Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Basecamp - zmena ikony u cache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Pehan

Pehan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 12:56

Zdravim vsechny. Daji se nejak zmenit ikony u kesi naimpotovanych do Basecamp (3.3.3.)? Kesky jsem vyexportoval u geogetu podle druhu (tradi-multi-earth..kazdy druh zvlast = tradi.gpx, multi.gpx) skriptem pro export Pocket Query GPX (gpxpq.gge.pas). Vznikle gpx naimportoval do Basecamp, ale mam tam vsude ikonu truhly. Ikony kesi mam nahrane v uzivatelskem adresari. U jinych "nekesovskych" bodu muzu ikonu zmenit, u kesi ne. Zna nekdo cestu (pokud to teda vubec jde). Nasel jsme nejaky navod ze je treba editovat gpx pred importem a nahradit <sym>Geocache</sym> retezcem <sym>Custom</sym> kde "Custom" by mel byt nazev vlastni ikony - ale nefunguje to. Dik za kazdy tip.
  • 0

#2 wadesss

wadesss

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2012 - 15:26

Ve složce Dokumenty vytvoř složku \Můj Garmin\Vlastní symboly trasových bodů\ a tam si nakopíruj obrázky keší jaké potřebuješ a název obrázku dáš místo za Custom např. 1.bmp řetězec <sym>Custom 1</sym>.Pokud máš zájem posílám ti script do GeoGetu speciálně pro export do BaseCamp a ikony,které si nakopíruj do adresáře viz výše. http://www.ulozto.cz...nP/basecamp-zip
  • 0

#3 marfik

marfik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2015 - 15:53

Nedaří se mi přesvědčit BaseCamp, aby zobrazoval správně ikony jednotlivých druhů kešek. Když vyexportuji soubor s keškami z GeoGetu (používám script uvedený v předchozím příspěvku, ale zkoušel jsem i jiné druhy exportů) a soubor otevřu v BaseCampu, tak se mi kešky jako takové zobrazí jen jako hnědé truhličky, takže nepoznám typ kešky. Additional waypoints se zobrazí se správnými ikonami (používám rovněž ty, které jsem stáhl dle předchozího příspěvku, problém tedy není v tom, že bych neměl nastavené custom symbols). Navíc, kešky jako takové se v levém rohu dole zobrazují v samostatném filtru pro kešky (hnědá truhlička), kdežto additional waypoints se zobrazují ve filtru trasové body (červený praporek). Nevím, čím to je, mám nově instalovaný počítač, dříve se mi všechny body zobrazovaly jen jako trasové body (kešky i waypointy). Problém určitě není v exportovaných souborech, protože v Mapsource vše funguje tak, jak má (ikony se zobrazují správně), navíc jsem zkoušel export i z GSAKu a tam je výsledek v BaseCamp stejný. Nevím, jestli je to tím, že jsem nainstaloval nejnovější verzi BaseCamp (4.4.7) nebo mám něco špatně nastavené? Máte někdo nějakou radu? Jde mi o to, aby ikony správně zobrazovaly druhy keší. Mohl bych se sice vrátit zpět k Mapsource, ale už jsem si konečně zvykl na BaseCamp a chtěl bych u něj zůstat. Díky


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama