Přejít na obsah


Fotka

Geojarry - přestal stahovat nově nalezené keše


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
5 odpovědí na toto téma

#1 LukasKotek

LukasKotek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2012 - 21:24

Dnes navečer jsem aktualizoval Geojarry a Geoget a když kliknu na stažení posledních 40 nalezených keší, vyskočí mi tato hláška: There was an error during the execution of this program. The application might become unstable and even useless. It's recommended that you save your work and close this application. Cannot open file "C:\Download\GeoGet\data-gasp\script\geojarry\batch\Keše - oznacit nové nálezy (posl. 40).gjb". Systém nemuže nalézt uvedený soubor. Hlásí mi to, že tento soubor neexistuje... A dále mi to hlásí chybu ve skriptech: ~~~ 24/08/2012 22:16:37 C:\Download\GeoGet\data-gasp\script\geojarry\lang_specific\cs\gj2.exec.Keþe-HledatNové(posl.500,Domácíúzemí).batch.plugin.ggp.pas ~~~ [Chyba] C:\Download\GeoGet\data-gasp\script\geojarry\lang_specific\cs\gj2.exec.Keþe-HledatNové(posl.500,Domácíúzemí).batch.plugin.ggp.pas(20:9): Unknown identifier 'Init' ~~~ 24/08/2012 22:16:37 C:\Download\GeoGet\data-gasp\script\geojarry\lang_specific\cs\gj2.exec.Keþe-Nalezené(vþechny,MéLogy).query.plugin.ggp.pas ~~~ [Chyba] C:\Download\GeoGet\data-gasp\script\geojarry\lang_specific\cs\gj2.exec.Keþe-Nalezené(vþechny,MéLogy).query.plugin.ggp.pas(20:9): Unknown identifier 'Init' ~~~ 24/08/2012 22:16:37 C:\Download\GeoGet\data-gasp\script\geojarry\lang_specific\cs\gj2.exec.Keþe-OznaƒitNovéNálezy(posl.40).batch.plugin.ggp.pas ~~~ [Chyba] C:\Download\GeoGet\data-gasp\script\geojarry\lang_specific\cs\gj2.exec.Keþe-OznaƒitNovéNálezy(posl.40).batch.plugin.ggp.pas(20:9): Unknown identifier 'Init' ~~~ 24/08/2012 22:16:37 C:\Download\GeoGet\data-gasp\script\geojarry\lang_specific\cs\gj2.exec.Keþe-Zaloºené(vþechny,VþechnyLogy).query.plugin.ggp.pas ~~~ [Chyba] C:\Download\GeoGet\data-gasp\script\geojarry\lang_specific\cs\gj2.exec.Keþe-Zaloºené(vþechny,VþechnyLogy).query.plugin.ggp.pas(20:9): Unknown identifier 'Init' ~~~ 24/08/2012 22:16:37 C:\Download\GeoGet\data-gasp\script\geojarry\lang_specific\en\gj2.exec.GeocachesIFound(all,MyLogs).query.plugin.ggp.pas ~~~ [Chyba] C:\Download\GeoGet\data-gasp\script\geojarry\lang_specific\en\gj2.exec.GeocachesIFound(all,MyLogs).query.plugin.ggp.pas(20:9): Unknown identifier 'Init' ~~~ 24/08/2012 22:16:37 C:\Download\GeoGet\data-gasp\script\geojarry\lang_specific\en\gj2.exec.GeocachesIOwn(all,AllLogs).query.plugin.ggp.pas ~~~ [Chyba] C:\Download\GeoGet\data-gasp\script\geojarry\lang_specific\en\gj2.exec.GeocachesIOwn(all,AllLogs).query.plugin.ggp.pas(20:9): Unknown identifier 'Init' ~~~ 24/08/2012 22:16:37 C:\Download\GeoGet\data-gasp\script\geojarry\lang_specific\en\gj2.exec.Geocaches-MyNewFinds(mark40Newest).batch.plugin.ggp.pas ~~~ [Chyba] C:\Download\GeoGet\data-gasp\script\geojarry\lang_specific\en\gj2.exec.Geocaches-MyNewFinds(mark40Newest).batch.plugin.ggp.pas(20:9): Unknown identifier 'Init' ~~~ 24/08/2012 22:16:37 C:\Download\GeoGet\data-gasp\script\geojarry\lang_specific\en\gj2.exec.Geocaches-SearchNew(last500,Homearea).batch.plugin.ggp.pas ~~~ [Chyba] C:\Download\GeoGet\data-gasp\script\geojarry\lang_specific\en\gj2.exec.Geocaches-SearchNew(last500,Homearea).batch.plugin.ggp.pas(20:9): Unknown identifier 'Init' Neporadí někdo co s tím? Zda je chyba u mě nebo u updatu geojarry?
  • 0

#2 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2012 - 21:52

já jsem aktualizoval a funguje mi to normálně....
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#3 LukasKotek

LukasKotek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2012 - 22:03

super, našel jsem zálohu, zkusím nahradit a znovu aktualizovat a uvidím
  • 0

#4 LukasKotek

LukasKotek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2012 - 22:16

tak ted už opravdu nechápu... našel jsem cca měsíc starou zálohu, která 100% fungovala a po odstranění nejnovější verze a zkopírování té staré na její místo je to z ničeho nic pryč i v té staré ještě před jakýmkoliv updatem... a když chci updatovat geojaryy, vyskočí že stále chybí ten soubor... ted jsem geojarry odinstaloval uplně a nejde nainstalovat žádná stažená verze, stále jen kvůli tomu chybějícímu souboru...
  • 0

#5 LukasKotek

LukasKotek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2012 - 22:21

Prosím Vás nemůže mi někdo poslat na email luki.kotek@seznam.cz ten soubor z geogetu? C/.../GeoGet\data-gasp\script\geojarry\batch\Keše - oznacit nové nálezy (posl. 40).gjb Když bych ho tam vložil, tak to podle mě půjde, musel se někde ztratit a neumí se stáhnout nejspíš...
  • 0

#6 LukasKotek

LukasKotek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2012 - 22:23

Už to jde! :D já se poseru! :D ten soubor tam byl ale s háčkem, po odstranění háčku ve jméně souboru se to rozchodilo :D no kdo tohle způsobil, by mě zajímalo :D zamykám :D
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama