Přejít na obsah


Fotka

Geocoin ftf - PRODÁNO


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 verca0409

verca0409

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2012 - 20:10

nabízím k prodeji,cenu nabídněte
  • 0

#2 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2012 - 20:12

Aktivuj ho a pošli do keše.
  • 0

#3 verca0409

verca0409

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2012 - 20:18

bohužel ze zdravotních i časových důvodu se geocachingu nevěnuji
  • 0

#4 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2012 - 20:25

verca0409 napsal/a:
bohužel ze zdravotních i časových důvodu se už geocachingu nevěnuji


to nevadí, alespoň by po tobě ve hře něco zbylo :-)
  • 0

#5 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 572 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2012 - 14:39

Taky jde o to, jestli to není coin ukradený z keše, co se ho z neznalosti tady zkouší zpeněžit :-) Jestli ne, pak se předem omlouvám, ale nevyplněný profil na gc.com a neexistující nick verca0409 mi tak prostě připadá.
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#6 verca0409

verca0409

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2012 - 15:46

geocoin je nepoužitý,sama jsem ho kupovala synovi, když se pro geochaching zapálil,ale skutek utek a teď mi tady jen zbytečně leží
  • 0

#7 Carloschico

Carloschico

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2012 - 18:24

:P:p:p:p:p Musím zasáhnout do "osočování" z toho, že někdo hodlá zpeněžit GC zcizený z keše. Byl jsem zájemcem o koupi jednoho z nabízených coinů. Po zjištění, že je coin aktivovaný jsem se s prodávající spojil a vysvětlil jí, jak to s GC vůbec chodí /nikdy nekešovala/. Zprostředkoval jsem jí kontakt na ownera coinu, který už ho dávno odepsal a již jsou dohodnuti na tom, že mu paní GC, který její syn před 2 roky vyzvedl z keše a který ona teď někde v šuplíku našla, pošle poštou aby mohl dál pokračovat ve své misi. Kéž by takových poctivých "šuplíkonálezců" bylo víc. :P:p:p:p:p
  • 0

#8 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2012 - 19:07

Carloschico napsal/a:
:P:p:p:p:p Musím zasáhnout do "osočování" ....


no vzhledem k tomu co pises ty a co verca0409 si nejsem az tak poctivosti jistej...
  • 0

#9 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 572 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2012 - 19:31

Carloschico napsal/a:
:P:p:p:p:p Musím zasáhnout do "osočování" z toho, že někdo hodlá zpeněžit GC zcizený z keše. Byl jsem zájemcem o koupi jednoho z nabízených coinů. Po zjištění, že je coin aktivovaný jsem se s prodávající spojil a vysvětlil jí, jak to s GC vůbec chodí /nikdy nekešovala/. Zprostředkoval jsem jí kontakt na ownera coinu, který už ho dávno odepsal a již jsou dohodnuti na tom, že mu paní GC, který její syn před 2 roky vyzvedl z keše a který ona teď někde v šuplíku našla, pošle poštou aby mohl dál pokračovat ve své misi. Kéž by takových poctivých "šuplíkonálezců" bylo víc. :P:p:p:p:p


No vidíš, co popisuješ, je přesně to jaký na mě ten inzerát udělal dojem. Syn zabavil z keše coin a je celkem jedno, jestli ho prvoplánově ukradl, nebo jen je bordelář. Kvůli takovým kačerům se právě tolik coinů ztrácí...
Tento coin ovšem tento případ není a tak se ještě jednou omlouvám. :-)
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#10 Carloschico

Carloschico

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2012 - 20:29

ja05 napsal/a:

Carloschico napsal/a:
:P:p:p:p:p Musím zasáhnout do "osočování" ....


no vzhledem k tomu co pises ty a co verca0409 si nejsem az tak poctivosti jistej...


Je třeba vždy dočíst celý příspěvek a vědět něco více k tématu. Paní nenabízela pouze jeden, nýbrž asi tři nebo čtyři coiny k prodeji (viz její příspěvky cca. týden zpátky). Všechny ostatní, kromě toho jednoho byly čisté, tedy neaktivní. A pokud by nebyla tak poctivá, mohla ten aktivovaný /pro ni neprodejný/vzít a hodit ho zpátky do šuplíku a owner už by se s ním nikdy nesetkal. Tudíž na poctivosti verca0409 trvám.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama