Přejít na obsah


Fotka

Export GPX z GG


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
6 odpovědí na toto téma

#1 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 06 August 2012 - 22:05

Ahoj, mám lehký problem s GG. Potřebuju univerzalni GPX, ktere bude obsahovat WP pod kesema a bude schroupnutelne GSAKem a bude obsahovat poznamky k WP. V současné době jsem vyzkoušel všechny možné exporty a bud se mi WP nepridaji ke kesi ale jsou v seznamu pod kešemi, nebo vysledny GPX neobsahuje komentare k WP a tudiz je to opet nepouzitelne. Existuje nějaký export, mimo ty dva čistě GG, který mi vyexportuje waypointy ke keším i s komentáři? Děkuji
  • 0
Nedělám to pro body, ale proto abych poznal zajímavá místa!!! Čím více takovýchto míst poznám tím lépe!

Garmin Oregon 450 + TOPO Czech 2012 PRO
SE xperia neo + NeonGeo + GDAK
GSAK v 8.x.x.xx

#2 Norbert_G

Norbert_G

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 430 příspěvků(y)

Publikováno 06 August 2012 - 22:15

Tenhle problém jsem už taky měl. Myslím, že ho autor od té doby opravil, i když tuším, že jen v jednom exportovacím skriptu. Příčinou je to, že soubor musí obsahovat v tagu Description řetězec "(HasChildren)". Tak doporučuju, aby sis nějaký ten exportovací skript zeditoval a toto:
Result := Result + ' <desc>Geocache file</desc>' + CRLF;

nahradil tímto:
Result := Result + ' <desc>Geocache file (HasChildren)</desc>' + CRLF;

To by mělo vyřešit minimálně ten problém s dětskými waypointy.
  • 0

#3 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 06 August 2012 - 22:26

Super, a kam to mám prosím napsat? jak otevru nějaký editror v GG, neumím s ním...
  • 0
Nedělám to pro body, ale proto abych poznal zajímavá místa!!! Čím více takovýchto míst poznám tím lépe!

Garmin Oregon 450 + TOPO Czech 2012 PRO
SE xperia neo + NeonGeo + GDAK
GSAK v 8.x.x.xx

#4 Norbert_G

Norbert_G

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 430 příspěvků(y)

Publikováno 06 August 2012 - 22:29

Třeba do souboru "gpxpq.gge.pas", který najdeš někde v datech geogetu (nevím, kde máš přesně ten adresář). Kdyžtak si ten soubor nech najít v celém počítači. Další možnost je pak zeditovat hotový GPX soubor, ale to pak musíš dělat po každém exportu.
  • 0

#5 Norbert_G

Norbert_G

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 430 příspěvků(y)

Publikováno 06 August 2012 - 22:36

Teďka koukám, že ten soubor, na který jsem tě odkázal, má toto už opravené. Takže jestli nemáš aktuální verzi GG, tak bych updatoval a pak zkusil tento použít pro export.
  • 0

#6 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 06 August 2012 - 22:39

Jo jo ... ale tak nějak jsi mě dokopal k tomu se hrábnout v to gge.pas souboru a našel jsem rozdíl... v GG GPX file to exportuje poznámku uloženou jako GC.Waypoints[n].Comment kdežto v PQ to exportuje GC.Waypoints[n].Description - kde není nic.. zkusím to prohodit a dám vedět
  • 0
Nedělám to pro body, ale proto abych poznal zajímavá místa!!! Čím více takovýchto míst poznám tím lépe!

Garmin Oregon 450 + TOPO Czech 2012 PRO
SE xperia neo + NeonGeo + GDAK
GSAK v 8.x.x.xx

#7 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 06 August 2012 - 22:42

funguje to ;-) super... Díky za radu a můžu zamknout ;-) stačilo to prohodit... ;-)
  • 0
Nedělám to pro body, ale proto abych poznal zajímavá místa!!! Čím více takovýchto míst poznám tím lépe!

Garmin Oregon 450 + TOPO Czech 2012 PRO
SE xperia neo + NeonGeo + GDAK
GSAK v 8.x.x.xx




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama