Přejít na obsah


Fotka

Export do iCalendar


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2012 - 9:43

Na Facebooku se na to nekdo ptal, tak jsem v rychlosti spichl export do iCalendar formatu.

Takovy export se hodi treba na exportovani eventu do vasich planovacich kalendaru. Ano, z gc.cz si lze stahnout vsechny eventy v iCalendar formatu take, nicmene tady si muzete vybrat, co vsechno chcete exportovat.

Tento export bude soucasti standardni sady exportu v dalsich verzich. kdo by po nem touzil jiz ted, muze si jej stahnout odsud: http://geoget.ararat...le/ical.gge.pas
  • 0

#2 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2012 - 11:48

Tak ti nevím, ale asi mi to nefunguje úplně správně...

Zkusil jsem nejprve export kompletní databáze, soubor jsem naimportoval v Google Calendar a keše se přidaly dost náhodně na různé dny (třeba série odlovená během jednoho dne se mi rozprostřela na celý týden). Nejsem si jistý, jestli se tedy keše přidávají na datum, kdy byly odloveny. Ale možná to ani není účelem tohoto exportu. //EDIT: Tak to vypadá, že to bralo datumy založení (což chápu), i když je tam tedy zase jeden den posun..

Zkusil jsem tedy exportovat jen plánovaný event, který se koná 3.11. a ten mi to přidalo na 2.11. :|

Možná jsem jen pako a neumím to použít, nebo nevím.. :D
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#3 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2012 - 11:54

To neni urceno na nalezy, ale na eventy, tedy sazi se to na datum publikovani (coz je u eventu datum konani.)
  • 0

#4 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2012 - 12:02

Posun by mel byt opraven, nahral jsem ted na server opravenou verzi.
  • 0

#5 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2012 - 12:02

EDIT2: Tak už to fuguje správně. B) Díky, hodí se to..:)
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#6 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2012 - 12:39

A na google calendar něco takového není?
  • 0

#7 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2012 - 12:45

neni to nahodou to samy? :)
  • 0

#8 modroočko

modroočko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2012 - 12:47

Taky si myslím... Do google kalendáře se dají pokud vím, importovat data v ical a csv formátech..
  • 0

#9 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2012 - 18:38

HaLuMa napsal/a:
Na Facebooku se na to nekdo ptal, tak jsem v rychlosti spichl export do iCalendar formatu.

Takovy export se hodi treba na exportovani eventu do vasich planovacich kalendaru. Ano, z gc.cz si lze stahnout vsechny eventy v iCalendar formatu take, nicmene tady si muzete vybrat, co vsechno chcete exportovat.

Tento export bude soucasti standardni sady exportu v dalsich verzich. kdo by po nem touzil jiz ted, muze si jej stahnout odsud: http://geoget.ararat...le/ical.gge.pas

Hledal jsem v poslední verzi GG a nic :(
  • 0

#10 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2012 - 19:28

...no jo, protoze jsem na to pak ani nevzdechl! :|
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama