Přejít na obsah


Fotka

BM přes API 3 listingy za den, nebo za 15 minut?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2012 - 22:03

Zpočátku to bylo přes API 3 listingy za den. Pak s nějakou novou verzí to byly 3 listingy za 15 minut. Teď mi to nějak nešlo, přihlásil jsem se znovu k API a mám tam zase 3 listingy za den. Je to nějaká změna na GS, nebo jsou dvě verze API a já se přihlásil znovu k té staré?
  • 0

#2 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2012 - 7:58

Normálně jsou 3 za den, jen na testovacím serveru je to 15 minut, aby vývojář mohl testovat. Jednu dobu to na ostrém serveru měli (zřejmě omylem) nastavené taky na 15 min.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#3 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2012 - 8:04

Jednu dobu, tj několik měsíců až do včerejška. Myslel jsem, že je to oficiální, i jsem o tom několikrát v tom duchu psal sem do fóra. No nic. Na něco to použitelné je, třeba na stahování nových, těch většinou víc nevyběhne. Na aktualizace to není.
  • 0

#4 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2012 - 8:07

To je možné, já jsem PM, takže to zas tak nesleduju.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#5 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2012 - 12:36

Oficialni je to, co je tam zrovna nastavene. Ty limity si tam nastavuje Groundspeak na svych serverech, a jakakoliv zmena je ciste jejich rybiz. Aplikace pak jen ukazuji to, co jim sdelil gc.live server. (Geoget ty limity nacita v ramci prihlaseni, takze pokud mate pocit, ze se limity zmenili, prihlaste se znova, a ono se vam to zacne ukazovat tak, jak to v tu chvili doopravdy je.) Ty limity jsou navic individualni, mohou byt ruzne pro ruzne aplikace, mohou byt ruzne pro ruzne uzivatele. Takze Groundspeak ma pripadne v rukou dalsi nastroj, jak trestat zlotrile uzivatele - nejen celkovym banem, ale trebas i omezenim urcitych cinnosti.
  • 0

#6 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2012 - 13:18

Právě, měl jsem pocit, že přechodem Geogetu na nějakou další funkci LIVE API se limity změnily, už nevím, kdy to bylo, někdy letos na jaře. A navíc se to chovalo trochu jinak, když jsem chtěl stáhnout víc keší, stáhlo to první tři. Teď to píše že je překročená kvóta a nestáhne to nic. Ale kdoví, když se to dá vyzkoušet jednou za den, tak toho moc nezjistím. No, důležité věci fungují (little listingy, stahování logů) a další se uvidí.
  • 0

#7 Harwey

Harwey

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2012 - 10:19

Já jsem ještě cca před týdnem byl schopný v GSAKu stáhnout nové logy pro všechny moje keše. T.j. filtr jen na svoje keše = 35 keší a posledních 60 logů. Vše procházelo. Ale od tohoto týdne mne to zarazí, ani nevím u které keše a píše to: "Hodinový limit žádosti přes API byl dosažen, čeká se na reset" a hodinu si to vrtí "vrtulí"... Do řiti na vlastní keše by to povolit mohli drbani.:@
  • 0

#8 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2012 - 11:20

Harwey napsal/a:
Já jsem ještě cca před týdnem byl schopný v GSAKu stáhnout nové logy pro všechny moje keše.
T.j. filtr jen na svoje keše = 35 keší a posledních 60 logů.
Vše procházelo.
Ale od tohoto týdne mne to zarazí, ani nevím u které keše a píše to:
"Hodinový limit žádosti přes API byl dosažen, čeká se na reset" a hodinu si to vrtí "vrtulí"...
Do řiti na vlastní keše by to povolit mohli drbani.:@


Teda to je sfinárna - jeste když jsem to zkoušel minule (100 posledních na 17 keších) nebyl problém a ted ani tuk vrtule jede... A to pamatuju chvíle, kdy jsem aktualizoval všechny logy bez výjimky (tzn. asi 15 keší na 1500 posledních)...
  • 0
Užívej života...

#9 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2012 - 18:59

normalni limit pro volani API je 30 volani za minutu. pricemz na jakoukoliv funkci mohou nastavit individualni limit. Takze treba prave funkce na tahano logu byla limitovana prisneji, tusim ze 100 volani za hodinu. Rikam 'tusim', protoze kdyz sjem se ted podival na konkretni limity pro Geoget, tak jsem tam toto prisnejsi omezeni uz nenasel. Takze mozna ten prisnejsi limit presunuli z Geogetu na GSAK. :D
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama