "Zalogovat se" již oběví :o možnost "Grab it" !! Diky. Zamykáme.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama