Přejít na obsah


Fotka

Stáhnout vaše nálezy a eventy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 0:24

VYpadá to, že API stahování nalezených ignoruje logy typu "Attended" z eventů. Jiné podobné logy (Photo taken a podobně) nemám vyzkoušené.
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 8:10

Nevypada. Schavlne jsem si to ted vyzkousel na prazdne databazi, a eventy, megaeventy, i webkamery mi to naprosto spravne oznacilo.
  • 0

#3 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 8:50

HaLuMa napsal/a:
Nevypada. Schavlne jsem si to ted vyzkousel na prazdne databazi, a eventy, megaeventy, i webkamery mi to naprosto spravne oznacilo.


Divné. Já to dělám pro někoho kdo má prázdnou databázi (tj pouze s nalezenýma), používám pro něj až na pár vyjímek (archive, PMO) pouze API a dva eventy dotažené nebyly.
  • 0

#4 Ramsses

Ramsses

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2012 - 10:10

Nerad otravuju, na geocaching chci začít používat GG a teď hledám možnost jak stáhnout do GG vlastní nálezy z GC, když jsem pouze BM a dvě z keší, které jsem našel již dříve jsou dnes již PMO. V době nálezu ale nebyly. Po stažení nálezů mi GG teď ukazuje o tyto 2 keše méně a statistiky jsou špatně. Navíc jak je psáno výše, nestáhlo mi to ani eventy. Na fóru jsem zatím řešení nenašel, budu rád za každou nápovědu jak to dostahovat. Díky
  • 0

#5 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2012 - 10:14

Nejrychlejší bude, když si v GG ty dva nálezy nastavíš ručně.
  • 0

#6 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2012 - 10:32

Eventy to taha, nemohu si pomoci, opravdu je to taha. Podle ceho jsi usoudil, ze ti je nestahlo? Nebude to tim, ze stare eventy jsou obvykle zaarchivovane? Vychozi filtr v Geogetu archivovane a eventy neukazuje. Ale jsou tam, a jinym filtrem si je ukazes. PMO kese si jako BM pochopitelne nestahnes, takze ty kese si tam musis doplnit rucne, nebo musis poprosit nejakeho PM, at ti od tech kesi posle GPX.
  • 0

#7 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2012 - 10:45

Ramsses napsal/a:
Nerad otravuju, na geocaching chci začít používat GG a teď hledám možnost jak stáhnout do GG vlastní nálezy z GC, když jsem pouze BM a dvě z keší, které jsem našel již dříve jsou dnes již PMO. V době nálezu ale nebyly. Po stažení nálezů mi GG teď ukazuje o tyto 2 keše méně a statistiky jsou špatně. Navíc jak je psáno výše, nestáhlo mi to ani eventy. Na fóru jsem zatím řešení nenašel, budu rád za každou nápovědu jak to dostahovat. Díky

Ty PMO keše máš staženy ještě z doby, kdy nebyly PMO? Dej si k nim přes LiveAPI dotáhnout logy. To funguje i BM na PMO keších (asi bug, ale dlouhodobý). Pak by se ti měla označit za nalezenou. Pokud je nemáš stažené, založ si bod ručně a stejným postupem dotáhni logy. Nebo si někomu (ownerovi) řekni ať ti pošle GPX, když už jsi je našel, tak je to v pořádku.
  • 0

#8 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2012 - 10:51

Nicmene funkce tahani vlastnich nalezu taha primarne tvoje vlastni logy (jen ty tvoje, bez tech ostatnich okolo!). Az kdyz Geoget zjisti, ze stahl log pro kesku, kterou nemas v databazi, tak se teprve pokousi stahnout samotnou kesku. Takze pokud uz v databazi mas kesku, ktera se posleze stala PMO, staci stahnout jen ty tve nalezy. Pokud je nemas, musis tam ty chybejici kesky nejak dostat (i rucne), a pak klidne zavolat stahnuti vlastnich nalezu znova. Tahani vsech logu na na nejake kesce je pro toto zbytecne.
  • 0

#9 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2012 - 10:53

Nacitani logu nacita vsechny logy bez ohledu na to, zda jsou na PM kesi nebo ne. Problem bude v tom, ze pokud nemas tu kes v databazi zalozenou, neimpotrtuji se ty logy, protoze k nim neni kes. Zaloz si ji rucne a stahni znovu svoje logy. Haluma: Tento dotaz se tu pravidelne opakuje, nedalo by se pri importu logu vytvorit kes, pokud v databazi jeste neni?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#10 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2012 - 11:02

A jak natahám do databáze další typy logů, co můžeš udělat na keši, aniž by se stala nalezenou ? Obzvláště pokud mám zájem jen o vlastní logy.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#11 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2012 - 12:09

Muzes stahnout vsechny logy a pak aplikovat omezeni. Tim tam zustanou vsechny tvoje.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#12 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2012 - 12:13

gord napsal/a:
Haluma: Tento dotaz se tu pravidelne opakuje, nedalo by se pri importu logu vytvorit kes, pokud v databazi jeste neni?


Puvodni myslenka byla, ze kdyz se ti nestahne vsechno, treba kvuli vycerpani limitu, tak ze opetovne spusteni teto funkce pristi den ti ty dalsi kesky doplni.

Kdyz ty chybejici kesky vyrobim, tak se hned pri prvnim zavolani vsechny kesky vyrobi, nic mene ty pres limit se ti nezaktualizuji. Pusteni dalsi den pak uz nic nevyresi, protoze to uz ty kesky budou existovat. Bude si je muset uzivatel sam vybrat a sam rucne aktualizovat. Coz je pro tu malou skupinu uzivatelu, co maji vice jak 6000 nalezu, asi snesitelna komplikace.
  • 0

#13 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2012 - 12:27

tak, hotovo.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama