Přejít na obsah


Fotka

spoiler foto


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 29 July 2012 - 8:20

Ahoj nejsem žádnej odborník na GG - rád bych, ale použil export spoiler fotek do navigace - mám montanu. Nejsem schopen nastavit plugin, tak aby se vyexportovaly fotky. Adresář, kam se to má ukládat se vytvoří, ale zůstane prázdnej. Prostě se v těch nastaveních motám a utápím. Mohl by někdo, komu tento export funguje poslat nastavení, které má? Všechny pro někoho jasné věci mohou být u mě problémem. Kešky pro které to chci obsahují fotky. mám v GG vytvořenou databázi do níž jsem natáh gpx soubor z PQ. A prosím nepište, že si to mám najít na wikipedii, ve starých tematech, ... To co potřebuju jsem nikde neobjevil.
  • 0

#2 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6631 příspěvků(y)

Publikováno 29 July 2012 - 9:21

Pokud se ti neulozi zadny obrazek do adresare, znamena to, ze zadny nebyl nalezen. To muze mit nekolik pricin, ale odhadoval bych, ze to bude nejspis jmenem obraku, ktere maji byt zpracovany. Vezmi namatkou jednu kesku ze seznamu a podivej se, zda v seznamu obrazku v listingu je nejake jmeno, ktere odpovida nastaveni promenne SPOILER_PATTERN.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#3 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 29 July 2012 - 9:52

pro jistotu tam mám jen *
  • 0

#4 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1199 příspěvků(y)

Publikováno 29 July 2012 - 11:55

Spíš sem zkus napsat obsah souboru "Spoiler.config.pas". Aspoň uvidíme, jak to máš nastavené.
  • 0

#5 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 29 July 2012 - 13:44

Importem PQ se ti nenahraji spoilerove obrazky. Ty ziskas stazenim plneho listingu z Geocaching live, nebo pomoci Geojarry. Takze mozna jen zatim nemas co exportovat.
  • 0

#6 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6631 příspěvků(y)

Publikováno 29 July 2012 - 13:52

Presneji receno, ani stazenim listingu pomoci GJ nebo gc.live se nestahuji obrazky. Ale stahnou se odkazy na ty obrazky a importem se vytvori tag gcimage, ktery plugin pouziva pro rozliseni toho, ktere obrazky budou exportovany. Takze si to muzes zkontrolovat tim, zda kese obsahuji tag gcimage, ktery nema hodnotu XX.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#7 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 29 July 2012 - 15:33

nestydím se to přiznat: Asi chápu, že když GG neví, že ke keši patří obrázek, tak mi ho nevyexportuje žádný makro. Takže pracuju na tom, aby obrázky GG znal a asi mi to bude chodit. Jako vzorek se mi 2 adresáře povedly, takže asi to půjde.
  • 0

#8 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 29 July 2012 - 17:16

Ano, mám teď funkční strukturu adresářů s fotkama ke keším pomocí GG Problémy vidím: 1. aktualizace všech potřebných pluginů ( spoiler a GJ) 2. správné nastavení spoileru. Mám pocit, že se ty info o fotkách tahaj do GG přímo při spuštění spoileru, takže načíst do databáze GPX potřebných keší stačí? děkuji včem 3 zúčastněným na tomto dokopání mě ke správné činnosti pluginu Spoiler. :)
  • 0

#9 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6631 příspěvků(y)

Publikováno 29 July 2012 - 17:58

Co je za problem bod 1? GG te upozornuje, ze nemas aktualni verze, tak hned aktualizuj. POkud nemas aktualni verze, tak se nemuzes divit, ze neco nechodi.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#10 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 29 July 2012 - 18:14

na začátku jsem psal, že jsem pouze ten uživatel jemuž se musí vše polopatě, jak jsem měl vědět, že GJ v tom celém hraje roli? spoiler jsem aktualizoval a GG taky. Samozřejmě píšu, že to byly vesměs chyby u mě, ale rozepsal jsem to, aby se na toto nechyt někdo podobně nadanej jako já.
  • 0

#11 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6631 příspěvků(y)

Publikováno 29 July 2012 - 18:24

Jasne, chapu. Ale nechapu, proc neaktulizujes GJ, kdyz uz nejmene mesic ti hlasi, ze mas starou verzi. Spousta pluginu jej pouzivat a obecne je nevhodne pouzivat stare verze cehokoli (alespon co se GG tyka). Chapu, ze nerozumis, nevis, ... Ale kolikrat jsem tu jiz psali, ze je treba mit aktualni verze vlastniho programu a vsech pluginu. Velke mnozstvi chyb je vyreseno prave aktualizaci, proto to zduraznujeme "na kazdem kroku". Podle ceho ma radici poznat, ze tazatel ma neaktualni verzi? To se fakt predpokladat neda.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#12 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 29 July 2012 - 20:23

Promiň. Ludal se mě na to zeptal, asi mě už zná Jasně, byla to chyba, mohlo to fungovat hned. Třeba se někdo poučí, že aktualizace jsou dobrá věc. Jo a eště já GG mám fakt jen na ty fotky.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama