Přejít na obsah


Fotka

Plzenecký geopotlach - poznačte si prosím v kalendáři


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
40 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2006 - 15:59

Kamarádi, kamarádky a vůbec všichni příznivci geocachingu. Dovoluji si vám s velikým předstihem oznámit, že se v sobotu 4.11.2006 od 11-ti dopoledne do 11-ti vecer bude v první oficiální geohospodě Na Jízdárně ( N 49° 41.920 E 013° 28.380 ) konat druhý Plzenecký geopotlach. Čeká vás dobré jídlo, pití, zábava, sběratelský koutek, promítání fotografií a soutěže o nějaké ty zajímavé ceny :-). Oficiální listing bude cca měsíc před termínem akce. Všechy srdečně zveme, těšíme se, těšte se:-)

Poník & JPAgeo

Oficiální sponzoři Plzeneckého geopotlachu:
Geocaching Shop EU
Mapové centrum Plzeň

  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2006 - 16:05

Taxe už moc těšíme, minulá akce byla perfektní
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2006 - 16:18

Tak výborně, zcela jistě se dostavím. Naštěstí je to týden před mým odjezdem nach Asie, takže to stihnu.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2006 - 17:09

Kamarádi, kamarádky a vůbec všichni příznivci geocachingu. Dovoluji si vám s velikým předstihem oznámit, že se v sobotu 4.11.2006 od 11-ti dopoledne do 11-ti vecer bude v první oficiální geohospodě Na Jízdárně ( N 49° 41.920 E 013° 28.380 ) konat druhý Plzenecký geopotlach. Čeká vás dobré jídlo, pití, zábava, sběratelský koutek, promítání fotografií a soutěže o nějaké ty zajímavé ceny :-). Oficiální listing bude cca měsíc před termínem akce. Všechy srdečně zveme, těšíme se, těšte se:-)

Poník & JPAgeo


  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2006 - 17:10

Kamarádi, kamarádky a vůbec všichni příznivci geocachingu. Dovoluji si vám s velikým předstihem oznámit, že se v sobotu 4.11.2006 od 11-ti dopoledne do 11-ti vecer bude v první oficiální geohospodě Na Jízdárně ( N 49° 41.920 E 013° 28.380 ) konat druhý Plzenecký geopotlach. Čeká vás dobré jídlo, pití, zábava, sběratelský koutek, promítání fotografií a soutěže o nějaké ty zajímavé ceny :-). Oficiální listing bude cca měsíc před termínem akce. Všechy srdečně zveme, těšíme se, těšte se:-)

Poník & JPAgeo


  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2006 - 17:16

Kamarádi, kamarádky a vůbec všichni příznivci geocachingu. Dovoluji si vám s velikým předstihem oznámit, že se v sobotu 4.11.2006 od 11-ti dopoledne do 11-ti vecer bude v první oficiální geohospodě Na Jízdárně ( N 49° 41.920 E 013° 28.380 ) konat druhý Plzenecký geopotlach. Čeká vás dobré jídlo, pití, zábava, sběratelský koutek, promítání fotografií a soutěže o nějaké ty zajímavé ceny :-). Oficiální listing bude cca měsíc před termínem akce. Všechy srdečně zveme, těšíme se, těšte se:-)

Poník & JPAgeo

4.11.2006 oslavim se svou milou pritelkyni (a uz pres rok i zenou :-) ) Petulkou DESET KRASNYCH (jak jinak :-) ) SPOLECNYCH LET! Asi ji navrhnu dustojnou oslavu v kruhu podobne postizenych kolegu :-)! Uz v unoru (jeste zobak s asi 7 nalezenymi) jsem se chtel ze zvedavosti zucastnit, pak CITO a seznameni s mnoha sympatickymi lidmi a ted dalsi sance... Uvidime, ale rad bych! Videt zase zname z dubna i ty, ktere znam jen na dalku (Yeleni, Elbur, Lifebook, Mosafer, Island968 a dalsi nejen od nas - z dalekeho Zapadu :-) )!Diky, Poniku a JPAgeo, za vcasne upozorneni! Mejte se vsichni krasne!TEA_CRP.S. Mam vzacnou minci ("Trojlistek"), ale tak dlouho ji drzet nemuzu a nechci - (snad) zitra ji ulozim do nove skryse pobliz Chebu :-)!
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2006 - 22:55

HA slaaaava, radujte se, tancujme, bude Ponikuv event na jizdarne :) Uz se nemuzu dockat :) Joo taky jsme tam byli poprve mooooc spokojeni a ta organizace, jeee to byla nadhetra :) Tak ted uz jen nacvicit WILL ATTEND :D a muzeme jet :D
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2006 - 20:32

Kamarádi, kamarádky a vůbec všichni příznivci geocachingu. Dovoluji si vám s velikým předstihem oznámit, že se v sobotu 4.11.2006 od 11-ti dopoledne do 11-ti vecer bude v první oficiální geohospodě Na Jízdárně ( N 49° 41.920 E 013° 28.380 ) konat druhý Plzenecký geopotlach. Čeká vás dobré jídlo, pití, zábava, sběratelský koutek, promítání fotografií a soutěže o nějaké ty zajímavé ceny :-). Oficiální listing bude cca měsíc před termínem akce. Všechy srdečně zveme, těšíme se, těšte se:-)

Poník & JPAgeo

neměl by někdo odvos co nejblíže Vrchlabí?:-)
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2006 - 11:27

Hoj, snažíme se dát dohromady nějaký přibližný program, prosím, kdo budete mít třeba zájem druhým promítnout své fotky, nebo pro ně něco připravit ozvěte se.
Prozatím plánujeme kolem 19 hodiny vyhodnocení geosoutěží... minule to bylo, ale kolem 15 hodiny, tak mě zajímá váš názor na tento nový čas.
Dík Poník
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2006 - 15:28

MOŽNOST UBYTOVÁNÍ
Podařilo se zajistit ubytování z pátku na sobotu a ze soboty na neděli na bývalé faře ve Starém Plzenci.
Parametry jsou následující:
10 postelí (2 pokoje 4 + 6)
15 matrací v další místnosti
+ veškeré potřebné zázemí, včetně kuchyňky
Cena je 160 Kč/noc (s povlečením, pouze postele) nebo 80 Kč/noc (postel nebo matrace, preferováno)
Objednávky a případné dotazy posílejte na jpa@volny.cz

  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2006 - 15:04

Vážení přátelé, zájem o druhý geopotlach překonal veškerá očekávání a kapacita geosalonku (cca 60 míst) už je překročena. Protože nevyšel pokus o rozšíření rezervace na celou hospodu, prosíme případné další zájemce, aby se logovali po zralé úvaze a raději naplánovali svoji návštěvu na oběd, či brzké odpoledne, kdy ještě bude možné v klidu posedět a poklábosit. A hlavně doufejme, že bude pěkné počasí a tlachající se nějak vystřídají s lovícími... Za možné nepříjemné přelidnění se omlouváme, příště asi bude třeba aplikovat nějaké "regulační opatření"... :-)
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2006 - 14:02

Hoj, snažíme se dát dohromady nějaký přibližný program, prosím, kdo budete mít třeba zájem druhým promítnout své fotky, nebo pro ně něco připravit ozvěte se.
Prozatím plánujeme kolem 19 hodiny vyhodnocení geosoutěží... minule to bylo, ale kolem 15 hodiny, tak mě zajímá váš názor na tento nový čas.
Dík Poník

už se ví co bude za soutěže??:-D nějaký prozraďte, ať se máme na co těšit:-) i když se už asi všichni těšíme:-)
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2006 - 1:28

prosíme případné další zájemce, aby se logovali po zralé úvaze a raději naplánovali svoji návštěvu na oběd, či brzké odpoledne, kdy ještě bude možné v klidu posedět a poklábosit.

Hmmm... a to se dozvidam prave ted, kdyz jsem si vyvzdoroval povolenku z domova :o( Nu dobra, tak si budu muset ucast jeste jednou zrale uvazit... ;)

Za možné nepříjemné přelidnění se omlouváme, příště asi bude třeba aplikovat nějaké "regulační opatření"... :-)

Na to je zatim jediny znamy lek. Zmen event na Premium Member only a komorni salonek bude stacit :o)))

  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2006 - 15:43

už se ví co bude za soutěže??:-D nějaký prozraďte, ať se máme na co těšit:-) i když se už asi všichni těšíme:-)

Z PROFILU aneb Zatočte se žabákem
Už se vám to také stalo?
- někdo vám napsal hezký log a vy jste se chtěli podívat, kdo to je
- chtěli jste zjistit v okolí kterého města nalovíte nové CWG
a... našli jste obrázek žabáka a objevný text  **Latest News ** Hobbies ** Biography ** ??
Mně mockrát. A nepotěšilo mě to.
Proto jsme se rozhodli u příležitosti Geopotlachu vyhlásit soutěž o nejlepšígeoprofil. Nebude se hodnotit největší počet html vychytávek, ani jestli sesvěříte se svým traumatem z dětství :) Půjde o to, která stránka nejvícezaujme, či pobaví, při zachování alespoň základní informační hodnoty.
Minimální požadavky pro zařazení do soutěže jsou tyto:
- v Profilu bude vložen obrázek (vaše maličkost, logo, či cokoli jiného)
- v Location bude uvedena obec vašeho bydliště nebo alespoň větší městopoblíž
- v Detailu bude alespoň několik řádek textu
Maximální limit je cca 200 000  znaků v detailu :-)
Přihlášky svých profilů do soutěže zasílejte na GContest@seznam.cz do31.10.2006. Nominovaným výtvorům budou dávat své hlasy návštěvnícigeopotlachu. Jako cena pro vítěze je připraven Travel Bug Dog Tag + Geocoin. A i další v pořadí se mají na co těšit.
Soutěže se nesmějí zúčastnit pořadatelé a jejich rodinní příslušníci:-)


  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2006 - 8:45

Na to je zatim jediny znamy lek. Zmen event na Premium Member only a komorni salonek bude stacit :o)))

To by bylo smutne. Event bez organizatora.
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2006 - 9:54

Hmmm... a to se dozvidam prave ted, kdyz jsem si vyvzdoroval povolenku z domova :o( Nu dobra, tak si budu muset ucast jeste jednou zrale uvazit... ;)

:-) No, jde spíš o to, abys mě pak nemlátil, když už budeš muset zůstat na chodbě :-) :-) nebo dovnitř koukat oknem :-) :-). Pak budu moci říct jen... já vás varoval :-) ač si osobně myslím, že to tak "horké" nebude.

Na to je zatim jediny znamy lek. Zmen event na Premium Member only a komorni salonek bude stacit :o)))

Je to nejjednoduší a nejlehčí cesta, pro mě ovšem bez nápadu... já bych volil jinou :-) :-).
Ale spíš to vidím v objednání celé hospody, popřípadě... celé sokolovny. Protože, když už chcete megaevent :-) :-) :-) proč se tomu bránit :-) :-)

  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2006 - 9:54

Hmmm... a to se dozvidam prave ted, kdyz jsem si vyvzdoroval povolenku z domova :o( Nu dobra, tak si budu muset ucast jeste jednou zrale uvazit... ;)

:-) No, jde spíš o to, abys mě pak nemlátil, když už budeš muset zůstat na chodbě :-) nebo dovnitř koukat oknem :-) :-). Pak budu moci říct jen... já vás varoval :-) ač si osobně myslím, že to tak "horké" nebude.

Na to je zatim jediny znamy lek. Zmen event na Premium Member only a komorni salonek bude stacit :o)))

Je to nejjednodušší a nejlehčí cesta, pro mě ovšem bez nápadu... já bych volil jinou :-).
Ale spíš to vidím v objednání celé hospody, popřípadě... celé sokolovny. Protože, když už chcete megaevent, :-) tak proč se tomu bránit :-) :-)

  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2006 - 10:06

...Na to je zatim jediny znamy lek. Zmen event na Premium Member only a komorni salonek bude stacit :o)))...

...Hmmm, tak asi budu casem potkavat geocachery jen u cache nebo na nadrazi pri cekani na odvoz vozem s soferem (mam na mysli vlak s masinfirou)...
  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2006 - 10:51



Na to je zatim jediny znamy lek. Zmen event na Premium Member only a komorni salonek bude stacit :o)))

este by sa dalo objednat 5 hospod v okoli a budeme kolovat v smere hodinovych ruciciek podla nejakeho kluca, aby sme sa vsetci videli :)
  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2006 - 11:46

Na to je zatim jediny znamy lek. Zmen event na Premium Member only a komorni salonek bude stacit :o)))

Obavam se, ze se vrtis na omylu. A ac jsi zde na foru verejne prezentoval svuj osobni dusevni nesoulad s myslenkou PM eventu, neni to zdaleka nazor vsech a tak ani myslenka PM eventu nemusi zajistit poloprazdny salonek. Vetsina geocacheru je k myslence PM cehokoliv mnohem tolerantnejsi a ver tomu ci ne, jsou i taci, kterym je z nejakeho duvodu pomerne blizka ;)

P.S. Protoze jsi se aktivne zapojoval do diskuze o Halloween Premium Member Party, tak je ti znamo, ze ani ja nejsem zadnym masovym propagatorem PM cehokoliv a pohnutky, ktere nas k tomu vedly jsem tam dostatecne osvetlil a rad se ucastnim ci spoluporadam jakychkoliv jinych eventu, tak si nas laskave neber porad do ust ;)

  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama