Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Kupony na slevu v kešce


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#1 endoto

endoto

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2012 - 12:15

Objevil se nám v regionu tým, který vkládá do kešek- v rozporu s pravidly - slevové kupony.
http://www.geocachin...b7-ad1050c3721b
Samozřejmě smažem (ale zatím necháme k nahlédnutí).
Taky vás otravují?
  • 0

#2 DejfR

DejfR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2012 - 12:17

Kdyby to byl nějaký normální kupon, tak při nálezu bych z toho měl i radost. Ale takové S*AČKY ať si strčí někam. Log smazat a kupón roztrhat. :D
  • 0

#3 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2012 - 12:23

Především by jim to chtělo smazat účet na GC.COM, protože to není log, ale reklama :-(
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#4 Nemluva

Nemluva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2012 - 12:31

Přesně tak, napište prosím kdo vládne angličtinou na Zeměmluvu, ať zruší ten nick. Já tyhle věci nekompromisně z pixel vyhazuji.
  • 0

#5 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2012 - 13:35

Pokud najdu v kešce nějaký slevový kupón, rozmyslím se, zda jej využiji či ne, a podle toho jej buď vezmu nebo nechám pro další nálezce.
O tom že je vkládání slevových kupónů proti pravidlům slyším poprvé, a pokud jste znejistěli - není to pravda.
Jediné co nevypadá zrovna dobře je ten log, ale něco podobného tady už jednou bylo a nestěžoval si nikdo.
Víc mě štvou obyčejné reklamní vizitky. Z těch totiž nemá opravdu nikdo nic.
  • 0

#6 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2012 - 14:01

Byla i slevová keš, ale zatnuli jí rychle tipec GC24GH2
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#7 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2012 - 18:10

Kupon v nějaké kešce by mi jistě nevadil, ovšem prezentace pomocí WN je prachsprostý reklamní spam.
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#8 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2012 - 20:40

Pryč s nima...některým lidem evidentně prachy vymývají mozky, naštěstí se proti tomu v gc bojuje.
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#9 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2012 - 21:07

a vůbec, kdo použije slovo "slevnit" by něměl mít nárok používat doménu .cz Jsem jediný komu to trhá uši a ničí pixely v monitoru?
  • 0

#10 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2012 - 11:04

Já tyhle kupony a vizitky zážitkových agentur z keší taky vyhazuju. Je to asi nejlepší obrana. Alespoň jednou za měsíc je nalezena většina keší u nás, takže kdyby to vyhazoval každý, za měsíc je čisto. Jednou jsem zkoušel psát na firmu Jonea, která před rokem zaplavila keše vizitkami. Pan majitel mi napsal, ať si trhnu nohou, že je to jeho věc, co do keší dává. O to větší radost jsem měl z každé nalezené vizitky :-)
  • 0

#11 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2012 - 11:11

Smrk napsal/a:
...ať si trhnu nohou, že je to jeho věc, co do keší dává...


A pak se člověk diví, že v krabce najde ho***ko, a to doslova :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#12 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2012 - 11:23

Smrk napsal/a:
Jednou jsem zkoušel psát na firmu Jonea, která před rokem zaplavila keše vizitkami. Pan majitel mi napsal, ať si trhnu nohou, že je to jeho věc, co do keší dává. O to větší radost jsem měl z každé nalezené vizitky :-)


K tomu snad jen, že nezávisle na sobě začalo Jonea vizitky sbírat pár lidí mj. já nebo niximor (snad to byl opravdu on :). Já to joneovi říkal i osobně, ale je mu to šumák. Ted místo toho rozdává reklamní CWG...
  • 0
Užívej života...

#13 dygestor

dygestor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2012 - 11:35

Všechny slevy, cvalké lístky nebo jiný salátový bordel bez výměny vyhazuji do popelnice a křesťanskou demagogii jsem jednou dokonce i obětně upálil!
  • 0

#14 Nemluva

Nemluva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2012 - 13:26

Pojďme keše vyčistit od všeho bordelu co tam nepatří, komerce je kolem dost. Když vidím věci typu prázdné zapalovače, jízdenky, samozřejmě procvaklé, kupony a rozbité věci je nám to líto že se lidi neumí chovat fair trade. Keš většinou vysypu a přeberu, ať alespoň nálezce po nás má čistou bezbordelovou keš. Ad Tiskař94: Až budu chtít na něco slevu, tak si jí seženu.
  • 0

#15 rasg

rasg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2012 - 13:48

Spousta lidi se treba snazi uzivit jinak, nez kazdej den delat robota nekde ve fabrice. K tomu, aby jim to slo, potrebujou taky nejakou reklamu. Reklamni cwg - dobrej napad.:D:D:D Asi si taky nejaky udelam a spojim prijemny s uzitecnym. A kdyz se vam to nelibi, nechte tam ty kupony, zapalovace a jiny reklamni predmety lezet a nevsimejte si jich. B)B)B)
  • 0

#16 Nemluva

Nemluva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2012 - 13:58

Kdepak kamaráde, Ty máš názor, Já mám názor. Nejdřív si propoj nick s GC a zeptej se ownerů kdo tam tyhle věci chce, myslím že odpověď bude dost stejná, ale můžu se mýlit.
  • 0

#17 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2012 - 15:47

Myslím, že tady jste jim udělali větší reklamu, než si dělají sani těmi kupony :D
  • 0

Garmin GPSMAP 60CSx, THL W100, c:geo, WhereYouGo


#18 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2012 - 15:53

Sebrat ty jejich kuponky, vymáchat je v senkrovně a šup s nima na prodejnu, docela by se v tom vyčančaném kšeftu vyjímala pěkná hromádka odpadu.
  • 0

#19 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2012 - 17:42

rasg napsal/a:
Spousta lidi se treba snazi uzivit jinak, nez kazdej den delat robota nekde ve fabrice. K tomu, aby jim to slo, potrebujou taky nejakou reklamu. Reklamni cwg - dobrej napad.:D:D:D Asi si taky nejaky udelam a spojim prijemny s uzitecnym.
A kdyz se vam to nelibi, nechte tam ty kupony, zapalovace a jiny reklamni predmety lezet a nevsimejte si jich. B)B)B)


Kvalitní a užitečné věci nepotřebují tyhle typy propagace. Už se těšim až najdu v nějaký kešce poukaz na cestovku pro plyšáky, myslim že to bude krásně hořet:)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#20 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2012 - 21:16

dygestor napsal/a:
... křesťanskou demagogii jsem jednou dokonce i obětně upálil!


Jestli myslíš ty citáty z Bible, co někdo roznáší po keších, tak to je taky móda... Nebo tam lidi nechávají papírky se svým nickem a obrázkem. Asi si myslí, že tím keš děsně obohatili.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama