Přejít na obsah


Fotka

unikatni kod geocoinu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Moticzka

Moticzka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2012 - 11:34

Zdravim vsechny kacery.Odevzdal jsem geocoin do kesky ale neopsal jsem si unikatni kod (klasicka zacatecnicka chyba).Druhy den uz tam samozrejme nebyl a mam tedy jen nick jedineho nasledujiciho hledace.Coin je veden stale u mne a potrebuju ho prepsat do kesky,nebo rovnou dalsimu hledaci jestli to jde.Dekuju za kazdou radu.
  • 0

#2 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2012 - 11:38

Pokud to dobře chápu, tak si jej při vyzvednutí z keše zalogoval a máš ho tedy ve svém inventáři? Pak stačí jen editovat tvůj stávající log na keši, kam jsi ho vložil, případně napsat write note a dole pod textem logu je tabulka, kde místo - No Action - vybereš Dropped off a log odešleš ;)
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#3 Moticzka

Moticzka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2012 - 12:04

Tak coin uz je uspesne prepsan do kesky.Vsechno je jednou poprve a i malickost muze zaskocit:)Dekuju za radu a preju hezky den.
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama