Přejít na obsah


Fotka

Tajemná keš ve Vídni


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2012 - 8:25

Potřeboval bych poradit s jednou zapeklitou věcí. Včera odpoledne jsem měl ve Vídni trošku času a využil jsem jej k prohlídce místního famozního vojensko historického muzea ARSENAL. Do GPS jsem si nahrál jen pár tradiček v okolí (nejbližší pro představu asi tato GC2AWK0 ). Přímo před muzeem stojí v každém rohu budovy stíhačka. No a právě když jsem zezadu oblížel Saab 29 Tunnan (když stojíte čelem ke vchodu, tak pravý roh) upoutal mě takový romatický strom přímo šíkmo za prdelí letadla. No a z rozsochy cosi vyčuhovalo... Opravdu takové hezké romantické místo s lavičkou. Byt to plastový pytlík, uvnitř malá průhledná plexi tubička s logem GC, uvnitř ostrá tužka a moc hezky provedený logbook. A teď to začíná - nebyl tam kod keše, ani jméno ownera, pouze na čelní stránce z černého papíru tužkou napsáno LOGBUCH BLATTERDACH. Ostatní listy byly z modrého papíru, bez žádných logu. Pouze tam zase bylo tužkou napsáno pár slov německy. Nešlo to moc přečíst a jen jsem rozluštil poslední slovo jako DANKE. Takže, co by to mohlo být ? Při vyhledávání názvu keše na GC.com samo že nic. Byla to stage multiny ? Pak budu vypadat asi jako debil, protože jsem se zalogoval. Byla to nějaká archiválije ? Nebo finálka daleké multi/mysterky ? Nebo blízké, ale pod jiným názvem ? A dostáváme se k jádru věci - neznáte prosím nějakého rakouského kačera, který by měl Vídeň, nebo případně okolí Arsenalu vylovené, že bych jej kontaktoval ? Nebo nemá ji tady někdo odlovenou ? Dík.
  • 0

*


#2 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2012 - 8:33

Zkus kontaktovat Jizesky_drak http://www.geocachin...03fcc7e05f&ds=2, ten dokonce i publikoval nějaké keše ve Vídni
  • 0

#3 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2012 - 8:41

A nemůže to být nějaká zatím nepublikovaná keš?
  • 0

#4 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2012 - 8:49

to LudaL: dík za kontakt, zkusím mu napsat to martinracek26: no to by bylo asi nejlepší, ale v takovou náhodu ani nedoufám :)
  • 0

*


#5 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2012 - 8:56

Skywalker napsal/a:
A dostáváme se k jádru věci - neznáte prosím nějakého rakouského kačera, který by měl Vídeň, nebo případně okolí Arsenalu vylovené, že bych jej kontaktoval ?
Nebo nemá ji tady někdo odlovenou ?

Dík.


I zde je zaregistrovaný BakaGaijin, je to Čech už mnoho desítek let žijící ve Vídni. Mejlni mu přes profil na GC.COM...
http://www.geocachin...e/?u=bakagaijin
Když neuspěješ, tak by to někdo ( i já) mohl poslat do rakouskýho fora, ale pro něj je to jednodušší.
  • 0

#6 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2012 - 9:51

Díky bleskurychlé odpovědi BakaGaijina "problem solved" :) Dovolím si odcitovat část odpovědi: "Aniz bych si byl na 100% jistej, s nejvetsi pravdepodobnosti to tam flaknul nejakej zacinajici nadsenec s par nalezama, zadal k publikaci a ta neprosla. A na to, aby to po sobe uklidil, byl ten moula uz moc linej. Kazdopadne kolem muzea by se tezko hledalo volny misto, kam by se jeste neco dalo umistit, aspon co vidim na mape z aktivnich doz, a v seznamu zdejsich kesi (i archivovanejch) nic, co by se jmenovalo "Blätterdach", nejni. Díky tedy všem za pomoc. ;)
  • 0

*


#7 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2012 - 9:55

martinracek26 napsal/a:
A nemůže to být nějaká zatím nepublikovaná keš?

Taky to může být potrat.

http://www.geocachin...840#post_353840
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#8 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2012 - 10:10

Asi to je "potrat" (fuj, to je hnusné slovo ;) ) Kdyby to tedy někoho dále zajímalo: Souřadnice stromu jsou +- N 48° 11.031 E 016° 23.251 a je to tmavý strom vzadu na teto fotce: http://www.flickr.co...N04/5842244591/
  • 0

*





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama