Přejít na obsah


Fotka

Geoget nejde spustit


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 stafflik

stafflik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2012 - 9:47

Potreboval bych poradit. Mam Geoget nainstalovany na flesce, kvuli mobilite. Momentalne sem v nemecku a chtel jsem si vyexportovat gpx v aktualni oblasti. Bohuzel mi nejde spustit. Vyskakuje mi tu okno s problemem ze neni datovy prenos. Funguje geoget i na pocalech s ruznyma opracnima systemama? Win XP a zaroven Win 7? Nebo muze byt problem v jinym jazyku? Poradte prosim, jinak sem na dovolene dokesoval.
  • 0

#2 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2012 - 9:51

A t ahlaska se objevuje presne kdy? Co delas, kdyz vyskoci a co PRESNE se v ni pise? Z tohohle mala bych rekla, ze GG nema pristup k internetu
  • 0

#3 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2012 - 10:26

Nejsi za firevolem, který nepustí cizí program do sítě?
  • 0

#4 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2012 - 10:37

kazdopadne geoget sam o sobe je schopen pracovat i uplne offline. Takze opakuji otazku, jk ta chybova hlaska presne vypada, nejlepe treba screenshot, a kdy presne vyskoci?
  • 0

#5 stafflik

stafflik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2012 - 18:21

Screenshot nezmaknu. Chaosdeutschklavesnice tot klasicky print screen nema. Zkusim to prepsat: Es befindet sich kein Datenträger im Laufwerk. Legen sie einen Datenträger in Laufwerk/Device/Harddisc4/DR4 ein. Doufam ze to nekdo pobere a prelozi, ja na to nemam. Vyskoci to hned po spusteni geogetu a nejde to odkliknout. Jeste mne napada ze by mi pomohlo kdyby nekdo vyjel gpx a nekam mi to postnul. Stacily by mi jen tradicky z oblasti asi 20km kolem Lauf am der Pegnitz. Pokud by se nasla ochotna duse nepotreboval bych rozchazet geoget.
  • 0

#6 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2012 - 19:14

Nekde v nastaveni neceho, dost mozna v nastaveni nejakeho pluginu, se odkazujes na pismenko disku, ktere na tom nemeckem pocitaci nemas, takze se to dozaduje jeho vlozeni.
  • 0

#7 stafflik

stafflik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2012 - 7:25

Chtel bych timto podekovat vsem co se mi snazily pomoct a obzvlaste tem co mi vyjeli z geogetu kesky ktere sem potreboval. jen diky nim se tu tyden nebudu nudou kousat do zadku :) Diky!
  • 0

#8 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2012 - 9:57

HaLuMa napsal/a:
Nekde v nastaveni neceho, dost mozna v nastaveni nejakeho pluginu, se odkazujes na pismenko disku, ktere na tom nemeckem pocitaci nemas, takze se to dozaduje jeho vlozeni.


Nebude problém v tom, že se na jiném počítači může USB disk připojit na jiné písmenko a některý script to neumí rozdýchat ?
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#9 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2012 - 10:13

Jakykoliv skript, kde je treba v jeho nastaveni pouzivat absolutni cesta a ne relativni, tak s tim bude mit pravdepodobne problem. Samotny Geoget s tim problem nema, vzdy je to zalezitost nejakeho pridaneho skriptu.
  • 0

#10 stafflik

stafflik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2012 - 13:11

Je mi divny hlavně to, že na českých kompech to jede v pohodě. Tahám flešku přes deset počitačů a na všech nebyl problem.
  • 0

#11 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2012 - 14:37

Opravdu nemas v geogetboot.ini nebo nekde v nejakem skriptu nastavenou adresarovou cestu,ktera na tech nemeckych pocitacich neexistuje? Pismeno disku, ktery tam neni, nejaky natvrdo napsany adresar a ceskou lokalizaci, nebo tak neco? Na 100% je problem v tom, ze jsi nekam napsal nejakou takovouhle absolutni cestu. Geoget sam o sobe pouziva jen relativni cesty vuci instalacnimu nebo datovemu adresari, takze to blbnout nemuze. krom toho, Nemecke uzivatele mam taky, a zadny problem nehlasili.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama