Přejít na obsah


Fotka

Autostat - rozhozené statistiky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2012 - 11:15

V poslední době se mi na profilu graficky rozhodila část statistik, týkající se nálezů podle krajů, okresů, pražských obvodů a evropských zemí. U krajů se sloupeček s čísly posunul doprava a mapka u krajů a u Evropy se nějak zmenšila, objevil se znak lupy, jako by bylo možné ji rozkliknout, ale to nefunguje. Mám podezření, že se tak stalo s přechodem k nové verzi GeoGetu, ale jistě to nevím, nevšimla jsem si hned. Šablonu jsem nijak neměnila a neupravovala. Nevíte, prosím, někdo, čím se to stalo nebo co s tím? Jsem lama, takže prosím o sdostatek blbovzdorné vysvětlení :D . Příslušná část šablony: #FindsByKrajCZ Flags:N Nálezy podle kraje Header Nálezy podle kraje SPLIT 2 WIDTHNEXT 230 MAXTABLELINESNEXT 14 FindsByCantonCounty none WIDTHNEXT 440 FindsByKrajCZ Flags:N none Header Nálezy podle okresu SPLIT 2 WIDTHNEXT 230 MAXTABLELINESNEXT 40 COMMENTNEXT A dalších %RESTVALUE% okresů FindsByCantonTable none WIDTHNEXT 440 FindsByOkresCZMap Flags:N none ReadCanton CZ~Mestska~cast PAmesto Header Nálezy v Praze SPLIT 2 WIDTHNEXT 230 MAXTABLELINESNEXT 30 COMMENTNEXT A dalších %RESTVALUE% částí FindsByCantonTable none WIDTHNEXT 440 FindsByCantonMap Flags:N none FindsByCountry europe Nálezy podle zemí
  • 0

#2 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2012 - 11:29

To je pomerne stara zalezitost. Gc.com upravuje obrazky podle toho, jak jej zrovna napadne. Uz to tu bylo nekolikrat reseno a v podstate i vyreseno, naposledny tusim toto utery. Staci vlozit do template, nekam za prikaz START, prikaz, ktery gc.com rekne, aby obrazky neupravoval. Upravu nedela, pokud si mysli, ze profil pochazi z nektere jim podporovane aplikace.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#3 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2012 - 12:09

Gord: To je vono, pane šéf! :D Moc díky, pomohlo to, omlouvám se, že si to neumím najít sama v už vyřešených záležitostech.
  • 0

#4 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2012 - 13:05

V tomto pripade, kdyz nevis, co mas hledat, je to trochu obtizne. Proto jsem odpovedel. Jinak bych te nechal napospas grounspeaku ;)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama