Přejít na obsah


Fotka

Kostely 1-10 .. archiv


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
36 odpovědí na toto téma

#1 pyxis.praha

pyxis.praha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2012 - 17:05

Oznamuji že k 31.12.2012 archivuji všech 10 keší.
  • 0
Kešky Járy Cimrmana - web - mapa

#2 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2012 - 17:11

Už delší dobu se chystám to vyluštit, tak konečně už mám pořádnej důvod. Ale proč vlastně?
  • 0

#3 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2012 - 17:58

Škoda této pěkné sérky. Myslím, že své příznivce si rozhodně našla. Sám mezi ně patřím:-)
  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK

#4 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2012 - 19:15

Ach jo, moje nejoblíbenější série! To je ale škoda ;(! To abych honem ještě udelala bonus... Nechce to někdo adoptovat? Škoda že nejsem v Prahy...
  • 0

#5 maranella

maranella

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2012 - 19:51

Taky se pridavam k tem, co to vidi jako skodu, krabicky archivovat. Nekolik jich mam odlovenych, jine rozlustene a jsou moc pekne pripravene. Myslim, ze o zajemce k adopci by nebyla nouze.
  • 0

#6 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2012 - 19:54

na to jsem se taky chystal, kamarádka mě furt hecuje, že už to má, a kdy že se do toho pustím i já. Nešlo by to adoptovat?
  • 0

#7 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2012 - 19:55

Zrovna předevčírem jsem dolovil poslední kešku ze série... je naprosto skvělá. Kdo ji ještě nemáte slovenou, šup luštit a pak objíždět ta pěkná místečka. Díky za ni.
  • 0

#8 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2012 - 20:29

A v současnosti disablované keše budou ještě zprovozněné?
  • 0

#9 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 302 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2012 - 8:28

Né neblázni. Tato série je aspoň pro mě moc povedená. Člověk nemusí být patolog, astrofyzik, matematik...aby ji vyluštil (jak to u mnoha mystery je). Sice mám zatím odlovenou pouze č. 1, ale mám tu v šuplíku doluštěnou č. 2, 3, 4, 5. Teda u 4 a 5 opravdu netuším jak je myšleno "H". :( A těšila jsem, že si přes zimu doluštím zbytek. Přimlouvám se o pokus nabídnutí k adopci.
  • 0

#10 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2012 - 9:43

Tak tohle by byla vecna skoda - serie je uzasna a to natolik, ze sem uz u posldnich kousku netrpelive cekal kdy se co objevi jen abych si to hned lousknul a byl mezi prvnimi. Docnes vzpominam na e-malove diskuze s autory co je a co neni spravne a jak co bylo ci nebylo mysleno - stridave byla pravda na obou stranach. Serie mi bude chybet - uz jen proto, ze sem objevil par dalsich staveb co by si zaslouzili byt u finale. DIKY
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#11 Irenda

Irenda

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2012 - 15:43

Taky si myslím, že takovou zajímavou sérii je škoda archivovat!!
  • 0

#12 Vym

Vym

    Vymitac

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2012 - 18:18

jediné pozitivum na tom je, že si je teď všechny doodlovím... Jinak je to škoda.
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#13 Supik.CZ

Supik.CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2012 - 10:24

Série která mě přivedla k zajímavým stavbám i informacím. Neměla by odpochodovat do věčných lovišť.
  • 0

#14 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2012 - 21:21

Taktéž hlasuji pro adopci. Byla by to fakt škoda! Není to, doufám, reakce na finálky atd.? Jestli něco sníží úroveň českého geocachingu, tak to je zánik pěkných keší.
  • 0

#15 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 420 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2012 - 18:40

Nebudou obnoveny ty disable, aspoň jako vánoční dárek? Hrozba archivace nás donutila pustit se do luštění, vzali jsme to popořadě, ale 1 neodlovíme. A jinak bych se tkay přimlouvala za adopci, ten křížek by na mapě Prahy chyběl :-(. Bohužel jako nepražák se nemůžu nabídnout.
  • 0

#16 pyxis.praha

pyxis.praha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2012 - 9:15

ZMĚNA Důvody k archivaci byly: 1, Množící se logy "díky za keš" z čehož jsem vyvozoval, že ti, které série bavila a chtěli jí opravdu odlovit, už jí mají odlovenou a teď loví zbytek. 2, Nerespektování mého přání, kdy kostely 10 jsou míněny jako challenge. Například "semik75" dokázal odlovit právě jen tento bonus. (toto nemá být uražená denunciace, spíš přiznání, že jsem konec série udělal špatně) 3, Pocit, že teď bych to udělal lépe. Něco v tom smyslu jsem i zamýšlel 4, A vůbec ne v poslední řadě to, že jsem teď v Praze jen zřídka a vadí mi, že nejsem schopen včas reagovat, když je nějaká keš pryč. Reakce v lozích, ale nakonec i zde, mě mile překvapily a více než vyvažují výše zmíněné. Patrně by byla opravdu škoda archivivat. Též se našel kolega HUPYDUP, který mi nabídl, že s obnovováním pomůže. Výsledkem tedy je, že archivovat nebudu
  • 0
Kešky Járy Cimrmana - web - mapa

#17 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2012 - 9:26

pyxis.praha napsal/a:
ZMĚNA
Reakce v lozích, ale nakonec i zde, mě mile překvapily a více než vyvažují výše zmíněné. Patrně by byla opravdu škoda archivivat.
Též se našel kolega HUPYDUP, který mi nabídl, že s obnovováním pomůže.
Výsledkem tedy je, že archivovat nebudu

No sláva, to mám opravdu radost. Pozitivním výsledkem tvého vyhrožování s archivací bylo ovšem to, že jsme se konečně do dlouho odkládaného luštění s kolegou pustili. Teď se ale můžeme přestat nervovat a odlovy v klidu dokončit po Novém roce :D. Série by bylo vážně škoda, luštění jsme si opravdu užili, je to poučné, zábavné a přinese to i člověku, který je v kostele tak nějak "doma" :D, spoustu zajímavýcha nových informací. Ještě jednou díky, že sis ten archiv rozmyslel.
  • 0

#18 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 672 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2012 - 9:27

pyxis.praha napsal/a:
ZMĚNA
Výsledkem tedy je, že archivovat nebudu


Super rozhodnutí.
Celou sérii mám odlovenou již dávno a můžu říct, že je to jedna z nejpovedenějších sérií v Praze, která mě provázela od samého začátku mého kešování.
Ze začátku mé kariéty jsem si kostelových otaznícku moc nevšímala, ale když jsem odlovila okolí domova, tak na me zacaly svítit. Nekolikrát jsem listingy otevrela a zas zavrela, ale pak jsem se do jednoho pustila a luštila a luštila, až jsem ho zdolala. Tak jsem se pustila do dalšího a pak i do celé série. I pres težkosti s luštením me to moc bavilo a mela jsem radost z každé zodpovezené otázky a v terénu pak i z toho, že tento kostelík preci znám a neco zajímavého o nem vím. Netrpělivě jsem čekala, jak bude série pokračovat.
Luštení bonusovky jsem si musela dát od zacátku, protože vyluštené si neschovávám a ani mě tenkrát nenapadlo, že by mohl být nějaký bonus. I pres chybu v jedné otázce jsem šifru vyluštila. Pár písmenek jsem posunula a prekvapive vyšel smysluplný text. Když jsme pak po kontrole kolegyne chybu odhalily, vzpomnela jsem si, že stejnou chybu jsem mela už i v dílcím luštení.
Tak ještě jednou díky za celou super sérii a rozhodnutí nearchivovat, aby se i ostatní poučili a viděli, jak se takové super mysterky o něčem dělají.
  • 0

#19 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 302 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2012 - 9:47

Jé to je bezvadná zpráva. Konečně jedna z mála pozitivních v posledních dnech. Každopádně mě to taky nakoplo se do těch zbylých nevyluštěných pustit. :)
  • 0

#20 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2012 - 10:29

Pokud bude potreba pomoci s obnovou nejake z kesi a bude to v mych silach a Lokalite rad pomuzu -- Lokality Praha 4, Praha 9 a vse mezi tim cestou do a z Prace (takze krom kostelu 4 a 7 tusim temer vse). Jen 3 bych musel prelustit, lovil sem ji jeste v puvodnim umisteni :)
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama