Přejít na obsah


Fotka

Převod z Excelu do GPX


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
4 odpovědí na toto téma

#1 Popina

Popina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2012 - 21:24

Nazdárek, potřeboval bych poradit s exportem. Dlouho jsem si přepisoval kešky do Excelu kvůli přehlednosti. Teď jsem si nedávno obnovil Premium membra a chtěl bych nějakým způsobem převést vyluštěná data z excelu do GPX. Mohl byste mi prosím někdo poradit, jak na to? Předem dík
  • 0
Kačica - označení kačerky. Geodežing - není třeba vysvětlovat. Chodím s o dvanáct let starší Terexičkou :-)

#2 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2012 - 21:29

Popina napsal/a:
Nazdárek,
potřeboval bych poradit s exportem. Dlouho jsem si přepisoval kešky do Excelu kvůli přehlednosti. Teď jsem si nedávno obnovil Premium membra a chtěl bych nějakým způsobem převést vyluštěná data z excelu do GPX. Mohl byste mi prosím někdo poradit, jak na to? Předem dík

No pred casem se tu probiral Script na Import z Excellu do Geogetu a dokonce nekdo daval i svuj vytvor jako vzor. Nasledne Geoget - GPX je rutina
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#3 Popina

Popina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2012 - 11:42

Tak já jsem na foru našel pouze to, že se to má přepisovat ručně (to mi je na nic, mám tam několik set vypočítaných finálek). Nemohl by tu někdo prosím opětovně zveřejnit skript? Dík
  • 0
Kačica - označení kačerky. Geodežing - není třeba vysvětlovat. Chodím s o dvanáct let starší Terexičkou :-)

#4 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2012 - 11:59

ulozit jako csv (to umi kazdy excel) a pouzit v GG http://geoget.ararat...pt:csvuniimport , chce to malinko premysleni, ale clovek si vetsinou nejdele pamatuje veci na ktere prisel sam....:)
  • 0

#5 PatPlusMat

PatPlusMat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2012 - 18:47

A tohle by Ti nepomohlo? http://www.geocachin...324#post_347324
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama