Přejít na obsah


Fotka

MAPY CZ


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
15 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2006 - 17:50

Neviem, ci to uz niekto nespomenul, ale podarilo sa nam z Haggeusom dostat linku na mapy.cz priamo na stranky geocaching.com. Takze ak ste na stranke cache, mate link rovno na mapy.cz . Je to taka mala skratka, ale pomoze urcite kazdemu. Hlavne pomaha aj nam pri schvalovani, ze nemusime prenasat suradnice hore dole.
Vdaka patri hlavne Haggaeusovi, ze za to bojoval, Jerremymu, ze to tam zakomponoval a ja som tiez prispel malym postom v diskusii. Takze uzite si to. Bodaj by aj Slovensko malo raz takyto mapovy server.
Igi = Geolens Reviewer
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2006 - 18:06

Neviem, ci to uz niekto nespomenul, ale podarilo sa nam z Haggeusom dostat linku na mapy.cz priamo na stranky geocaching.com. Takze ak ste na stranke cache, mate link rovno na mapy.cz . Je to taka mala skratka, ale pomoze urcite kazdemu. Hlavne pomaha aj nam pri schvalovani, ze nemusime prenasat suradnice hore dole.
Vdaka patri hlavne Haggaeusovi, ze za to bojoval, Jerremymu, ze to tam zakomponoval a ja som tiez prispel malym postom v diskusii. Takze uzite si to. Bodaj by aj Slovensko malo raz takyto mapovy server.
Igi = Geolens Reviewer

vsimli Igi, v tomto vlakne: http://www.geocachin...d=21682#21682no ale dakujeme, je to super :)
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2006 - 19:13

Vřelé díky naším pražským a slovenským bratrům. howgh.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2006 - 20:33

Primy link primo na na mapy.cz na GC.COM to uz je neco, co bych rekl, ze nemuze nikdy projit. :-) A ze je to jen diky vam, to jsem samozrejme netusil. Takze diky moc, skvela prace! (lobbing) :-)
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2006 - 23:38

Je to fakt super !!! Moc moc diky !!! Ja koukal, ze urcite zeme (napr. Finsko) ma linky na domaci mapove servery. A rikal jsem si, proc to nejde u nas. A hle! Jde to :)
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2006 - 10:13

Neviem, ci to uz niekto nespomenul, ale podarilo sa nam z Haggeusom dostat linku na mapy.cz priamo na stranky geocaching.com. Takze ak ste na stranke cache, mate link rovno na mapy.cz . Je to taka mala skratka, ale pomoze urcite kazdemu. Hlavne pomaha aj nam pri schvalovani, ze nemusime prenasat suradnice hore dole.
Vdaka patri hlavne Haggaeusovi, ze za to bojoval, Jerremymu, ze to tam zakomponoval a ja som tiez prispel malym postom v diskusii. Takze uzite si to. Bodaj by aj Slovensko malo raz takyto mapovy server.
Igi = Geolens Reviewer

Chlapi, vsem vam VELKEJ DIK, moc to pomaha !!!!!!!!!
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2006 - 11:55

fakt je to super, kór když člověk nemá GPS
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2006 - 15:58

Tak chlapi nezbývá než vám taky opravdu od srdce poděkovat ... dobrá práce ...
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2006 - 18:29

Neviem, ci to uz niekto nespomenul, ale podarilo sa nam z Haggeusom dostat linku na mapy.cz priamo na stranky geocaching.com. Takze ak ste na stranke cache, mate link rovno na mapy.cz . Je to taka mala skratka, ale pomoze urcite kazdemu. Hlavne pomaha aj nam pri schvalovani, ze nemusime prenasat suradnice hore dole.
Vdaka patri hlavne Haggaeusovi, ze za to bojoval, Jerremymu, ze to tam zakomponoval a ja som tiez prispel malym postom v diskusii. Takze uzite si to. Bodaj by aj Slovensko malo raz takyto mapovy server.
Igi = Geolens Reviewer

Je to opravdu skvělé!!! A to neříkám jen proto, že do map dodáváme letecké snímky celé republiky.
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2006 - 23:42

Mám prosbičku, v linku se mi objevuje 50.0463N%2014.401333E">trasa: MiraH Home › GCH9E5 tedy je nefunkční. Poradí někdo co s tím??? Díky.
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2006 - 21:05

Mám prosbičku, v linku se mi objevuje 50.0463N%2014.401333E">trasa: MiraH Home › GCH9E5 tedy je nefunkční. Poradí někdo co s tím??? Díky.

To asi neni link generovany gc.com serverem, ale xpj-ovym GM skriptem, zkus se zeptat v tomhle threadu, nebo primo autora.
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2006 - 15:16

Mám prosbičku, v linku se mi objevuje 50.0463N%2014.401333E">trasa: MiraH Home › GCH9E5 tedy je nefunkční. Poradí někdo co s tím??? Díky.

Asi jsou špatně zadané souřadnice, třeba jsi tam vložil znaky, které GreaseMonkey nezvládne zobrazit a pak se to může takhle rozbít. Ideální je tam zadávat přímo adresu (bez háčků a čárek!!!). Lepší by také bylo popsat chybu detailněji, z této prosbičky nejsem schopen nic určit ;-)
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2006 - 18:29

Asi jsou špatně zadané souřadnice, třeba jsi tam vložil znaky, které GreaseMonkey nezvládne zobrazit a pak se to může takhle rozbít. Ideální je tam zadávat přímo adresu (bez háčků a čárek!!!). Lepší by také bylo popsat chybu detailněji, z této prosbičky nejsem schopen nic určit ;-)


Určitě jsem to chybně zadal, jsem si jist, otázka je, jak zadat souřadnice (adresu) znova. Díky za odpověď.
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2006 - 19:01

Určitě jsem to chybně zadal, jsem si jist, otázka je, jak zadat souřadnice (adresu) znova. Díky za odpověď.

Jednoduse. Na strance, kde se to objevuje, das v mozille Tools -> User Scrip Commands ->Zmenit domovske souradnice pro mapy.cz
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2006 - 10:20

Jednoduse. Na strance, kde se to objevuje, das v mozille Tools -> User Scrip Commands ->Zmenit domovske souradnice pro mapy.cz

Koukam, že už bych měl napsat manuál ;-)
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2006 - 19:48

Jednoduse. Na strance, kde se to objevuje, das v mozille Tools -> User Scrip Commands ->Zmenit domovske souradnice pro mapy.cz


Opraveno, díky.
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama