Zdravím
v sobotu se na mé 450 začal vyskytovat následný problém.
GPS zapnu a načte souřadnice chvíli se tváří že je na místě kde se skutečně nachází a po chvíli se přesubne na pozici rovníku a0 poledníku. někdy se semo tamo přeskočí zpět na správnou pozici , ale po chvíli zase hopne k rovníku. nebo někam k islandu Zkoušel jsem i upgradovat na 6.00 ale nepomohlo to. On je pak docela opruz podle toho hledat .
Nemá s tímto někdo nějakou zkušenost ? dík za případné info
O 450 - problém se zobrazením pozice
Vytvořeno od
B O B R
, zář 23 2012 12:08
6 odpovědí na toto téma
#1
Publikováno 23 září 2012 - 12:08
#3
Publikováno 23 září 2012 - 21:19
Neaktualizoval jsem ještě na poslední dvě-tři verze a jak vidím, ještě počkám. Aktualizuju jen když vidím něco nového, třeba dlouhé listingy nebo show photos.
A je už funkční patcher na JNX?
#5
Publikováno 24 září 2012 - 9:26
Patcher funguje OK, fw 6.00 se zdá také OK. Upgradu bych se nebál
http://www.munzee.com/m/Skleba/ Garmin Oregon 650 + iPhone 6
#6
Publikováno 24 září 2012 - 12:45
tak dnes se již chyba neopakuje za celý den - od rána testuji a zatím ani jeden překlep jinam než na aktuální pozici. U mě napadá jediné vysvětlení: při generování souborů kešek došlo asi někde k nějaké kolizi waipontů nahrál jsem na kartu 2 soubory s 1000 keší po 2000 waipontů, což dohromady překročilo ofiko pamět na 2000 WP. Ale zajímavé je že to cca 24 i takto chodilo jak mělo, ale blbnout to začalo až později) . No uvidíme - ještě dnes a zítra budem testovat a pokud se nic takového už neobjeví tak budu brát záležitost za uzavřenou
#7
Publikováno 25 září 2012 - 17:48
tak to vypadá na tu kolizi WP ze dvou různých souborů. Protože po odmazání souboru s karty už to neudělalo ani jednou .
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů