Přejít na obsah


Fotka

změna zakládání keše


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 homole

homole

    Já jsem to říkal.

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)
  • LocationLokomotion

Publikováno 09 říjen 2012 - 19:15

Asi jste si všimli, že při zakládání keše je nový postup. Dost nových keší tak dostane listing jen napsaný na pár řádcích, bez obrázků, bez ničeho. Přitom obrázky jsou ke keši vloženy. Stále jde používat původní zápis listingu, jen je třeba přepnout se na starý dobrý listing ( tuším je to pod větou "nevyhovuje vám nový listing" ). Takže jde použít i zápis HTML.
  • 0

#2 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2012 - 19:44

Já jsem to jen tak zběžně vyzkoušel. A mám pocit, že to docela funguje. (Otázka je, na jaký problém narazím, až v tom začnu pilovat opravdový listing.) Pro toho, kdo neovládá HTML, to snad bude teď snadnější. A ten, kdo si rád hraje s HTML značkami, může kliknout na Source.

Přijde mi to teď udělané trochu víc pro "blbé". A to je dobře. Ale pokud někdo dosud kašlal na to, jak jeho listing vypadá, nezačne to dělat pořádně ani teď. O tom si nedělám žádné iluze.

Ta změna ovšem znamená, že se musí kompletně předělat návod v Geowiki. B)
  • 0

#3 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2012 - 20:20

No nevim, ja byla zmatena z toho konce - nejak jsem nepobrala, jestli se to odesle do fronty nebo ne... Tak jsem se radsi prepla do stary verze :D
  • 0

#4 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2012 - 20:46

Tohle samozřejmě nemám vyzkoušené, ale myslím si, že do fronty se to neřadí. Známé zatržítko už není ani v "klasické" verzi. Když si zobrazíš neschválený listing, je tam tlačítko Submit for Review, na které lze kliknout jen v případě, že zatrhneš Yes, the cache is in place and ready to be found.
  • 0

#5 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2012 - 20:52

Už je to delší dobu. Když umí člověk číst, nebo alespoň chápe ovládání Wysiwig editoru, všechno jde naprosto v pohodě:
Vložený obrázek
...ale koukám že už to tu psali přede mnou...
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama