Přejít na obsah


Fotka

Razeni xTF nalezu


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
14 odpovědí na toto téma

#1 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2012 - 16:03

Ahoj, omlouvám se, ze otravuju s dotazem, ktery bude pro zkusene Geogetisty trivialni, ale ja uz se s tim trapim hodne dlouho a bez vysledku... Jde mi o razeni kesi, na kterych mame nejake xTF...Do ted jsem je radil podle ID (tedy cisla nalezu)...Ale po ziskani xTF na kesi s poradovym cislem pres 1000 se tahle kes dostala na prvni misto v tabulce...zkousel jsem radit dle datumu, to vypadla taky blbost...pokusil jsem se k danym kesim s xTF dat tag poradi a doplnit cisla od 01-12 (pocet xTF), ale nedari se mi tenhle tag dostat do tabulky, radit podle nej uz vubec ne...muzu poprosit o radu, jak tenhle problem co nejlepe resit? At uz tim tagem, nebo jinak...a co pripadne a kam do template doplnit... Diky moc
  • 0

#2 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2012 - 19:57

Moc nechápu kam se chceš dostat. Když ti nestačí třídění podle času odlovu, tak podle čeho bys to chtěl ? Podle vzdálenosti od HC ? Nebo podle nadmořské výšky ? Nebo podle abecedy ? Tohle všechno co jsem vyjmenoval je snadno realizovatelné změnou hodnoty v příkazu SORTTAGINDEX a případně doplněním parametru do TAGTABLE.
  • 0

#3 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2012 - 20:06

Ja bych byl nejradsi kdyby vse bylo serazeno podle poradi nalezu ...kdyz se podivam na tvuj profil tak mas FTF na kesi s porad.cisle 813 a STF na kesi s porad cislem 1041...a v tabulce mas kes s cislem 1041 az kesi s 813...kdezto me kes s porad.cislem 1076 skocila na zacatek seznamu...a ja bych se rad dostal do stavu jako mas ty...doufam ze uz jsem to napsal srozumitelne...diky za radu
  • 0

#4 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2012 - 20:17

Hod sem, jak mas v template udelanej ten vypis FTF, pak budeme moudrejsi.
  • 0

#5 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2012 - 20:30

Jesli chceš vidět jak to mám já, tak tu už několikrát byl můj template zveřejněn Případně bych ho sem mrsknul popáté. A jinak - viz Petulinka.

TAGTABLE ID TagFTF Date Icon Code Name Difficulty Terrain Direction Distance Flag TagOkres
SORTTAGINDEX 1
TagCustomizedList TagFTF xTF seznam


  • 0

#6 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2012 - 22:28

Header xTF seznam
TAGTABLE ID Icon Name Code Date TagFTF Flag TagOkres
SORTTAGTABLE +DATE D.M.Y
TagCustomizedList TagFTF none
ja to nak tenkrat radil podle datumu.. ani nevim proc, ale nepripada mi to rozhoeny, a kdo to studuje zejo :P
  • 0

#7 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2012 - 6:01

petulinka1 napsal/a:
Hod sem, jak mas v template udelanej ten vypis FTF, pak budeme moudrejsi.


hodim jsem vypis xTF navecer, ted jsem bohuzel u jinyho kompa...
  • 0

#8 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2012 - 6:02

mikrom napsal/a:u.. ani nevim proc, ale nepripada mi to rozhoeny, a kdo to studuje zejo :P


uznavam, ze to moc lidi nestuduje, ale vsiml jsem si toho ze to neni uplne ok, a zajima me jak do dat do kupy..
  • 0

#9 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2012 - 15:26

tak tohle jedna cela zalozka na ktery vypisuju milniky a xTF # Začátek oddílu menu "Milníky a xTF" ##################### TABMENU #FindsMilestones Milníky #MILESTONETABLE Milestone Date Interval Code Status Flag Icon Name Owner Distance Direction MILESTONETABLE Index Milestone Date Interval Distance Code Icon Name FindsCustomizedMilestones Milníky LANG_TAG_Index xTF #SORTTAGTABLE DATE D.M.Y SORTTAGINDEX 1 TAGTABLE ID Date Code Icon Name TagFTF State TagCustomizedList TagFTF Naše xTF # MyxTFList FTF seznam
  • 0

#10 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2012 - 15:47

Rekl bych, ze je to jasne. Mas seznam razeny podle sloupce 1, coz je ID kese.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#11 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2012 - 16:19

gord napsal/a:
Rekl bych, ze je to jasne. Mas seznam razeny podle sloupce 1, coz je ID kese.


kdyz ale mrknes na muj profil, tak podle ID kese (je to kod GC....??) to serazeny neni...
http://www.geocachin...1d-8d284ac1122e

a template takhle pouzivam od zacatku a vzdy se radilo podle prvniho sloupce - takze poradoveho cisla kese...a az xTF s cislem 10xx razeni rozhodilo a kes s cislem 10xx je na zacatku
  • 0

#12 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2012 - 16:28

ID je v tomto pripade poradove cislo nalezu, nezamenuj to za GC kod kese (Code) ve tretim sloupci. Ale pozor, porovnavas to jako string, takze 1000 je mensi nez 200!
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#13 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2012 - 16:31

gord napsal/a:
ID je v tomto pripade poradove cislo nalezu, nezamenuj to za GC kod kese (Code) ve tretim sloupci. Ale pozor, porovnavas to jako string, takze 1000 je mensi nez 200!


tak dobre, tak jsme se domluvili co je ID...a presne jak rikas - 1000 je mensi nez 200...
jako dokazat to, aby 1000 bylo vetsi nez 200?? o to mi presne jde
je to mozny bez nejakyho velkyho zasahu??

jinak diky za trpelivost
  • 0

#14 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2012 - 16:52

Trpelivost, trpelivost. A co takhle trochu vlastni aktivity a precist si dokumentaci, kterou s dost velkou namahou nekdo napsal? Proc ji asi psal? Mas ji v adresari, kam sis nainstaloval plugin, v podadresari GgStatDoc. Dokonce mas mezi pluginy i ikonu, ktera ti tu dokumnetaci rovnou zobrazi, abys ji nemusel hledat. Najdes tam i to, ze jeden z prikazu je SORTTAGTABLE a muze mit parametr +NUM, najdes tam radu prikladu i s vysvetlenim.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#15 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2012 - 17:00

omlouvam se, ze jsem si dovolil svym zpusobem podekovat.... v uvodnim prispevku jsem psal, ze jsem se o vyreseni problemu pokousel..a samozrejme i proctenim dokumentace...bohuzel jsem asi tenhle prikaz prehledl... koukam, ze se tady skutecne stava zvykem, ze jak se nekdo zepta, tak musi dostat sodu, ze se sam nesnazi, ze se nezajima atd....jo dost casto s tim souhlasim, ale rekl bych ze neni dotaz jako dotaz... no nic, diky za radu a nema smysl dal resit, takze zamek
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama