Přejít na obsah


Fotka

Czech Scouts and Guides Century Geocoin


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
20 odpovědí na toto téma

#1 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2012 - 20:47

Milé fanynky a fandové pěkných mincí,

za realizační tým marram.cz a miklust, podporovaný odborným dozorem a posléze i výrobou Hoblíka, Vám nyní představujeme první český skautský geocoin "Czech Scouts and Guides Century Geocoin".

Vložený obrázek

Coin je věnován právě probíhajícím oslavám Skautského století. Počátek skautingu v Čechách je datován rokem 1911, kdy proběhly první pokusy se skautováním. Skutečným začátkem byl pak první tábor v roce 1912 poblíž Lipnice nad Sázavou, proto je mince vydávána právě nyní v čase vyvrcholení Skautského století.

Informace o minci:
Velikost: 44 x 4 mm
Ikonka na gc.com: Vložený obrázek
Trackovatelná na gc.com: ano
Prefix: CZxxxx

K prodeji jsou určeny 3 verze mincí:

verze Antique Silver se zlatou lilií - cena 249,- Kč

Vložený obrázek

LE verze Antique Silver - k dispozici 50 ks, cena 249,- Kc

Vložený obrázek

LE verze Antique Gold - k dispozici 50 ks, cena 249,- Kc

Vložený obrázek


Mince jsou již vyrobeny a ihned k dispozici.

Pozor: závazné objednávky přijímáme pouze na emailové adrese: [mail]skautcoins@gmail.com[/mail]

Do mailu prosím uveďte počet a typ mincí, vámi preferovaný způsob odběru (osobně, pošta) a vámi vybraný způsob platby (hotově, převodem, dobírka). Do předmětu zprávy uveďte Váš nick pro větší přehlednost a rychlost dohledání.

Osobní vyzvednutí je možné v Praze nebo Prostějově. Dále pak na nejrůznějších eventech v okolí obou měst, hlavně pak v brzké době na megaeventu Mega Moravia 2012.

Doufáme, že se vám bude první skautský geocoin líbit a objeví se nejen ve skautských sbírkach.

Za realizační tým
marram.cz

Vložený obrázek
  • 0

#2 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 712 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2012 - 8:00

Lícová strana je velmi pěkná, rozhodně chválím. Rubová (s šátkem) už taková pecka není, ale snese se (viz heslo: méně je někdy více). Co je ale velmi pěkně provedeno, a pochvalu si zaslouží, to je ikonka. Decentní, dobře čitelná a ještě lépe identifikovatelná. Taky se mi líbí letopočtové orámování lícové strany - velmi pěkné. Tedy celkově u mne jasně převažuje kladný dojem - díky za vaši práci.
Těším se, až budu mít geocoin ve své sbírce a obratem posílám objednací mail B)

PS: Divil bych se, kdyby se "Olo" na nějaký geocoin časem neprotlačilo ;)
  • 0

#3 miklust

miklust

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2012 - 8:55

Dekujeme vsem za pochvaly a samozrejme i za kritiku (at uz verejne nebo v mailech).

Chtel bych timto znovu poprosit, aby pripadni budouci zajemci o koupi mince v objednacich emailech nezapomeli uvadet krome poctu a typu mince take zpusob platby a doruceni. Dekuji
  • 0

#4 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2012 - 12:48

Kaceri z Olomoucka maji moznost mit minci jiz tuto nedeli, konkretne na eventu Na vezi sv. Morice GC3R0DR. Jen prosim o zaslani objednavky beznym zpusobem, at mame prehled. Diky.
  • 0

#5 miklust

miklust

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 19:47

Pro pripadne zajemce nabizim moznost osobniho vyzvednuti o vikendu v Madarsku v Budapesti na mega eventu. Objednavka viz. prvni prispevek.
  • 0

#6 bosorkanikki

bosorkanikki

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 22:15

Kolik je jich kusu? Ja jen jestli mam vubec doufat, ze na me pocka nez budu mit praci.
  • 0

#7 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2012 - 6:09

bosorkanikki napsal/a:
Kolik je jich kusu? Ja jen jestli mam vubec doufat, ze na me pocka nez budu mit praci.


U LE edici je to uvedeno, u normalni si to nechvame pro sebe, ale zatim mince mame. Reklama mezi skauty zacne az v zari, takze do te doby asi zadny strach. :)
  • 0

#8 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2012 - 6:25

Tak jsem si pobrecel jak to s ikonkou trva a ona se mezitim objevila. :)

Vložený obrázek
  • 0

#9 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2012 - 11:18

Ačkoli jsem obratem zaslal informace na adresu uvedenou v tomto vlákně pro objednání, tak zatím nemám info jak to bude dál. Navrhoval jsem osobní předání (Praha, nebo ME v Olomouci) a platbu na účet, ale někde se to asi zaseklo. Nevím jestli to raději neřešit přes hoblíkův shop. Bo.T.L. Czech Geocaxcher and Geocoins Collector
  • 0

#10 miklust

miklust

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2012 - 12:29

Zdravim, odpoved pro tebe mas v emailu.

Verejne se ti touto cestou omlouvam, ale jak jiste vsichni pochopili, nejsme komercni prodejci a nezivi nas to a proto nelze ocekavat osobni predani hned nasledujici den jako to umi Hoblik:-)

V mailu vsem v odpovedi pisu, ze osobni predani v Praze probehne az se sesbira vice objednavek, nicmene i presto si kdokoliv muze rict o extra schuzku a pro minci si osobne po domluve prijet ke me do prace nebo vecer domu. Staci si rict, nicemu se nebranim:-) Tolik asi vse na "obhajobu" k predchozimu prispevku.

Nyni ale k veci, mailem vsem zajemcum odesla informace o moznem vyzvednuti, tak to dam jeste sem pro ty kdo jeste treba nejsou rozhodnuti a nebo se chteji na minci podivat v realu:

Budu k dispozici ve ctvrtek 23.8.2012 od 19:00 do 20:00 hod. na metru C - Chodov venku u sochy Budovatele. Souradnice N 50 01.845 E 014 29.538
  • 0

#11 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2012 - 12:50

miklust napsal/a:
Zdravim, odpoved pro tebe mas v emailu.

Verejne se ti touto cestou omlouvam, ale jak jiste vsichni pochopili, nejsme komercni prodejci a nezivi nas to a proto nelze ocekavat osobni predani hned nasledujici den jako to umi Hoblik:-)

...[/b]


Pokud je tato odpověď na mne, tak mi vůbec nešlo o okamžité osobní předání (nejsem z Prahy), ale o možnost bezhotovostní platby. Já u sebe hotovost moc nenosím. Většinou platím kartou, nebo když to jinak nejde převodem na účet.

S pozdaravem

Bo.T.L. Czech Geocacher and Geocoins Collector
  • 0

#12 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2012 - 12:59

Pěkná mince asi se zmíním doma o tom, že se mi blíží narozeniny ;)
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#13 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2012 - 13:14

Moc pěkná mince, i když jsem si vždy říkal, že takové věci jak GC nebudu kupovat, o této jako letitý skaut skoro uvažuji :-)
  • 0

#14 elduno

elduno

    El Důňo

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2012 - 15:03

Roman_Jaromer napsal/a:
Moc pěkná mince, i když jsem si vždy říkal, že takové věci jak GC nebudu kupovat, o této jako letitý skaut skoro uvažuji :-)


A ja myslel, ze uz ji mas davno doma, kdyz si ani nekoupis tuhle, tak teda nevim :-D Vzdyt Ti ji udelali snad na miru :-D
  • 0

#15 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2012 - 6:52

Tak jsem poslal minulý týden mail s objednávkou 3 GC (od každého typu 1) a odpověď žádná... Dorazil?
  • 0

#16 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2012 - 7:07

Roman_Jaromer napsal/a:
Tak jsem poslal minulý týden mail s objednávkou 3 GC (od každého typu 1) a odpověď žádná... Dorazil?


Koukl jsem do schranky a Tvuj mail byl ve spamu. Omlouvam se, budeme kontrolovat asi i spam. :)

Behem dneska Ti miklust jiste odpovi (nechci se mu do objednavek pres mail hrabat, ale upozornim ho). Diky za objednavku.
  • 0

#17 bosorkanikki

bosorkanikki

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2012 - 9:02

Roman_Jaromer napsal/a:
Moc pěkná mince, i když jsem si vždy říkal, že takové věci jak GC nebudu kupovat, o této jako letitý skaut skoro uvažuji :-)

taky jsem o geocoinu nikdy neuvazovala, ale tohle bych doma mit chtela. problem je ovsem ve financich :( pochybuju, ze az se mi podari najit praci, bude mince jeste k mani :( momentalne mam sotva stovku a vic mit nebudu :-D
  • 0

#18 miklust

miklust

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2012 - 9:08

Pripominam moznost vyzvednuti dnes v Praze (viz. vyse). Pro ty kteri nemaji objednano a chteji se jen podivat na minci jak vypada neni problem, bude k discovernuti cela sada;-) Klidne se stavte...
  • 0

#19 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2012 - 8:47

Aktualni moznosti osobniho prevzeti minci na Morave:

12.10. - 3. Bystricky fotograficko burcakovy event GC3W9WE - Velka Bystrice
14.10. - event NaDneDoDna GC3BB58 - Plumlovska prehrada

Samozrejme stale plati moznost po domluve v Prostejove.
  • 0

#20 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2012 - 10:54

Skladem poslední kusy LE verzí (5ks Antique Silver a 5ks Antique Gold).

Kdo by měl zájem o osobní převzetí, tak nejbližší vhodnáí příležitost jsou dvanáctkové eventy v Praze a na Olomoucku a pak také na GeoSkořápkách.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama